Uslintanej Pes
4. únor 2022

Poslechněte si podcast: PORUŠILI JSME ZÁKON! Zakážou nás, nebo se z toho dostaneme? Kdo prdí v MHD. #32

Tentokrát jsme probírali porušování zákonů a pravidel. Ať těch psaných, tak i nepsaných. Pravidla korporátních callů, jízdy v MHD, užívání veřejných toaletách a mnohé jiné. Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

55:52

Uslintanej Pes

Vydává: PesProduction

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a ač nás osudy zavedly na jiná místa, tak na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

Web

Před 2 týdny 01:33:37

Host Tomáš Plhoň. Co vše je schopen udělat pro kus sýra. Promluvil také o Luďkovi Staňkovi. SKANDÁL!

V tomto díle jsme vyzpovídali našeho kamaráda z divadla, scénáristu, stand-up komika, kontent creatora pořadu Události Luďka Staňka a reklamní hvězdu Tomáše “Plže” Plhoně.  Dozvěděli jsme se na čem pracuje, jaké je to pracovat s a pro Luďka Staňka, jaká jsou jeho alter-ega, jaký sýr je nejlepší a mnohé další pikantnosti.

Před 3 týdny 01:12:16

KONEC PRÁZDNIN. Jak se neztratit na cestách a jak se nezbláznit s dětmi v autě. ILEGAL CAMPING???

Poprázdninová bilance.  Jak nejlíp cestovat po Čechách.  Jak zabavit děti na cestě.  Jaký jsou nejlepší vychytávky na cestování a camping.   Toto není placená spolupráce, ale klidně by mohla 😉  na cesty jedině Decathlon.cz a na Stanování jedíně běžkempu.cz

2. srpen 2022 01:26:21

SCAM alert! Dejte nám drobné, my Vám MILIONY! Dokonalý podvod. Jak oje*at casino a pojišťovnu?

V novém díle jsme probrali všechny druhy podvodů. Ponziho schéma, pojišťovací podvody, šmejdy, kasíno a v neposlední řadě INTERNET.

11. červenec 2022 02:22:06

O Budějicích, AI, businessu i strategii jak sbalit Madonu (ft. Jan Plojhar)

Tentokrát jsme rešili život s našim kamarádem Honzou Plojharem

17. červen 2022 01:04:47

Cestování v čase. Vrátili jsme čas a kopli Putina do prde*e. Zakřivení času a Gréta ve zlatém dole #44

Tentokrát jsme řešili vše okolo cestování v čase. Paradoxy, fyziku, osobnosti. Putin, Johny Depp, Hitler, Greta Thunberg, DeLorean, vzkaz z budoucnosti svému minulému JÁ. Dinosaury, ale i BitCoin To vše a mnohem víc. Tak si udělejte ČAS!!!

3. červen 2022 01:03:03

Slunce nás zabijí. Poradíme co dělat když se potí kule. Slunce v duši a další EZO pí*oviny. #43

Tato epizoda je plná informací o slunci, stejně tak jako citátů o něm.  Řekneme vám co se stane, když je slunce málo nebo moc a co dělat, když vám slunce působí v rozkroku diskomfort. Slunce v duši a Luna do slunce.

12. květen 2022 54:17

MĚSTO nebo VESNICE? ŠOK! KO během nahrávání! NEBO JE VŠE JINAK? Co na to Pražáci? #42

Tento díl se nesl v duchu bilancování. Hned na začátku nahrávání nás zastihla nečekaná událost, ale i tak jsme to zvládli. Je lepší žít ve městě nebo na vsi? Praha? Brno?  Plzeň? BUDĚJCE!!! Vesnickej fotbálek a dobrovolní hasiči. Hospoda. Sojové laté, Kultura, Sousedi, A samozřejmě POLITIKA. Pojďte si to poslechnout.

28. duben 2022 01:05:07

MUSK kupuje Twitter! Tajné spiknutí elit. Má Zeman BSE? Debilita to the Moon. Peková Vs. Ráž #41

Tentokrát jsme probírali nejžhavější novinky

22. duben 2022 01:10:48

TOHLE jsem nežral! Influenceři jídla. Kuchařské soutěže. Potkal Novby Radka Kašpárka? Peče celá země #40

Tentokrát jsme se bavili o jídle 

4. duben 2022 01:18:24

Public SLAP. Will Smith Vs. Chris Rock, Flákanec, Macek Vs. Rath. Kdo nám dal největší facku. #39

Tentokrát jsme probrali slavné veřejné FACKY.  Je možné ospravedlnit  veřejného “facáka” při obraně ženy? A Street Rage Atacks Leo Beránka.  Toto a mnoho jiného jsme probírali v masem novém díle.