Klub Rádia Junior
Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Klub Rádia Junior: Mladějovské muzeum vystavuje lokomotivy i bagr, který opravovali 12 let

V Mladějově na Moravě můžete navštívit průmyslové muzeum plné krásných strojů i mladějovskou úzkokolejku. Jaké další skvosty tam mají? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

30:10

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Včera 32:57

Daniel Horáček z Českého svazu ochránců přírody v Klubu Rádia Junior

Víte, že rok 2022 je rokem netopýrů? A že nejméně prozkoumaná jsou stanoviště lesních druhů netopýrů? Pojďme si popovídat o tom, proč a jak takový rok probíhá, jaké byly dosud a jsou netopýří akce, i jak můžeme my netopýrům pomáhat a chránit je v jejich zimovištích! Moderuje Veronika Hájková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 30:24

Nikdy není pozdě, vzkazuje hobojista Lukáš Pavlíček, který se nově vydal na dráhu zpěváka

Co má společného hraní na hoboj a zpívání? Proč se po třicítce Lukáš rozhodl prosadit i jako zpěvák? Komu by doporučil hraní na hoboj? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 36:35

Koordinátorka instruktorů kroužků Denisa Týčová v Klubu Rádia Junior

Co všechno musí umět a vědět instruktor tanečního kroužku? Jak se tvoří nejlepší choreografie? A taky se dozvíte, co nejvíc baví děti, které do jejího kroužku chodí. Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 40:16

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Šikana. Pokud už někdo zažil šikanu, bojí se, aby se neopakovala. Jak šikaně předcházet a co dělat, když mám pocit, že mě ostatní šikanují? Moderuje Romana Růžičková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 29:47

Večerní čištění je nejdůležitější a na typu pasty nezáleží. Zubařka radí, jak pečovat o dětský chrup

Jak si správně vyčistit zuby? Jak zabránit zubním kazům? A opravdu pacienti koušou?

Před šesti dny 32:32

Trenérka mládeže a aktivní hráčka házené Astra Praha Monika Wachsmannová v Klubu Rádia Junior

Házená je hra starých Římanů a je prý nejen zábavná, napínavá a fyzicky náročná, ale taky plná překvapení, přátelství a nezapomenutelných okamžiků. Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 27:52

Klub Rádia Junior: Módní návrhářka Nina Provaan Smetanová v Klubu Rádia Junior

Tentokrát budeme pokračovat v módní abecedě a taky si povíme o aktuálních podzimních outfitech. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 33:15

Zakladatelka REKORD BULL SRAZ Kateřina Kašparová k Klubu Rádia Junior

S Kateřinou si budeme povídat nejen o tradiční podzimní akci REKORD BULL SRAZ, ale i o jejích psech a proč ten poslední je z útulku. Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 34:44

Miloš a Jan Fialovi z hudební skupiny YesBrothers v Klubu Rádia Junior

Jaké to je založit si kapelu s bráchou? Mílovi je osmnáct, hraje na piáno a na kytaru. Šestnáctiletý Honza si zas vzal na starosti bicí. Jaké to pro ně bylo stát se předskokany na koncertech Michala Davida? Jak jim tato legenda české pop music pomáhá s hudební kariérou? Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:22

Říkali mi Jarko, a to jsem nenáviděla, říká zpěvačka Chiara Nella Kekrt

Chiara. Originální dívka s originálním jménem. Jak k němu přišla? A čím by se chtěla stát, kdyby nebyla herečkou a zpěvačkou? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.