• Podcasty
  • Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
NejnovějšíPřed dvěma dny

Poslechněte si podcast: Podpultovky: Viva Las Vegas

Iveta je stále na cestách po Spojených státech. V Las Vegas na ni čeká spousta nástrah včetně jednorukých banditů. V dnešním telefonátu Iveta s Pavlem rozebrali problematiku velkoměst, chození na malou v dopravních zácpách a rozmáhající se fenomén chození na ostro tzv. freeballers movement. Iveta také prozradí vršovický hack, jak se zachovat, pokud vám dojde toaletní papír v parku. 

38:20

Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení

Vydává: Youradio Talk

Nejlepší český podcast k uklízení. Uslyšíte naše „podpultové“ historky, které jste možná ani nechtěli slyšet, ale my vám je i tak rádi řekneme. Prostě takové kecání o ničem. Klasika, co teď frčí. A kdo jsme my? Iveta a Pavel, kamarádi, kteří se rádi na svět koukají s ironií. Čau

Web

Před týdnem 25:40

Podpultovky: Na samotě u lesa v zámoří

Iveta je v zámoří a volá Pavla. I napříč časovému posunu devíti hodin najdou společnou řeč a rozeberou vliv THC na psí populaci, jaké to je, bydlet na samotě u lesa a rozdíly mezi Prahou a Yosemite, kde se Iveta nachází.  

Před týdnem 33:40

Podpultovky: Setkání před odletem

Iveta odlétá za velkou louži a tak se s Pavlem sešli, aby probrali vše důležité před odletem. Od amerických semaforů, přes Pavlův nový slušivý kabát až po body waxing a tipy na četbu do letadla. To vše je tématem tohoto dílu.

Před 3 týdny 44:27

Podpultovky: Se Zuzanou Fuksovou o binge-watchingu a sex-appealu Zdeňka Pohlreicha

Do dnešních Podpultovek jsme si pozvali jednu polovinu podcastu Buchty - Zuzanu Fuksovou. A s tou jsme probrali všechno od „pekáče“ Jiřiny Bohdalové, po oblíbené seriály na binge-watching, až po sexappeal Zdeňka Pohlreicha.

5. listopad 2021 49:17

Podpultovky: O chloubě Dalibora Jandy a o slovech co nemáme rádi

29. říjen 2021 50:42

Podpultovky: S Alešem Zbořilem nejen o tajemství nestárnoucího AZ Kvízu

Dnes jsme s naším improvizovaným studiem vyrazili do Brna za průvodcem našeho milovaného pořadu AZ Kvíz, Alešem Zbořilem. Povídali jsme si o podpultových zákulisních historkách a také jsme zjistili, že získat originální tričko s logem AZ Kvíz je takřka nemožné. Ke konci se Pavel snažil Alešovi předat své curriculum, které vytáhl z kapsy, protože věděl, kdo tahá za nitky dabingu v České Republice. No, a jestli se mu to povedlo, si musíte poslechnout.

22. říjen 2021 27:54

Podpultovky: Jaké je to být vykraden svým sousedem?

Dnešní Podpultovky opět přinesou velká a důležitá témata, která hýbou celou společnosti. Pavel se například svěří s tím, proč má někdy trauma sedat si na WC prkénka a popovídáme si o sousedských vztazích. Iveta si postěžuje na svoji sousedku, která je už skoro jako spolubydlící a zavzpomíná také na dobu, kdy jejich byt vykradli sousedé odvedle.

15. říjen 2021 37:21

Jaké jsou podpultovky Ondřeje Cihláře?

V dnešním díle jsme mezi námi přivítali Ondřeje Cihláře. Povídali jsme si nejen o nově zrekonstruovaném multikulturním prostoru Vzlet. Zjistili jsme proč se v Českých Budějovicích říká párku v rohlíku - pikador. A Pavel se svěří, co se děje na schůzích bytového družstva v Petrovicích. 

8. říjen 2021 38:48

Podpultovky: Proč máme rádi slovo bydlenka a galánka

Dnes jsme si pozvali módní návrhářku, herečku a bydlenku v jedné osobě, Lídu Jakubův. Měl by každý z nás mít stylistu? Jaké látky jsou dobré na oblečení a hodí se kašmír na Pavlovy slipy? Nemá Iveta více kabátů, než sama unese? Na to vše se zeptáme Lídy, která to umí i s příklepovou vrtačkou, které se Pavel dodnes bojí.

1. říjen 2021 01:03:22

Jaké jsou podpultovky Romana Holého?

V dnešním díle jsme zajeli do Sušice, kde nás uvítal Roman Holý. Má totiž nespočet podpultových "véháesek", přehrávačů, synťáků a historek. Od lásky k rychlodabingu jsme se dostali až k jeho oblíbeným filmům a také nám prozradil, kde sehnat číslo na cirkusové točiče talířů, kterých je v současné době nedostatek.