Po čuni
Sezóna 1Epizoda 921. únor 2023

Poslechněte si podcast: Po čuni: 9 Dostal jsem mockrát po čuni, něco už mě jen tak nerozhodí, říká Aleš Juchelka

Moderoval spolu s Richardem Krajčem Medúzu, po letech se cesty každého z nich potkaly s Andrejem Babišem. Richard Krajčo dostal naloženo od kolegů z branže za přijetí podpory od Agrofertu, Aleš Juchelka se stal poslancem za ANO. Zatímco hejtman Vondrák a primátor Macura vyjádřili podporu Petr Pavlovi, Juchelka objížděl s Babišem voliče s talkshow. Co si myslí o svém stranickém šéfovi? Chystá se po volbách na ministerstvo sociálních věcí? A jak ovlivnila jeho politickou kariéru smrt syna?

44:41

Po čuni

Vydává: Magazín PATRIOT

Po čuni je podcast z Ostravy. Přímý, upřímný, opravdový. Hostem šéfredaktora Magazínu PATRIOT Jaroslava Baďury jsou osobnosti, které mají co říci.

Web

Sezóna 1Epizoda 13Včera 33:44

Po čuni: 13 Přežil 26 operací, teď pomáhá ostatním bojovat s rakovinou

Proč by se lidé neměli dozvídat na chodbě zdravotnického zařízení, že maji rakovinu? Jak by měli lékaři pacientům sdělovat i závažné zprávy? Proč je důležitá prevence a jak může ovlivnit nemoc, když je pacient v příjemném prostředí s lidmi, které má rád? Zakladatel Nadačního fondu Pavla Novotného má neutuchající energii pomáhat. 

Sezóna 1Epizoda 12Před týdnem 26:29

Po čuni: 12 Milionář z dopravního podniku. Je mu 69 a stále jezdí

Nikdy nikdo v Ostravě nenajel za volantem autobusu dopravního podniku tolik kilometrů bez nehody, jako Zdeněk Kleveta, řidič autobusu. Které značky autobusů řídil, jak dlouho chce ještě zůstat za volantem, co říká na ostravské šoféry, je nějaká ulice v Ostravě, kterou nezná? Najet miliony kolometrů bez nehody, to chce mít silné nervy a štěstí, říká Zdeněk Kleveta. Co všechno prožil v autobusech dopravního podniku?

Sezóna 1Epizoda 11Před 2 týdny 24:40

Po čuni: 11 Baníku chybí srdcaři, to je ten problém, říká Luděk Mikloško

Proč se Baníku nedaří ani po sedmi letech po vstupu majitele Václava Brabce do klubu hrát o nejvyšší příčky? Kde jsou srdcaři a rváči za Baník jako byli Baroš, Svěrkoš, Lukeš? Jak dlouho ještě bude mít Václav Brabec s Baníkem trpělivost? Proč si staří pardálové - nejzkušenější hráči v kabině, neumí mezi mladými a ne vždy na sto procent bojujícími hráči zjednat respekt? Luděk Mikloško mluví velmi otevřeně o situaci v Baníku Ostrava.

Sezóna 1Epizoda 10Před 3 týdny 31:14

Po čuni: 10 Kdo je v ANO, ten je mi podezřelý, říká Petr Pánek z PANTU

Pomohl v kampani Petru Pavlovi proti Andreji Babišovi a před několika dny vyzval k podpoře Tomáše Macury. Proč na jedné straně bojuje proti kandidátovi ANO a na straně druhé dalšího výrazného muže hnutí hájí? Kdo by měl být primátorem Ostravy, až ten současný do půl roku skončí? Petr Pánek sleduje ostravskou politiku řadu let, co říká na odchod silných osobností z ANO?

15. únor 2023 32:13

Po čuni: 8 Jedlík, který sní na posezení pět kilo jídla

Radim Dvořáček z Ostravy se živí tím, že na nejrůznějších soutěžích a výzvách jí mimořádně velké porce jídla. Ve Vizovicích drží český rekord, snědl tam 205 švestkových knedlíků, jeho video ze soutěže o snězení velké pizzy na čas vidělo 34 milionů lidí. Na posezení snědl šest a půl kilo bramborového salátu nebo sedm kilo pudinku, je přeborníkem v jezení obřích řízků, hamburgerů i koláčů. Kam to dává, když váží 60 kilogramů? A co mu na jeho počínání řekl lékař? Co by nikdy nesnědl a jak mu je, když sní šest litrů pálivé polévky?

Sezóna 1Epizoda 78. únor 2023 25:10

Po čuni: 7 Členka týmu Petra Pavla prozrazuje, co v kampani rozhodlo

Rodačka z Hlučína Markéta Čuříková byla členkou týmu, který dostal Petra Pavla na Hrad. Co nakonec rozhodlo? Kdy prožíval tým okolo generála nejtěžší chvíle? V jakých situacích se Petr Pavel během kampaně cítil nejlépe a kdy mu naopak dobře nebylo? Bude úspěšný tým pokračovat v jiných kampaních?

Sezóna 1Epizoda 61. únor 2023 42:39

Po čuni: 6 Člen armádních záloh pomáhá na Ukrajině. Co tam viděl a zažil?

Přemysl Šedý dovezl na okupovanou Ukrajinu opravené sanitky, navštívil děti v sirotčinci a chystá se pomáhat s odminováním těžce zkoušené země. Proč máme pomáhat Ukrajině, kdy a jak podle něj konflikt skončí a jak dlouho bude trvat než bude na Ukrajině zase bezpečno?

Sezóna 1Epizoda 525. leden 2023 59:16

Po čuni: 05 Příběh Forresta Gumpa z Havířova, na kole až do Mexika na olympiádu!

Neuvěřitelný příběh Slavomíra Kácala, který zorganizoval cyklovýpravu z Ostravy do Mexika na olympiádu. Na cestě zažil demonstrace proti okupaci Československa, zamiloval se, ztratil peníze, havaroval, pronikl v přestrojení do olympijské vesnice, byl na svatbě Věry Čáslavské... O dobrodružné cestě málokdo ví, začala totiž těsně před okupací v srpnu 1968...

Sezóna 1Epizoda 418. leden 2023 17:52

Po čuni: 4 Tereza Hybšová z MasterChef

Tereza Hybšová dokráčela málem až na vrchol soutěže amatérských kuchařů MasterChef 2022. Proč nevyhrála? Jak probíhalo natáčení? Kdo z porotců jí byl sympatický a koho naopak nemusela? Proč přála vítězství více než sobě Martinu Pecinovi? A chystá se otevřít si v Ostravě vlastní podnik?