• Podcasty
  • Podcasty o online marketingu od MarkMedia
Podcasty o online marketingu od MarkMedia
NejnovějšíPřed 2 týdny

Poslechněte si podcast: Připravte si kvalitní podklady pro sociální sítě

Mít připravené ty správné podklady pro reklamy na Facebook, Instagram nebo další sociální sítě je opravdu důležité. Všímám si však, že mnoho grafiků a tvůrců videí si se základními principy nedělá příliš starosti, a proto jsem nachystal pár zásadních tipů, čeho se držet při tvorbě kreativního obsahu na „socky“.

02:20

Podcasty o online marketingu od MarkMedia

Vydává: Marek Wiener

Nabízíme vám pomocnou ruku při tvorbě webů a grafických návrhů, správě e-shopu a online marketingu. Jsme otevření novým nabídkám na spolupráci. Hledáme další projekty a klienty, kteří chtějí své podnikání rozvíjet a posunout svůj marketing na vyšší úroveň.

Web

Před 3 týdny 02:20

Víte, jak si poradit s blokací reklam kvůli malware?

Malware je v poslední době největší nešvar firemních webů. Není to samozřejmě žádná novinka, existoval  i dříve, ale v dnešní době je to poměrně běžný jev a málokdy je snadné si s ním poradit.

11. listopad 2023 02:52

Marketingové tipy: Nástroje umělé inteligence

Opět tu pro vás mám pár užitečných vychytávek aneb jak dělat marketing prostřednictvím nástrojů umělé inteligence (AI), která je stále poměrně žhavým tématem.

20. říjen 2023 02:49

CapCut je na sociálních sítích jako doma

Tentokrát trochu odbočím a podíváme se na CapCut, editor videí na sociální sítě. Ten pochází z dílny ByteDance, tedy od firmy, za kterou stojí TikTok. Toto téma jsem zvolil zcela jednoduše, a to kvůli extrémní kvalitě, spolehlivosti a profesionalitě služby. Nejedná se totiž o žádnou doplňující appku jako je třeba Mojo, ale skutečně o komplexní nástroj pro tvorbu a úpravu videí na sociální sítě.

14. říjen 2023 02:50

Zajímá vás Twitter Ads manager?

Dnes jsem si pro vás připravil pár slov k seznámení s Twitterem, respektive jeho X Ads managerem. A k čemu se vůbec hodí?

6. říjen 2023 02:31

Nezapomeňte, vánoční sezóna se blíží

Nebojte se, i letos jsem pro vás nachystal pár marketingových tipů pro letošní vánoční sezónu.

22. září 2023 04:15

Užitečné tipy pro výběr marketingového profesionála

V tomto podcastu jsem si pro vás připravil nejen zamyšlení, ale zároveň i doporučení, jakým způsobem si vybrat vhodného partnera pro váš online marketing.

15. září 2023 03:07

Umělá inteligence v online marketingu

Umělá inteligence (AI) je bezesporu aktuálně hodně trendy téma, proto se s vámi rád podělím o své zkušenosti. Osobně jsem k umělé inteligenci poněkud skeptický, protože ne vždy podává dobré výsledky. Několikrát jsem se také v praxi přesvědčil, že lidem vlastně bere práci. Když už je však k dispozici, využívám ji ve třech rovinách.

8. září 2023 02:31

Allegro a Kaufland. Co očekávat od nových marketplaces?

Na českém trhu se letos objevila novinka v podobě nových „marketplaces“, tedy míst, kde na jednom místě nakoupíte v podstatě cokoliv. Doposud jsme byli zvyklí na nákupní galerie jako je Mall, Alza nebo Heureka, teď se k nim nově připojilo také polské Allegro a německý Kaufland.

25. srpen 2023 02:18

podcast

Weby a e-shopy tentokrát nechám odpočívat. V dnešním podcastu totiž pro vás mám doporučení na zajímavý nástroj, který je vhodný spíše pro určitý produkt, ať už je to webová aplikace, CRM nebo webová administrace vytvořená na klíč.

21. srpen 2023 02:45

Kvantitativní a kvalitativní průzkumy aneb jak na ně?

V tomto podcastu jsem si pro vás nenachystal nic jiného než doporučení na další práci s dotazníky. Navazuji tak na předchozí texty o SatisMeteru nebo Smartlooku, ale tentokrát v teoretickém pojetí.