• Podcasty
  • Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
13. srpen 2021

Poslechněte si podcast: Podpultovky ft. Nikola Džokič

V dnešním díle je naším hostem stand-up komik Nikola Džokič. Bavili jsme se nejen o humoru, ale také o Slávku Bourovi, který jednou Nikolu „natáhnul“ o dvě stovky. Dostaneme se i ke gastronomii, kdy nám Nikola povypráví, jaké to je, dělat stand-up před stánkem s langoši.

49:15

Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení

Vydává: Youradio Talk

Nejlepší český podcast k uklízení. Uslyšíte naše „podpultové“ historky, které jste možná ani nechtěli slyšet, ale my vám je i tak rádi řekneme. Prostě takové kecání o ničem. Klasika, co teď frčí. A kdo jsme my? Iveta a Pavel, kamarádi, kteří se rádi na svět koukají s ironií. Čau

Web

Před týdnem 51:57

Podpultovky: HR okénko ft. Kaadell

Dnes jsme opět mezi nás přivítali našeho, dalo by se říci již rezidentního hosta, Davida aka Kaadella. Povídali jsme si samozřejmě i o HR. David se svěřil jaké má triky, když vyhazuje zaměstnance nebo co dělá, když mu v práci usnou lidi. Pouze u HR samozřejmě nezůstalo. David nám vysvětlí, proč nemá rád tzv. šotouše a zabrousíme i do našeho oblíbeného tématu – záchody a veřejné toalety. Pavel například poví historku, jak dopadlo rande se slečnou, která si objednala Beans on toast…

Před 2 týdny 27:21

Podpultovky: Mimořádná linka Praha-Bilbao

Dnes jsou Podpultovky opět na dálku. Pavel vyletěl z hnízda a jel na dovolenou do Španělska. Během skype telemostu se dozvíte, jaké to je pro Pavla předstírat, že mluví Španělský více než umí. Iveta se zase svěří, jaké to bylo hrát na korporátním večírku jako DJ. A nakonec se Iveta a Pavel rozhodnou pro odvážnou byznys ideu, ve které jednou z hlavních rolí hrají langoše.

22. duben 2022 39:13

Podpultovky: S Šimonem Holým od FAMU až po Naháče

Dnes jsme si povídali s multifunkčním Šimonem Holým nejen o popkultuře. Šimon je tvůrce podcastů jako Rozchod a Kompot, moderátor proudového vysílání rádia Wave, režisér filmů Zrcadla ve tmě, Všechno bude a také jeden z mála diváků, kteří se účastnili derniéry muzikálu Naháči Slávka Boury.

15. duben 2022 01:34:25

Podpultovky: S Davidem Heclem o létání

V dnešním díle jsme si povídali s Davidem Heclem, jediným českým kapitánem největšího Airbusu na světě. Každého, kdo létá, občas napadají otázky, na které se trochu stydí zeptat. A my se nestyděli. Proto už víme vše o turbulencích, vytíženosti toalet a také o jeho nové knize Mluví k vám kapitán.

8. duben 2022 44:15

Podpultovky feat. Dalibor Janda

Do dnešního dílu k nám přišel „hurikán“ Dalibor Janda. Povídali jsme si nejen o tom, jak byl Karel Gott naštvaný, když Dalibor Janda vyhrál 3x za sebou Zlatého slavíka, ale třeba i o tom, kolik dopisů měsíčně dostával od svých fanynek. A zjistili jsme třeba i to, jak bylo před rokem 89' těžké sehnat vinyly zahraničních kapel. Nakonec jsme vyhlásili celonárodní pátrání po sedící sošce Švejka.

1. duben 2022 30:28

Podpultovky: Jsme team Rock nebo team Will?

Tento díl Iveta s Pavlem pojali jako pokus o moderování ranní show. Okomentovali udílení Oscarů, pro motoristy zmínili tipy, jak a kde si umýt auto a nechyběla i pozvánka na divadelní představení. Zda se jim povedlo vyhajpovat posluchače a nebo je spíš uspat si můžete poslechnout v dnešním díle.

25. březen 2022 31:59

Podpultovky: O jaru a placení daní

Přichází jaro, ale také placení daní. Pavel v tomto díle poslouží jako odstrašující případ toho, jak s daněmi nenakládat. Iveta se zase svěří s tím, jak je důležité platit pokuty za jízdu načerno včas. Zavzpomínáme také na Beatles a Snídani s nohou.

18. březen 2022 47:26

Podpultovky: Svatba podle Jakuba Macháčka

Dnes mezi nás zavítal profesionální svatební fotograf Jakub Macháček aka Dj Kubík aka Svatební Kubík aka Svatební one man show. Protože má spoustu zkušeností, poradí jak zkrotit Bridezilly, kdy spustit vláček a jaké hry utužují nekompaktní svatební kolektiv a proč šetřit se svatebním kočárem a zvedačkou z Hříšného tance.

11. březen 2022 32:06

Podpultovky: Jak nejlépe zabít nudu

Ztrácíte se někdy? Iveta s Pavlem občas ano. Nejenom v autě, ale taky v myšlenkách. Pavel se přizná, že často pobíhá v MHD a metro ho odváží opačným směrem. A co dělat, když se vaše mysl nudí? Iveta například sleduje stavění bazénů na YouTube.

7. březen 2022 24:15

Podpultovky Made in Rumunsko se Zuzanou Fuksovou

Dnešní Podpultovky jsme natáčeli opět přes „telemost“. Iveta odjela do Bukureště na stand-up Louis C.K, který se ale nekonal. Jako host dnešního dílu byla „nedobrovolně“ Zuzana Fuksová z podcastu Buchty, která na výlet do Bukurešti jela s Ivetou. Povídali jsme si nejen o Rumunsku, ale také o strachu z létání či o tom, jaký je rozdíl mezi MILF a GILF a jaký DILF se líbí Ivetě a Zuzce, která nakonec poučila Pavla ve o správné terminologii sexuálních pracovnic.