13. červenec 2022

Poslechněte si podcast: Plánujete exotickou dovolenou, třeba Maledivy? Co nedělat, abyste se nedostali do maléru

Kdo by nechtěl strávit pár dnů týdnů v ráji? Asi nikdo neodmítne . Křišťálově čistá voda, nádherné počasí, exotika, romantika, ale také různá úskalí. Kdo má rád velké divy, ať navštíví Maledivy. Tak by asi mohlo znít motto Lucie Mohelníkové, odbornice na tuto destinaci, který byla hostem talk show Face To Face René Kekelyho a prozradila i to, proč by se tam ženy neměly zamilovávat. https://www.otherwayholiday.com FACEBOOK: /lucie.otherwayholiday https://www.facebook.com/lucie.otherwayholiday INSTAGRAM: @otherwayholiday  https://www.instagram.com/otherwayholiday/

27:25

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Web

Před pěti dny 38:03

Kandidátka na Hrad Nerudová o tom, co by vláda měla okamžitě udělat a jak těžká doba nás čeká

Bývalá rektorka Mendelovy univerzity a ekonomka nedávno oznámila kandidaturu na Hrad. Umí si žena z akademického prostředí vůbec představit prostředí dravé a často neupřímné, plné přetvářky? A co jako ekonomka říká na současné zdražování a možná ještě horší situaci na podzim? Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla je Danuše Nerudová.

Před týdnem 27:52

Natálie Grossová promluvila o smutném odcházení otce, nesplněném přání i nové lásce pro maminku

Letos oslaví 20. narozeniny. Odmala účinkuje v divadle, v muzikálech, hraje ve filmech i v televizi. Je jednou z dcer bývalého premiéra. O to víc musela dokazovat, že si své místo na slunci vybojovala talentem, nikoli protekcí. Jak to vnímá dnes a jaké to bylo hrát vražedkyni? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila herečka a zpěvačka Natálie Grossová.

Před 2 týdny 41:05

Jiří Krampol otevřeně o proměně své manželky, prášcích, alkoholu i samotě

Stačí říct jeho jméno a všichni vědí. Nedávno oslavil 84. narozeniny, ale jeho životní energii by mu mohl leckdo závidět. Dosavadní život měl pestrý, ne vždy zrovna veselý, přesto říká, že život je sranda. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl herec, dabér a moderátor Jiří Krampol

Před 3 týdny 35:05

Aleš Cibulka prozradil, kdo nadává na Bohdalovou a co si myslí o situaci na TV Barrandov

Miluje filmy ze staré doby, fascinuje ho období první republiky. Dvakrát moderoval anketu TýTý s Jiřinou Jiráskovou, mnoho let vysílá Tobogan, nejdéle trvající rozhlasovou talk show v Evropě. Na svém kontě má i několik knížek. Bojoval i se zásadními zdravotními problémy a letos slaví dvě zásadní výročí. Hostem talk show F2F René Kekelyho byl moderátor, spisovatel a herec Aleš Cibulka

9. červenec 2022 38:18

Iva Pazderková o bývalých vztazích, pravdě o Survivoru i Blbé blondýně

Proslavila se jako stand-up komička a její „blbá blondýna“ se stala legendární. Dnes je za ni vděčná. Přitom je skvělá herečka, zpěvačka i moderátorka. V reality show si zkusila, jaké je to žít téměř mimo civilizaci a nedávno ukázala dokonce svaly. Teď exceluje v roli Škopkové v novém muzikálu Slunce, seno, jahody. Hostem talk show F2F René Kekelyho byla Iva Pazderková.

6. červenec 2022 35:59

Carmen Mayerová promluvila o 50letém manželství s Petrem Kostkou. K čemu se jí přiznal?

Se svým manželem hercem letos slaví Zlatou svatbu. Recept na šťastné manželství prý nemá, ale šťastná a spokojená dnes rozhodně je. A to díky své velké skvělé rodině. S jednou ze svých dcer herečkou a moderátorkou hraje na jevišti, a kromě profesních povinností funguje i jako milující babička. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla herečka Carmen Mayerová.

2. červenec 2022 39:48

Lucie Borhyová prozradila, co ji spojuje s Jaromírem Jágrem a promluvila i o možném třetím dítěti

Začínala jako pomocná redaktorka, dnes je na obrazovce už 23. rokem. Je jednou z nejdéle sloužících a taky nejkrásnějších moderátorek nejsledovanější zpravodajské relace v ČR. Zažila někdy skutečnou závist od kolegů? A co by dělala, kdyby ukončila svou televizní kariéru? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila Lucie Borhyová.

29. červen 2022 36:38

Ondřej Havelka o tom, proč skončil s herectvím, mamince herečce i své nadané dceři

Když uslyšíte jeho jméno, okamžitě víte, kam ho zařadit. Pochází z umělecké rodiny a v těchto stopách jdou i jeho děti. Přestože ho mnozí znali hlavně jako herce, dnes je zpěvákem, muzikantem, kapelníkem, režisérem i scénáristou a synem známé herečky. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl Ondřej Havelka.

25. červen 2022 41:34

Andrea Pomeje: Jirka o rakovině lhal a často mě s ní vydíral, nakonec si ji i opravdu přivolal

Je nejenom v Česku, ale i ve světě velmi uznávanou dýdžejkou. Svou profesi miluje. Nejvíce se ale proslavila jako třetí manželka herce a producenta Jiřího Pomeje. Zažila i to, čemu se říká nekonečný mediální hon. Jak to vidí dnes, tři roky poté, a čím vším si musela projít? O tom otevřeně promluvila v talk show Face To Face René Kekelyho DJka Andrea Pomeje.