Po pravdě
NejnovějšíEpizoda 4Před dvěma dny

Poslechněte si podcast: Blondýnka se narodila jako Standa, dnes je z ní Andrea: Kompletní proměnu podstoupila až v 62 letech

Narodila se jako Standa. Od útlého dětství ale pozorovala, že její tělo nesouzní s její myslí. Když si namísto s autíčky chtěla hrát s panenkami, dostala od otce výprask. Několikrát. Uzavřela se do sebe, žila jako kluk, ale potají utíkala do vlastního dívčího světa. A to až do svých takřka 62 let, svěřila se paní Andrea v dalším díle našeho pořadu Po pravdě.

37:21

Po pravdě

Vydává: Super.cz

Rozhovory s osobnostmi ze světa showbusinessu o jejich vzestupech i pádech.

Web

Epizoda 3Před 3 týdny 28:03

Noční můry nebyly jen přelud: Rodinu Haliny Pawlowské sledovali agenti. Zradili i její kamarádi

Patří mezi nejúspěšnější české spisovatelky. Humorem sobě vlastním baví generace a stále si nachází přízeň mladších čtenářů. Přestože jí sebeironie nechybí, v novém pořadu Po pravdě vzpomíná i na svízelné okamžiky prožité v dětství. „Já jsem neměla těžké dětství, moje dětství bylo jenom zvláštní,“ říká Halina Pawlowská.

Epizoda 22. listopad 2022 32:22

Jako když vypnete světlo: Martin Zach popsal osudný okamžik, kdy ochrnul

Vrcholově sportoval, věnoval se modelingu, užíval si život plnými doušky. Jen den po získání titulu Muž roku se Martinu Zachovi život obrátil vzhůru nohama. Po nešťastném pádu do vody ochrnul na spodní polovinu těla a zůstal na vozíčku. O tom, co se v osudných okamžicích stalo, co pro něj a jeho rodinu bylo nejtěžší a jak zvládá život s hendikepem, otevřeně promluvil v pořadu Po pravdě na Super.cz.

Epizoda 119. říjen 2022 34:30

Vendula Pizingerová otevřeně promluvila o ztrátě dcery a sebevraždě manžela. O dítě přišla i její matka

Super.cz představuje nový pořad Po pravdě, jehož prvním hostem byla Vendula Pizingerová. Málokomu osud přichystal tak těžké chvíle jako právě Vendule. Musela se vyrovnat se smrtí dcerky Kláry, která jako čtyřletá po náročné onkologické léčbě podlehla leukemii. Krátce poté, co se Vendula dočkala druhého dítěte, syna Jakuba, si její manžel Karel Svoboda vzal život. A v našem intimním rozhovoru mimo jiné otevřeně promluvila také o mediálním tlaku, který v té době prožívala.