• Podcasty
  • Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení
6. květen 2022

Poslechněte si podcast: Podpultovky: Mimořádná linka Praha-Bilbao

Dnes jsou Podpultovky opět na dálku. Pavel vyletěl z hnízda a jel na dovolenou do Španělska. Během skype telemostu se dozvíte, jaké to je pro Pavla předstírat, že mluví Španělský více než umí. Iveta se zase svěří, jaké to bylo hrát na korporátním večírku jako DJ. A nakonec se Iveta a Pavel rozhodnou pro odvážnou byznys ideu, ve které jednou z hlavních rolí hrají langoše.

27:15

Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení

Vydává: Youradio Talk

Nejlepší český podcast k uklízení. Uslyšíte naše „podpultové“ historky, které jste možná ani nechtěli slyšet, ale my vám je i tak rádi řekneme. Prostě takové kecání o ničem. Klasika, co teď frčí. A kdo jsme my? Iveta a Pavel, kamarádi, kteří se rádi na svět koukají s ironií. Čau

Web

Před třemi dny 41:29

Jak by vypadaly Podpultovky na OnlyFans?

Dnes jsme po nedlouhé době mezi naší dvojici opět přivítali Davida aka Kaadella. Povídali jsme si o tom, jaké to je mít stresy v práci a že je někdy lepší být na podpoře, než vyhořet. Sklouzli jsme samozřejmě i k peprnějším tématům. - Zjistili jsme, co to znamená Harmonika vs. Závora, slovy Davida “To, co je měkké, je ve výsledku nepoužitelné” a zadebatovali jsme o tom, jak by mohl podcast vypadat, kdybychom si zřídili OnlyFans? I kulturní okénko bylo tentokrát peprné. Rozebrali jsme televizní show Naked Attraction.

Před týdnem 21:44

Podpultovky: Proč (ne) radi plánujeme

K začátku roku patří plánování. Iveta si naplánovala výlet na Tenerife a spojili se s Pavlem přes osvědčený telemost. Plánovat se může cokoliv. Dovolená, kariéra, výlet i život samotný. Například Iveta ráda plánuje itinerář dovolené do detailu, zato Pavel raději improvizuje a ztrácí se. Přišlo i na trochu filozofování a Iveta nazvala Pavla mistrem Jodou a došlo i na otázku, kde budou Podpultovky za pět let touto dobou?

Před 2 týdny 54:25

Podpultovky: Jak si pořádně užít road trip v USA

Hlavním tématem byla Amerika, kterou Matouš nedávno navštívil a zjistil, že v Americe je draze. Uslyšíte například návod jak na večírku v New Yorku, utratit přes 20k nebo jaké to je jít na rande s republikánem. Přijde i na lehce peprný americký slang...

23. prosinec 2022 46:04

Podpultovky: Vyvolení nebo Superstar? Na co jsme koukali v miléniu? Ft. Johana Fundová

Dnes jsme k nám přivítali opět spisovatelku Johanu Fundovou. A probrali jsme s ní její další knihu – Milénium, ve které se snaží mapovat to, co jí v tzv. nultých letech nejvíce ovlivnilo. Probrali jsme tedy vše od Superstar po hysterické záchvaty Vladka ve Vyvolených, 5 vrubů vrutů Aleše Valenty a to, jak jsme tenkrát používali a využívali internet.

16. prosinec 2022 50:20

Podpultovky: Na jaký zákrok bychom šli na klinice plastické chirurgie? Ft. MUDr. Jakub Miletín

Blíží se konec roku, a tak se Iveta a Pavel rozhodli do 2023 vkročit s novou image a pozvali si na rozhovor plastického chirurga MUDr. Jakuba Miletína z Perfect Clinic, se kterým se bavili o chirurgii, estetické medicíně a přístupu lékaře ke klientovi. Pavel zjistil, že by si mohl nechat malinko upravit víčka a popřemýšlel o transplantaci vlasů v daleké budoucnosti. Iveta zase zapřemýšlela o novém byznys plánů, kdy by si otevřela továrnu na výrobu botoxu.

9. prosinec 2022 36:26

Podpultovky: Je lepší k Vánocům darovat ponožky nebo spodní prádlo?

Přišel advent a Pavel nemá žádné dárky. Proto mu Iveta nabídla pomoc a sešli se v obchodním centru, aby přemýšleli, jaké dárky letošní sezónu frčí, jestli je vhodné kupovat spodní prádlo svým blízkým a Iveta uvedla příklad, jak dojala svoje blízké zarámovanou fotografií. Nechyběla ani malá anketa s prodejci, co je tento advent IN. Pavel se pochlubil svými vyjednávacími schopnostmi a namísto zrušení účtu v bance odešel s novým pojištěním.

2. prosinec 2022 49:18

Podpultovky: Od Mumulandu po George Michala ft. Petr Kotvald

Dnes se k nám přidal zpěvák Petr Kotvald. A jak to tak bývá, Pavel se nejvíce zajímal o Petrovi designové brýle. Iveta se svěřila se svým „traumatem“, že v žádné verzi písně Holky z naší školky není jmenovaná Iveta. Ačkoliv Majdalenka a Apolenka tam jsou (a to jsou podle ní hodně méně známá jména). Petr Kotvald také zavzpomínal, jaké to bylo žít na vysokoškolské koleji v dobách největší slávy a jak se poprvé setkal s Hanou Zagorovu. Rozebrali jsme také, proč byl George Michael skvělý zpěvák a došlo samozřejmě i na Mumuland. Pokud vám to není mumu fuk, tak si poslechněte dnešní.

25. listopad 2022 45:10

Podpultovky: Jaké by to bylo být gigolem ft. Kaadell

Dnes k nám opět zavítal náš rezidentní host David aka Kaadell. A jak to tak bývá, opět jsme sklouzli k lechtivým tématům. Probrali jsme, jaké by to asi bylo být gigolem a „správnou“ metriku mužských proporcí. David se opět svěřil se svojí oblíbenou historkou z lesa, která jak všichni doufají bude mít jednou i filmové zpracování.

18. listopad 2022 35:40

Podpultovky: Koho z Rychlých šípů máme nejraději?

Dnes jsme si k nám pozvali naše kamarády Kláru a Máru, kteří připravují festival nezávislého komiksu Frame Prague Comics Art Festival (Framefestival.cz). A povídali jsme si samozřejmě nejvíce o komiksu. Probrali jsme nejen ten nezávislý, ale i ten komerční. Iveta se zamyslela nad sexuální tenzí ve Čtyřlístku, Pavel zavzpomínal na oblíbeného Spidermana a probrali jsme i klub Rychlých šípů a zhodnotili jsme, kdo byl z kluků nejsympatičtější. Nakonec jsme zabrousili do hypotetické války lidstva Android vs. Apple.

11. listopad 2022 32:18

Podpultovky: O otravách jídlem, faraonově "pomstě" a nebezpečí řáholeckého salátů

V dnešním díle Pavel s Ivetou rozeberou téma lehce nepříjemné, ale důležité. Otravu z jídla, kterou Pavel v poslední době často trpí. Je řáholecký salát bezpečný? Proč se faraonova “pomsta” nevyhne žádnému Čechovi cestujícímu na blízký východ? Iveta se nám také svěří, jak podpálila deku v Airbnb ubytování a díky ní se dozvěděla, kolik stojí deka nová. Po dlouhé době se také otevřelo kulturní okénko se dvěma tipy na filmy.