• Podcasty
  • Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
23. duben 2021

Poslechněte si podcast: Podpultovky: Na stopě zločinu

„Jo, a ještě jedna věc“… Protože Pavel neví, na co koukat na Netflixu, tak se znovu kouká na všech 15 řad seriálu Columbo. Dnešní díl tedy věnujeme oblíbeným detektivkám, našemu boji proti zločinu a „zábavnému“ vzpomínání na okamžiky, na které bychom raději zapomněli... A jako bonus uděláme hudební televizní kvíz.

33:12

Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení

Vydává: Youradio Talk

Nejlepší český podcast k uklízení. Uslyšíte naše „podpultové“ historky, které jste možná ani nechtěli slyšet, ale my vám je i tak rádi řekneme. Prostě takové kecání o ničem. Klasika, co teď frčí. A kdo jsme my? Iveta a Pavel, kamarádi, kteří se rádi na svět koukají s ironií. Čau

Web

Včera 52:00

Podpultovky: Je pánská noční košile sexy oděv?

Dnes se Podpultovky vydaly na akci Betaverze, kde se potkaly s mladými nadějnými návrháři. Došla řeč na to, jestli je sexy pánská noční košile a proč módní kolekce často zapomínají na muže. Prozkoumáme novinky ve spodním prádle a zjistíme je lepší kůže nebo koženka.

Před týdnem 54:59

Podpultovky: Co dělá "Tramvaják", když se ztratí?

V dnešním díle si Podpultovky povídají s tramvajákem Šimonem, který brázdí Prahu tramvajemi už několik let. Během povídání padla spousta otázek a došlo také na téma: co dělá řidič tramvaje, když špatně odbočí a také co dělat, když si během jízdy potřebuje odskočit na toaletu.

Před 2 týdny 29:44

Podpultovky: Je Nicholas Cage dobrý herec?

Dnes jsme se sešli v kině Světozor, abychom se podívali na nový film To se mi snad zdá. Potkali jsme se i s filmovým publicistou Viktorem Palákem z pořadu Odvážné palce a probrali naše oblíbené filmy Nicolase Cage. Je opravdu dobrý herec? Nebo jen umí dobře křičet?

Před 3 týdny 31:31

Podpultovky: Proč mají noční kluby falešné fronty?

Dnešní díl je natáčen na Podpultovkami oblíbeném festivalu nezávislého komiksu s názvem FRAME. Kromě zajímavých informací ze světa grafických příběhů se můžete těšit na rozhovor se zakladateli festivalu. Pavel opepří obsah svou historkou, jak se za starých časů tančil v klubu Karlovy Lázně a přijde i na televizní seriál South Park a význam slova “oblouk”, který ani Pavel ani Iveta do té doby neznali. Závěrem se Iveta svěří, co pro ni znamená význam sousloví “polykání mečů”.

3. listopad 2023 01:09:41

Podpultovky: Jsou potřeba filmový kritici?

Dnes jsme se v Podpultovkách sešli s filmovým recenzentem Honzou Škodou a probrali jsme to, jaké to je být filmovým kritikem, jak vypadají novinářské projekce a zda čeští režiséři a herci nesou špatně nedobré kritiky. Probereme také fenomén Taylor Swift a nové české filmy.

27. říjen 2023 28:48

Podpultovky: Vyplatí se ušetřit na anestézii u zubaře?

Je dobré kupovat vše ve slevě? Vyplatí se kupovat velká balení s malou slevou? Na čem všem je výhodné šetřit? A jaké zážitky máme z návštěv lékařů?

20. říjen 2023 36:08

Podpultovky: Jak důležité je mít dobře pojištěné auto?

V dnešním díle k nám zavítal jeden z našich prvních hostů tohoto podcastu, kamarád a motorista Zbyněk. Díl jsme otevřeli auto-moto okénkem a zprávou, že Pavlův Citroen je opět nepojízdný a čeká na odtah. Také jsme zavzpomínali na Anglii, kde Zbyněk s Pavlem těžce pracovali a Ivetu zajímalo, zda si lidé stále pletou Zbyňka s Leošem Marešem, jak se mu to již několikrát stalo.

13. říjen 2023 55:13

Podpultovky: Jak důležité je znát dobré právníky?

Dnes jsme si k nám přizvali právníka a advokáta JUDr. Viktora Rossmanna a probrali jsme, jak postupovat s našim podcastem, pokud se pohádáme a hrozil by soudní spor o Podpultovky. Zjistíme, že závěrečné řeči u soudů nevypadají jako v amerických filmech a Pavel okouzlí svými právnickými znalostmi a Iveta se pochlubí svou znalostí soudního “žargonu”. 

6. říjen 2023 31:32

Podpultovky: Co by se muselo stát, abychom se stali Svědky Jehovovými?

Dnes si budeme povídat o duševním zdraví. Proč je dobré si občas dojít popovídat na terapii? Zjistíme také, že Pavel se málem stal členem scientologické církve a Ivetu málem naverbovali do Svědků Jehovových.

2. říjen 2023 25:43

Podpultovky: Z jakých večerníčků jsme v dětství měli noční můry?

Dnes jsme zavítali na interaktivní výstavu k 70. letému výročí České televize. Zavzpomínali jsme na filmy a seriály, na které jsme v dětství koukali a také se zamysleli na tím, ze kterých pohádek a večerníčků jsme měli noční můry. Kdo a co jsou Jů a Hele ze Studia kamarád? Zvířata nebo lidé? A měli jsme radši Vegu nebo Magion?