Host Frekvence 1
19. březen 2021

Poslechněte si podcast: Petr Svěcený: Nechci nikoho obviňovat, ale na mě to působí tak, že hráči Rangers vyvinuli protiútok

Ranním Hostem na Frekvenci 1 byl komentátor Petr Svěcený! Komentoval někdy opravdu brutální fotbalový zápas? Co říká na čtvrteční zápas Rangers a napadení Kúdely? A kdy poprvé zatoužil být sportovním komentátorem? Poslechněte si celý rozhovor!

11:49

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Před třemi dny 13:06

Štefan Margita: Není den, abych si na Hanku nevzpomněl. Musím se s tím vyrovnat jako všichni

Dnes s námi byl ráno ve studiu operní pěvec a tenorista Štefan Margita, který je momentálně velmi zaměstnán přípravou vzpomínkového koncertu. Jaký je jeho rituál před koncertem? Jak důležitý je na hlasivky spánek? Jak nejdéle v kuse zpíval? Jaký je nejlepší koncertní sál? Kdo všechno na koncertě věnovaném vzpomínce na Haničku Zagorovou zazpívá? Půjde se podívat na představení Biograf láska? Poslechněte si rozhovor.

Před čtyřmi dny 14:44

Jiří Korn: Až skončí tour, bude se mi po ní určitě stýskat. Možná to prodloužíme

Dnes jsme měli ve studiu velice vzácnou návštěvu. Na ranní kávu za námi dorazil zpěvák, herec a tanečník Jiří Korn, který se v únoru vydává na celorepublikové sólové turné. Jak moc se v průběhu života změnily jeho ranní návyky? Co nejraději snídá? Na kterou dovolenou nejraději vzpomíná? Kterou svou písničku má nejraději? Kolik nejvíc koncertů odehrál za jeden den? Jak se vybírala města, ve kterých bude koncertovat? Bude mít nějaké hosty? Kdy si naposledy zahrál kulečník? Co dělá když se potřebuje odreagovat? A v kolika letech poprvé obul stepky? Poslechněte si rozhovor.

Před pěti dny 13:51

Martin Stranka: Lidi si myslí, že fotografové všude běhají s foťákem. Já udělám dvě fotky za rok

Dnešní ráno s námi byl světově známý na Frekvenci 1 fotograf Martin Stranka. Jak nejraději odpočívá? Jaká byla jeho první fotka? V jakých nejnáročnějších podmínkách fotil? Co je na jeho nejlépe prodané fotce? Jaké fotografie by nikdy nefotil? Stal se mu nějaký průšvih během focení? Jak často sáhne po mobilu, aby udělal během dne fotku? A pozná na první pohled upravenou fotku? Poslechněte si rozhovor.

Před šesti dny 18:20

Robert Jašków: Všechny role se snažím zahrát nejlíp jak umím. Žádná z nich není důležitější

Dnes ráno s Lubkou a Mírou vysílal herec, který často hraje záporné postavy. Robert Jašków prozradil které roli se věnoval nejvíc nebo která byla jeho úplně první role. Kolik let je v angažmá ve Švandově divadle? Existují placené přesčasy a noční směny při natáčení? Jak dobrý je lyžař? Kam jezdí s rodinou lyžovat? A má rád divadelní zájezdy? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 18:55

Petr Bende: Koukal jsem na vystoupení ze SuperStar a i obraz na mě působil strašně staře

Dnes k nám do studia dorazil zpěvák Petr Bende, a tak jako minule s sebou přinesl kytaru, na kterou nám i zahrál a zazpíval. Zároveň prozradil, z čeho byla ta nejšílenější pálenka, kterou kdy pil, ve které části republiky nejvíc koncertuje nebo jaký je jeho nejoblíbenější akord. Čemu se nyní nejvíc věnuje? O čem je jeho nová písnička a klip? Jak se mu hrálo s filharmonií? S kým pojede vánoční turné? A kdy naposledy koukal na svá vystoupení ze SuperStar? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 14:06

Tatiana Dyková byla skvělá fetka, říká Robin Ferro o natáčení filmu Grand Prix

Dnes k nám na ranní popovídání dorazil herec Robin Ferro, jeden ze Tří tygrů. Kdo ze zábavné čtyřky chodí na rozhovory nejraději? Jak pozná, kdy si dělá Štěpán Kozub srandu, a kdy něco myslí vážně? Jaký největší trapas se mu v životě stal? Jaké video Tří Tygrů je nejúspěšnější? Měl někdy ve vztahu se Štěpánem krizi? Kdo má ze Tří Tygrů největší ego? A jak se mu spolupracovalo na novém filmu Grand Prix?

Před týdnem 12:00

Tatiana Dyková: U Grand Prix se budou bavit všichni, kdo mají rádi nekorektní humor

Středeční ráno nám zpříjemnila herečka Tatiana Dyková. Kdo vstává dřív; on nebo Vojta Dyk? Jaký je její nejoblíbenější dopravní prostředek? A proč si tak libuje v šílených kostýmech? Jaká je její postava Jindry z filmu GrandPrix a jak se mu hrálo s Tygry? A jaká vtipná historka se jí během natáčení stala? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 14:37

Daniel Hůlka: Dracula mě pořád baví a čím jsem starší, tím více moudrosti v tom nacházím

Na ranní kávu přišel zpěvák Daniel Hůlka, kterého doprovázel i jeho pejsek. Proč nepije kávu? A kam se opět po letech vrací a kdo mu k tomu pomohl? Jaké představení chystá na následující měsíce? Kolikrát Drákulu zpíval a proč ho Dracula stále baví? Bylo nějaké představení, na které nikdy nezapomene? A stalo se mu, že se během představení někdy zranil? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 2 týdny 11:04

Štěpán Kozub: Říká se, že když je legrace na place, film pak není zábavný. U GradPrix jsme se snažili humor dát do filmu

Dnes ráno k nám na ranní kávu dorazil herec a komik Štěpán Kozub. Má raději Prahu nebo Ostravu? A jezdí raději do Prahy autem nebo vlakem? Jak mu to šlo ve škole? A jaké to bylo, když točil filmy Jackpot, Spolu a GrandPrix? A nechybí mu, že nemá vůbec čas? Jak je na tom s autem a proč nemá papíry? Co říká o novém filmu GrandPrix? Jak vnímá svojí popularitu? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 2 týdny 11:56

Milan Peroutka: Lákají mě role vrahů a psychopatických týpků

Hostem v ranním vysílání byl zpěvák Milan Peroutka. Do studia nám přinesl ukázat novou desku Abrakadabra a vybral z ní jednu písničku, která bude od 11. listopadu nasazena v Hitparádě Frekvence 1. Také prozradil v jakém představení ho aktuálně můžeme vidět a jak se mu spolupracovalo s kapelou No Name. Poslechněte si rozhovor.