• Podcasty
  • Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
16. červenec 2021

Poslechněte si podcast: Podpultovky: Small Talk & celebrity

Dnes si popovídáme o nečekaném small talku s Janem Čenským, kterého potkala na horách Iveta. A malinko probereme jeho „bohatou“ filmografii. Pavel zase prozradí, jak jednou konverzoval s Janou Paulovou. A celkově se pobavíme o tom, jak nemáme rádi small talk.

37:13

Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení

Vydává: Youradio Talk

Nejlepší český podcast k uklízení. Uslyšíte naše „podpultové“ historky, které jste možná ani nechtěli slyšet, ale my vám je i tak rádi řekneme. Prostě takové kecání o ničem. Klasika, co teď frčí. A kdo jsme my? Iveta a Pavel, kamarádi, kteří se rádi na svět koukají s ironií. Čau

Web

4. únor 2022 43:34

Podpultovky feat. Jiří Charvát: Proč je dobré jít do Masterchefa, a proč nejsou dobré špagety s kečupem

Dnes jsme si k nám pozvali režiséra a dvojníka Pavla – Jiřího Charváta. Povídali jsme si o tom, jaké to je režírovat MasterChefa či vymýšlet upoutávky na Prima COOL. Také jsme probrali kulinářské schopnosti Pavla a Iveta se svěří, že si dává kečup na špagety Carbonara.

28. leden 2022 27:01

Podpultovky: Proč mají Češi rádi Červeného trpaslíka?

Dnešní improvizovaný díl nás zanesl do Anglie. Iveta s Pavlem probírali, co je na Anglii baví. Iveta se přiznala, že i když nikdy neviděla ani jeden díl Červeného trpaslíka, tak má na tento seriál averzi. Pavel zase popřemýšlel nad transplantací vlasů. A nakonec jsme si dali kvíz na naše znalosti toho, co je britské a co americké.

21. leden 2022 42:47

Podpultovky feat. Petr Říbal: O tom, jaký je život On AIR

V dnešním díle jsme společně s moderátorem Evropy 2 Petrem Říbalem probrali spoustu témat. Od každodeního budíčka ve 3:50 a dojíždění z Mostu do Prahy, přes slabost pro kapelu Lunetic, až po naše dabingové ambice. 

14. leden 2022 33:35

Podpultovky: Taxi, prosím!

Doba, kdy pro odchycení taxi se muselo mávat pětistovkou na okraji patníku je pryč. A proto i Pavel s Ivetou čím dál častěji využívají taxi služby. Někdo vám za jízdy vyloží budoucnost, jiný prodá voňavky nebo turbo. Iveta například poradí, co dělat, když si v taxi zapomenete mobil a Pavel začne zvažovat, že by si se svým citroenem občas přivydělal, aby měl na opravy.

7. leden 2022 41:34

Podpultovky: O nesplněných snech a touhách

V dnešním prvním dílu roku 2022 jsme se sešli a trochu bilancovali naše dosavadní nesplněné sny a touhy. Pavel se přízná, že chtěl být chirurgem a Iveta zase prozradí, že toužila být skokankou do výšky. Povídali jsme si ale také o tom, jaké to je řídit v Itálii auto v serpentinách, a kolik dalších oprav musel podstoupit Pavlův Citroen.

23. prosinec 2021 35:35

Podpultovky: A rolujem do finále roku 2021

Ho ho. A je to tu, poslední díl tohoto roku. A jak se sluší a patří, tak jsme bilancovali, vzpomínali, rozebírali novoroční předsevzetí, tvorbu lineckého a došlo i na oblíbené adventní filmy. Dozvíte se také, u koho se bude točit flaška na silvestrovské párty a jaké má Pavel Vánoční „překvapení“ pro Ivetu.

17. prosinec 2021 33:20

Podpultovky: O nakupování online a nástrahách manuálních aut

V dnešním díle jsme probrali, jaké mohou nastat nepříjemnosti, když zapomenete, jak řídit auto s manuálem. Iveta se totiž vrátila z USA a zapomněla řídit manuál. Budeme se bavit také o nástrahách online světa nakupování. A jak těžké je prodat obyčejný kávovar. Pavel zavzpomíná na svého oblíbence Horsta Fuchse a Iveta se svěří s tím, jestli fungoval zázračný sušící ručník, který nakupila na asijském eshopu.

10. prosinec 2021 23:17

Podpultovky: Po Route 66, ale blíže domovu

Iveta se pomalu, ale jistě přibližuje domovu a to po věhlasné Route 66. Naposledy se s Pavlem spojí a sdělí mu své postřehy ze zámoří. Dá se sběr psích exkrementů využít k flirtu v parku? Je dobrý nápad zmiňovat v reklamě na léky i vedlejší účinky? A je pravda, že Iveta šla po pravých stopách “Bigfoota” ? 

4. prosinec 2021 38:26

Podpultovky: Viva Las Vegas

Iveta je stále na cestách po Spojených státech. V Las Vegas na ni čeká spousta nástrah včetně jednorukých banditů. V dnešním telefonátu Iveta s Pavlem rozebrali problematiku velkoměst, chození na malou v dopravních zácpách a rozmáhající se fenomén chození na ostro tzv. freeballers movement. Iveta také prozradí vršovický hack, jak se zachovat, pokud vám dojde toaletní papír v parku. 

26. listopad 2021 25:45

Podpultovky: Na samotě u lesa v zámoří

Iveta je v zámoří a volá Pavla. I napříč časovému posunu devíti hodin najdou společnou řeč a rozeberou vliv THC na psí populaci, jaké to je, bydlet na samotě u lesa a rozdíly mezi Prahou a Yosemite, kde se Iveta nachází.