Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Pohár národů v Praze vyhráli Nizozemci. Tretera dojel sedmý v GP

Chuchle Arena Praha hostila ve dnech 16. až 19. června třetí ročník parkurových závodů CSIO3*-W CET Prague Cup. Český tým v Poháru národů skončil na skvělém druhém místě za Nizozemci. V Grand Prix se dařilo Vladimíru Treterovi s Gangsterem.

17:18

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 24:27

Jiřina Andrésová: Mám teď štěstí na koně, chci obstát sama před sebou

Svou dosud nejúspěšnější sezonu prožívá Jiřina Andrésová, která se spolu s manželem Dušanem stará o koně Dostihového centra Zámrsk. Jak říká v podcastu EquiRadia, ježdění dostihů ji stále naplňuje. Ve volném čase pomáhá trénovat malé gymnastky.

Včera 05:56

Tituly z přeštěnického mistrovství ČR ve všestrannosti jsou rozdány

V Přeštěnicích vyvrcholilo v úterý 5. července mistrovství České republiky ve všestrannosti dětí a juniorů. Velmi úspěšné byly Kristýna Přikrylová a Ema Štěpánková. Ty obě vybojovaly dvě zlaté medaile. Přikrylová má navíc bronz, Štěpánková stříbro.

Před dvěma dny 06:54

Kühner a Kenny si v Monaku po roce prohodili pořadí v Grand Prix LGCT

Velmi napínavou podívanou nabídlo další kolo parkurové série Global Champions League v Monaku. Jeden jediný tým dokončil dvoukolovou soutěž bez penalizace, ostatní měli dvanáct a více trestných bodů. V Grand Prix o vítězství bojovali jen dva jezdci.

Před dvěma dny 04:31

Šampionka Gazelle neměla být vhodná pro nejtěžší parkury. Byl to omyl

Klisnu Gazelle, jež patří k nejlepším skokanům světa, nyní sedlá světová hvězda Kent Farrington, který je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších jezdců. Drží osmou příčku v žebříčku FEI a ve své kariéře zažil už i pocit světové jedničky.

Před třemi dny 04:55

Jisté vítězství si v Ceně prezidenta MFF ve Varech připsal Red Coral

Současně s Mezinárodním filmovým festivalem proběhla v Karlových Varech 2. července také zajímavá dostihová událost. V ceně prezidenta festivalu jistě zvítězil Red Coral v sedle s Jiřinou Andrésovou. Celý průběh přiblížil pro EquiRadio Martin Cáp.

Před pěti dny 15:11

Navážeme na dřívější zkušenosti, říká Suchánek o MČR v Martinicích

Sotva skončil Memoriál Jana Papouška, už se pořadatelé z resortu Equitana Martinice chystají na červencové Pony games, ale také na mistrovství České republiky v parkurovém skákání, které se koná zhruba za měsíc. Podrobnosti prozradil Aleš Suchánek.

Před pěti dny 17:50

Blahoslav Políček: Našim hlavním cílem je spokojenost chovatelů koní

Třicet pět svazů a dvanáct plemenných knih sdružuje Asociace svazů chovatelů koní České republiky. S touto institucí je řadu let neodmyslitelně spojen její tajemník Blahoslav Políček. V podcastu EquiRadia prozradil podrobnosti o jejím fungování.

Před šesti dny 09:05

Vedle filmového festivalu se ve Varech poběží dostihy. Ožije i Lysá

Je za námi České derby a pokračování dostihového dění je tentokrát naplánováno na závodišti v Karlových Varech. Součástí dnešní pozvánky na EquiRadiu s Marinem Cápem byl také náhled na dění v Lysé nad Labem, kde je program připraven na 6. července.

Před šesti dny 37:09

Milan Pata: Inspiraci jsme čerpali v Americe. Poté vzniklo ProRodeo

Jitka Kynclová si tentokrát pozvala do westernového podcastu EquiRadia Milana Patu, který je majitelem ranče Halter Valley v Dnešicích. Koná se tam tradičně seriál závodů ProRodeo, jehož je právě zmiňovaný host spoluzakladatelem.

Před týdnem 32:00

Ester Rišková: Exdostihoví koně potřebují režim. Pro lidi udělají vše

Anglický plnokrevník má co nabídnout i po skončení dostihové kariéry. O různých koňských osudech a zodpovědnosti člověka vůči koním mluví v podcastu EquiRadia zakladatelka spolku Druhá šance - Domov pro exdostihové koně Ester Rišková.