Podcast JO! Jiřího Ovčáčka
NejnovějšíSezóna 1Epizoda 46. září 2023

Poslechněte si podcast: #4 Velké hodnocení ministrů vlády Petra Fialy

Ve čtvrtém díle podcastu redakce ŽivotvČesku.cz s názvem JO!, kterým provází bývalý mluvčí Hradu a v současnosti redaktor a komentátor Jiří Ovčáček, se diskuze »točila« kolem ministrů kabinetu Petra Fialy. Brilantní rétor Ovčáček s kolegou - redaktorem Rudolfem Šindelářem - podiskutovali o celé ministerské sestavě a rozebrali jejich kompetentnost řídit resort, jejich PR schopnosti, ale zejména i jejich pracovní nasazení.

01:01:01

Podcast JO! Jiřího Ovčáčka

Vydává: ŽivotvČesku.cz

Lidé si přestali umět hezky povídat, říká v podcastu portálu ŽivotvČesku.cz s názvem »JO!« Jiří Ovčáček. Bývalý mluvčí Hradu a v současnosti redaktor a komentátor poukazuje v prvním díle na poměrně zásadní společenské téma, které mnozí podceňují. "Dnes se totiž vše odehrává na sociálních sítích," upozorňuje dále na fenomén současnosti Ovčáček.

Web

Sezóna 1Epizoda 31. září 2023 34:58

#3 Poradce premiéra a ekonom Štěpán Křeček: Zbrojení populistů, budoucnost důchodů a levnější nákupy v Polsku

Hostem v pořadí třetího podcastu redakce ŽivotvČesku.cz s názvem JO!, kterým provází bývalý mluvčí Hradu a v současnosti redaktor a komentátor Jiří Ovčáček, byl poradce premiéra a ekonom Štěpán Křeček. V rámci povídání se dostalo na několik velmi zajímavých témat - ať už jde o dluh českých domácností u bank, věčná kritika vlády z úst opozičních politiků, budoucnost českých důchodů, ale třeba i nájezdy Čechů za nákupy levnějších potravin do sousedního Polska.

Sezóna 1Epizoda 225. srpen 2023 36:58

#2 Alena Schillerová: Kamarádi do deště Blažek a Nejedlý a varianta koalice ODS s ANO?

Hostem v druhém díle podcastu JO! Jiřího Ovčáčka byla bývalá ministryně financí Alena Schillerová. Během povídání přiblížila svůj názor na současné politické dění, schůzku ministra Pavla Blažka s lobbistou Martinem Nejedlým, odpověděla i na variantu, že by se v budoucnu stala premiérkou ČR.

Sezóna 1Epizoda 116. srpen 2023 26:49

Podcast Jiřího Ovčáčka - JO!

Lidé si přestali umět hezky povídat, říká v podcastu portálu ŽivotvČesku.cz s názvem »JO!« Jiří Ovčáček. Bývalý mluvčí Hradu a v současnosti redaktor a komentátor poukazuje v prvním díle na poměrně zásadní společenské téma, které mnozí podceňují. "Dnes se totiž vše odehrává na sociálních sítích," upozorňuje dále na fenomén současnosti Ovčáček. Sociální sítě - fenomén dnešní doby nebo součást našeho života. Slouží k tvorbě nových kontaktů, zrychlily mezilidskou komunikaci do podoby, ve které základní principy slušnosti, úcta a respekt k druhému mnohdy mají červenou. "Třeba politici se dnes přes sociální sítě hašteří, mnohdy dost nepěkně," konstatuje v podcastu »JO!« brilantní rétor Jiří Ovčáček a s laskavým humorem, zároveň přesnými fakty poukazuje s kolegou Rudolfem Šindelářem na to, že dříve si uměli lidé hezky povídat. "Nepochybně více než dnes," upřesnil Ovčáček. Nebyl by to ovšem zábavný podcast, aby se v něm slovem nezavadilo o politické titány - exprezidenty Miloše Zemana a Václava Klause v rámci jejich narozeninového setkání.