Po čuni
Sezóna 1Epizoda 5Před týdnem

Poslechněte si podcast: Po čuni: 05 Příběh Forresta Gumpa z Havířova, na kole až do Mexika na olympiádu!

Neuvěřitelný příběh Slavomíra Kácala, který zorganizoval cyklovýpravu z Ostravy do Mexika na olympiádu. Na cestě zažil demonstrace proti okupaci Československa, zamiloval se, ztratil peníze, havaroval, pronikl v přestrojení do olympijské vesnice, byl na svatbě Věry Čáslavské... O dobrodružné cestě málokdo ví, začala totiž těsně před okupací v srpnu 1968...

59:16

Po čuni

Vydává: Magazín PATRIOT

Po čuni je podcast z Ostravy. Přímý, upřímný, opravdový. Hostem šéfredaktora Magazínu PATRIOT Jaroslava Baďury jsou osobnosti, které mají co říci.

Web

Sezóna 1Epizoda 6Před třemi dny 42:39

Po čuni: 6 Člen armádních záloh pomáhá na Ukrajině. Co tam viděl a zažil?

Přemysl Šedý dovezl na okupovanou Ukrajinu opravené sanitky, navštívil děti v sirotčinci a chystá se pomáhat s odminováním těžce zkoušené země. Proč máme pomáhat Ukrajině, kdy a jak podle něj konflikt skončí a jak dlouho bude trvat než bude na Ukrajině zase bezpečno?

Sezóna 1Epizoda 4Před 2 týdny 17:52

Po čuni: 4 Tereza Hybšová z MasterChef

Tereza Hybšová dokráčela málem až na vrchol soutěže amatérských kuchařů MasterChef 2022. Proč nevyhrála? Jak probíhalo natáčení? Kdo z porotců jí byl sympatický a koho naopak nemusela? Proč přála vítězství více než sobě Martinu Pecinovi? A chystá se otevřít si v Ostravě vlastní podnik? 

Epizoda 3Před 3 týdny 30:16

Po čuni: 3 Kateřina Březinová, partnerka Davida Stypky

Letos 10. ledna tomu budou dva roky, co zemřel muzikant David Stypka. Zanechal po sobě partnerku Kateřinu Březinovou a tři děti. Jak se rodině žije bez Davida? Co bylo nejtěžší? Otevřená zpověď ženy, která žila ve stínu známé osobnosti a musela se po jeho odchodu změnit.

Sezóna 1Epizoda 24. leden 2023 22:56

Po čuni: 2 Daniel Škubal, majitel restaurace Black Kale

Daniel Škubal v závěru roku 2022 uzavřel svou vegetariánskou restauraci Black Kale, kterou budoval přes sedm let. Co ho k tomu vedlo? Jak moc ovlivnila jeho podnikání pandemie covidu? Co by dnes udělal jinak? Přeje Ostrava veganům a vegetariánům? 

Sezóna 1Epizoda 130. prosinec 2022 19:07

Po čuni: 1 Darina Ermisová, zakladatelka Dara Bags

Darina Ermisová před více než čtrnácti lety založila značku Dara Bags. Získala mnoho ocenění a úspěchů. Během pandemie se nevzdala, šila tisíce roušek, přesto letos na konci listopadu šokovala oznámením, že Dara Bags končí. Co ji k tomu vedlo a co bude dál prozradila v prvním dílu našeho podcastu.