Po čuni
NejnovějšíSezóna 1Epizoda 22Včera

Poslechněte si podcast: Po čuni! Zlobivá holka sociálních sítí Eva Šindlerová

Upozornila na sebe aférou s průsvitnou halenkou, kvůli které jí hrozili vyhazovem z vysoké školy. Ani dnes se Eva Šindlerová nebojí provokovat, vystoupit z davu, být kontroverzní. Jak se daří jejímu butiku Pohel úhledu? Komu je určena její nová oděvní značka a je i její autorská tvorba provokativní? Čím láká své fanoušky na síti OnlyFans?

18:22

Po čuni

Vydává: Magazín PATRIOT

Po čuni je podcast z Ostravy. Přímý, upřímný, opravdový. Hostem šéfredaktora Magazínu PATRIOT Jaroslava Baďury jsou osobnosti, které mají co říci.

Web

Před týdnem 19:03

Po čuni! V covidu jsme zlenivěli, říká organizátor pochodů

Rostislav Bažanowski stojí za úspěšnými turistickými pochody jako je například Štramberský Jasoň nebo Rožnovský švihák, organizuje také běhy. Věřil, že Jasoň jednou může dohnat v návštěvnosti pochod Praha-Prčice, jenže pak přišel covid a vše se změnilo. Proč po pandemii ubylo lidí, kteří se chtějí hýbat? Jsme národem turistů? A je pořádání turistických výšlapů dobrý byznys?

Sezóna 1Epizoda 20Před 2 týdny 33:14

Po čuni! Bývalý primátor Macura otevřeně o dění v ostravské politice

Udělal chybu, když veřejně podpořil proti svému stranickému šéfu Babišovi protikandidáta v prezidentských volbách Petra Pavla? Spletl se v lidech, kteří jej do té doby podporovali a pak se k němu otočili zády? Jak bývalý primátor Ostravy Tomáš Macura vnímá s odstupem několika týdnů svůj konec ve vedení města? Neohrozil svou vzpourou stavbu koncertní haly? A je pravda, že bude v dalších volbách znovu kandidovat na primátora?

Před 3 týdny 32:08

Po čuni! Jiří Navrátil je očištěn, nařčení ze znásilnění bylo vymyšlené

Na podzim minulého roku poslanec a náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil veřejně přiznal, že je homosexuál. Po několika týdnech od tohoto prohlášení jej jeden pražský masér nařkl ze znásilnění. Letos v dubnu policie však případ odložila, znásilnění se nestalo. Co si do této chvíle Jiří Navrátil prožil? Jak se k němu stavějí v jeho domovské lidové straně? A jak v Mořkově, kde působí jako místostarosta?

Sezóna 1Epizoda 182. květen 2023 22:51

Po čuni! Miloš Holaň: Kdybychom porazili Hradec, skončím na jipce

Hokejisté Vítkovic málem dokázali nemožné, prohrávali s Hradcem Králové už tři nula, ale dokázali srovnat. Jak se s trpkou prohrou v sedmém utkání vyrovnal trenér Miloš Holaň? Je pravda, že poslední utkání sezony koučoval s horečkou blížící se čtyřicítce? Bylo na ledě vše fér? Jak prožívá, když vypiplá svůj tým a ten se po sezoně rozpadne?

Sezóna 1Epizoda 1726. duben 2023 44:16

Po čuni s Lukášem Hejlíkem! Kam v Ostravě zajít na jídlo?

Deset let už tvoří foodbloger Lukáš Hejlík mapu míst, kam si zajít na dobré jídlo. Kde mu chutná v Ostravě? Kam se posunula gastronomická scéna v poslední době? Proč píše jen o podnicích, kde se mu líbí a zásadně nekritizuje? A bude již brzy návštěva podniku s kvalitní gastronomií sváteční záležitostí?

Sezóna 1Epizoda 1618. duben 2023 30:16

Po čuni! Jak rozesmát děti, které něco bolí?

Jak rozesmát děti, které jsou v nemocnici, něco je bolí a bojí se? Proč je někdy důležitější nejdříve rozesmát rodiče a kdy se směje i personál? Víte, že zdravotní klaun je povolání a kdo se jím chce stát, musí projít mimořádně náročným výběrovým řízením? Vladislav Kos jím prošel a věřte, že když už byste museli mít dítě v nemocnici, chtěli byste, aby je rozesmál právě on. 

Sezóna 1Epizoda 1512. duben 2023 31:00

Po čuni! Divadlo Mír je stále vyprodané. Koupí Albert Čuba další budovu?

Majitel Divadla Mír Albert Čuba má pravidelně vyprodáno. Daří se i Třem tygrům, chystá se nový komediální seriál. Koupí Albert Čuba další sál, aby uspokojil více diváků? Jak s odstupem hodnotí film Jackpot? Je těžké udržet stále úspěšnějšího Štěpána Kozuba v partě Tří tygrů a v Divadle Mír?

Sezóna 1Epizoda 142. duben 2023 30:45

Po čuni! Potřebuje Ostrava novou koncertní halu? Jan Žemla říká, že rozhodně ano

Ředitel Janáčkovy filharmonie Ostrava Jan Žemla říká, že v sedmdesátileté historii dosud ještě ostravští filharmonici nehráli doma v opravdu kvalitních akustických podmínkách. To by se mohlo změnit stavbou unikátní přístavby koncertního sálu, která by měla dolnit stávající Dům kultury města Ostravy. Proč je stavba tak důležitá a bude využívána i jinými umělci? Najde se dost diváků? 

29. březen 2023 06:32

Po čuni speciál. Plní prezident sliby? Přesvědčili jsme se!

Splní prezident Petr Pavel slib, který dal před rokem při rozhovoru pro Magazín PATRIOT? Tehdy jsme byli jedním z mála médií, které daly v rozhovoru prostor člověku, který teprve zvažoval, zda bude kandidovat. V závěru rozhovoru jsme se jej napůl v žertu zeptali, zda nám, pokud bude zvolen, dá rozhovor, až přijede do Ostravy. Petr Pavel nám ten slib dal. Uběhl rok a prezident si v programu, rozplánovaném na minuty, našel čas na exkluzivní rozhovor pro Magazín PATRIOT. Co vše v něm prozradil? Jak zvládá tlak na svou osobu, ztrátu soukromí, co jej v Ostravě zaujalo?

Sezóna 1Epizoda 1321. březen 2023 33:44

Po čuni: 13 Přežil 26 operací, teď pomáhá ostatním bojovat s rakovinou

Proč by se lidé neměli dozvídat na chodbě zdravotnického zařízení, že maji rakovinu? Jak by měli lékaři pacientům sdělovat i závažné zprávy? Proč je důležitá prevence a jak může ovlivnit nemoc, když je pacient v příjemném prostředí s lidmi, které má rád? Zakladatel Nadačního fondu Pavla Novotného má neutuchající energii pomáhat.