EquiRadio.cz
4. duben 2023

Poslechněte si podcast: Petr Myslík: S koňmi jsem odmala. Až s kočáry jsem začal více závodit

Zatímco většina vozatajů se těší na start venkovní sezony, pro druhého nejúspěšnějšího účastníka Zimního poháru dvojspřeží Petra Myslíka začíná část roku, kdy na koně nemá moc času. V podcastu EquiRadia prozradil, jak se žije v Hippoclubu Lednice.

18:25

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 03:32

Serenade předurčuje k drezuře původ a exteriér. Snadno se s ní pracuje

Začátkem dubna startovala při finále drezurního Světového poháru v Omaze klisna jménem Serenade MF. V sedle s Američankou Alice Tarjan, obsadila v závěrečném freestylu devátou příčku. Více o klisně v pořadu To nejlepší z Jezdci.cz na EquiRadiu.

Včera 02:02

25. ročník CDI Brno: Barbancon vyhrála GP Freestyle. Hattrick Křížové

Program 25. ročníku mezinárodních drezurních závodů CDI v Brně na Panské líše vyvrcholil v neděli 4. června. Hned v první finálové úloze udělala radost českým fanouškům Anna Marie Křížová, která s Diamantinou završila hattrick.

Včera 01:40

Emilie Pieper hvězdou CSI Zduchovice. Úspěšný byl i Kamil Papoušek

Mezinárodní parkurové závody CSI ve Zduchovicích vyvrcholily v neděli 4. června, kdy hned několik túr mělo na programu soutěže Grand Prix. Mezi nejúspěšnější jezdce se zařadila Němka Emilie Pieper. V Grand Prix se dařilo také Kamilu Papouškovi.

Před dvěma dny 08:31

Dostihový víkend: Hattrick na Turf Gala i poslední vstupenky do derby

Jeden z nejrušnějších víkendů dostihové sezony je za námi. V pravidelném zpravodajském vstupu na EquiRadiu shrnujeme sobotní dění kolem Velké červnové ceny v Chuchle Areně Praha, výsledky bratislavského mítinku Turf Gala i klusácké novinky.

Před třemi dny 10:57

Anna Kellnerová: Grand Prix v Saint Tropez byla letos pro nás nejtěžší

Česká reprezentantka Anna Kellnerová se s klisnou Catch Me If You Can Old letos kvalifikovala zatím při všech mítincích Global Champions do Grand Prix. Jak byla spokojena s výkonem v Saint Tropez, to prozradila v sobotním rozhovoru pro EquiRadio.

Před čtyřmi dny 10:54

Čtvrté místo ze Saint Tropez je pro nás motivací, říká Anna Kellnerová

Tým Prague Lions obsadil v páteční Global Champions League při pátém kole v Saint Tropez čtvrté místo, přičemž od nejvyšších příček ho dělilo jen pár sekund. „Jsem ráda, jakým způsobem se ukazujeme,“ zhodnotila nejen svůj výkon Anna Kellnerová.

Před čtyřmi dny 01:30:46

Radek Rouč: Výkonný výbor ČJF má nějaký směr. Část lidí jde proti nám

„V rámci České jezdecké federace probíhá boj o to, jakým stylem postupovat, směřovat a jak jít dál,“ říká v devadesátiminutové debatě na EquiRadiu prezident ČJF Radek Rouč. „To, co se nyní děje, je pro mě neuvěřitelné a neakceptovatelné,“ konstatuje.

Před pěti dny 09:07

Nabitý dostihový víkend: Běží se Turf Gala i Velká červnová cena

Tři týdny před Českým derby čeká dostihové příznivce mimořádně bohatý víkend. Ve Velké červnové ceně vyzve domácí tříleté maďarský klasický vítěz, neděle patří mítinku Turf Gala. V pozvánce EquiRadia rozebíráme i nedělní klusácké vrcholy.

Před šesti dny 03:22

Stanislav Hošák: Kolekce hřebců při ZZV v Tlumačově byla vyrovnaná

Základní zkoušky výkonnosti tříletých hřebců ČT, které se uskutečnily ve středu 31. května v Tlumačově, ovládli potomci hřebce 1977 Stalypso, přičemž nejvyšší známku obdržel Lucky Luck VK. Hodnotící komentář pro EquiRadio poskytl Stanislav Hošák.

Před šesti dny 05:48

Program červnového CSI Zduchovice jsme zhustili, říká Barbara Hassová

Od čtvrtka 1. do neděle 4. června hostí Jezdecké centrum Zduchovice mezinárodní skokové závody, které vyvrcholí dvěma soutěžemi započítávanými do FEI Longines Rangking. Podrobnosti prozradila ve vysílání EquiRadia Barbara Hassová.