Kryptonovinky.cz
31. květen 2023

Poslechněte si podcast: 3 DOBRÉ ZPRÁVY PRO BTC ZA 24 HODIN :)

Společnost Tether (USDT) bude těžit Bitcoin v Uruguaji, Saifidean Ammous bude radit El Salvador v souvislosti s BTC, v Texasu neprošel anti-bitcoin zákon a Binance zatím neplánuje koupit žádnou banku. I o tom v dnešních zprávách ze světa kryptoměn.

14:29

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptoměn

Web

5. červen 2023 11:04

Nový YouTube kanál | SEC vs. Ripple | Regulace v USA

Legislativa v USA by mohla zlepšit podmínky pro podnikání s kryptoměnami v USA, cena XRP prý výrazně stoupne, pokud Ripple vyhraje soud se SEC a počet BTC automatů ve světě opět stoupl. I o tom v dnešních zprávách ze světa kryptoměn.

1. červen 2023 16:02

Obrovský krok pro Čínu? | Nenávratná migrace NFT z ETH na BTC

Převést NFT na Ethereum na Bitcoin se dá, ale jde o jednosměrný lístek. Podle Justina Suna je krok Hognkongu velkou věcí pro celou Čínu a Tron, za kterým stojí, dosáhl zajímavý milník i v souvislosti se stablecoinom USDT. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

30. květen 2023 13:39

Důležitá cena BTC podle Glassnode | Dobré zprávy pro těžaře BTC

Těžaři bitcoinu v USA se dozvěděli nadějné zprávy, Glassnode naznačila zajímavou cenovou úroveň a různá data ukazují, že tento cyklus Bitcoinu je v mnohých ohledech odlišný oproti tým předchozím. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

29. květen 2023 14:06

Proč Bitcoin posílil? | Peter Schiff vydává NFT na Bitcoinu

Známý kritik Bitcoinu Peter Schiff vydává na bitcoine NFT kolekci skrz Ordinals, bitcoin posílil a onchain data naznačují pokračující akumulaci BTC ze strany retailu, no a mezitím Cointelegraph udělal přehled o tom, co si o nejznámější kryptoměně myslí američtí kandidáti na prezidenta.

26. květen 2023 16:54

Čínská reportáž o kryptoměnách | USA ztrácí půdu pod nohama....

Spojené státy americké ztrácí podle Cathie Wood půdu pod nohama, pokud jde o kryptoměny. Čína odvysílala reportáž o kryptoměnách, kterou potom stáhla a Trezoru se daří díky PR selhání konkurenčního výrobce HW peněženek Ledger. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

25. květen 2023 15:42

Bitcoin zemře, jak opět vyhraje Biden (Ron DeSantis)

Kandidát na amerického prezidenta Ron DeSantis tvrdí, že jak volby vyhraje Joe Biden, Bitcoin můžu v USA úplně zabít. Mezitím cena BTC oslabuje směrom k důležité úrovni, NFT na Bitcoinu předběhly Solanu a Shaquille O'Neal konečně dostal oznámení o žalobě.

24. květen 2023 20:17

Co chybí bitcoinovému trhu? HODL stále dominuje

Na Twitteru se objevil falešný ověřený Kicom, podle Michaela Saylora začal nový bitcoinový bullrun, který bude pohánět více faktorů a společnost Ledger ustupuje od spuštění funkce Ledger Recover. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

23. květen 2023 13:37

Co chybí bitcoinovému trhu? HODL stále dominuje

Strategie HODL podle onchain dat nadále dominuje, bitcoin mírně stoupl na ceně a Bitcoin oslavoval 13. výročí Pizza Day. Kryptofondy mezitím krvácely a šéf fondu 3iQ vyslovil zajímavou myšlenku. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

22. květen 2023 20:52

Poplatky za Ordinals na BTC stouply o 700% | Kdy se stal z Kennedyho Bitcoiner?

Poplatky za mintovaní NFT na Bitcoine známé jako Ordinals nadále výrazně stoupají, prezidentský kandidát Kennedy Jr. vysvětlil, kdy ho zaujal Bitcoin a kryptokomunita nadále řeší i kauzu Ledger a jeho služby Ledger Recovery. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn