• Podcasty
  • Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
27. říjen 2023

Poslechněte si podcast: Podpultovky: Vyplatí se ušetřit na anestézii u zubaře?

Je dobré kupovat vše ve slevě? Vyplatí se kupovat velká balení s malou slevou? Na čem všem je výhodné šetřit? A jaké zážitky máme z návštěv lékařů?

28:48

Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení

Vydává: Youradio Talk

Nejlepší český podcast k uklízení. Uslyšíte naše „podpultové“ historky, které jste možná ani nechtěli slyšet, ale my vám je i tak rádi řekneme. Prostě takové kecání o ničem. Klasika, co teď frčí. A kdo jsme my? Iveta a Pavel, kamarádi, kteří se rádi na svět koukají s ironií. Čau

Web

Před šesti dny 52:00

Podpultovky: Je pánská noční košile sexy oděv?

Dnes se Podpultovky vydaly na akci Betaverze, kde se potkaly s mladými nadějnými návrháři. Došla řeč na to, jestli je sexy pánská noční košile a proč módní kolekce často zapomínají na muže. Prozkoumáme novinky ve spodním prádle a zjistíme je lepší kůže nebo koženka.

Před týdnem 54:59

Podpultovky: Co dělá "Tramvaják", když se ztratí?

V dnešním díle si Podpultovky povídají s tramvajákem Šimonem, který brázdí Prahu tramvajemi už několik let. Během povídání padla spousta otázek a došlo také na téma: co dělá řidič tramvaje, když špatně odbočí a také co dělat, když si během jízdy potřebuje odskočit na toaletu.

Před 2 týdny 29:44

Podpultovky: Je Nicholas Cage dobrý herec?

Dnes jsme se sešli v kině Světozor, abychom se podívali na nový film To se mi snad zdá. Potkali jsme se i s filmovým publicistou Viktorem Palákem z pořadu Odvážné palce a probrali naše oblíbené filmy Nicolase Cage. Je opravdu dobrý herec? Nebo jen umí dobře křičet?

Před 3 týdny 31:31

Podpultovky: Proč mají noční kluby falešné fronty?

Dnešní díl je natáčen na Podpultovkami oblíbeném festivalu nezávislého komiksu s názvem FRAME. Kromě zajímavých informací ze světa grafických příběhů se můžete těšit na rozhovor se zakladateli festivalu. Pavel opepří obsah svou historkou, jak se za starých časů tančil v klubu Karlovy Lázně a přijde i na televizní seriál South Park a význam slova “oblouk”, který ani Pavel ani Iveta do té doby neznali. Závěrem se Iveta svěří, co pro ni znamená význam sousloví “polykání mečů”.

3. listopad 2023 01:09:41

Podpultovky: Jsou potřeba filmový kritici?

Dnes jsme se v Podpultovkách sešli s filmovým recenzentem Honzou Škodou a probrali jsme to, jaké to je být filmovým kritikem, jak vypadají novinářské projekce a zda čeští režiséři a herci nesou špatně nedobré kritiky. Probereme také fenomén Taylor Swift a nové české filmy.

20. říjen 2023 36:08

Podpultovky: Jak důležité je mít dobře pojištěné auto?

V dnešním díle k nám zavítal jeden z našich prvních hostů tohoto podcastu, kamarád a motorista Zbyněk. Díl jsme otevřeli auto-moto okénkem a zprávou, že Pavlův Citroen je opět nepojízdný a čeká na odtah. Také jsme zavzpomínali na Anglii, kde Zbyněk s Pavlem těžce pracovali a Ivetu zajímalo, zda si lidé stále pletou Zbyňka s Leošem Marešem, jak se mu to již několikrát stalo.

13. říjen 2023 55:13

Podpultovky: Jak důležité je znát dobré právníky?

Dnes jsme si k nám přizvali právníka a advokáta JUDr. Viktora Rossmanna a probrali jsme, jak postupovat s našim podcastem, pokud se pohádáme a hrozil by soudní spor o Podpultovky. Zjistíme, že závěrečné řeči u soudů nevypadají jako v amerických filmech a Pavel okouzlí svými právnickými znalostmi a Iveta se pochlubí svou znalostí soudního “žargonu”. 

6. říjen 2023 31:32

Podpultovky: Co by se muselo stát, abychom se stali Svědky Jehovovými?

Dnes si budeme povídat o duševním zdraví. Proč je dobré si občas dojít popovídat na terapii? Zjistíme také, že Pavel se málem stal členem scientologické církve a Ivetu málem naverbovali do Svědků Jehovových.

2. říjen 2023 25:43

Podpultovky: Z jakých večerníčků jsme v dětství měli noční můry?

Dnes jsme zavítali na interaktivní výstavu k 70. letému výročí České televize. Zavzpomínali jsme na filmy a seriály, na které jsme v dětství koukali a také se zamysleli na tím, ze kterých pohádek a večerníčků jsme měli noční můry. Kdo a co jsou Jů a Hele ze Studia kamarád? Zvířata nebo lidé? A měli jsme radši Vegu nebo Magion?