Host Frekvence 1
24. únor 2021

Poslechněte si podcast: Petr Kolář: Hraní v pohádce mě vždycky lákalo a rád bych si to v budoucnu zkusil. Bavilo by mě to

Ráno si na Frekvenci 1 Lubka s Mírou povídali se zpěvákem Petrem Kolářem. Kdy si pamatuje, že naposledy zpíval živě na mikrofon před lidmi? Jak vzpomíná na svého kolegu, zpěváka Petra Muka? Jak vzpomíná na studium na Lesnické fakultě? Uvažoval někdy o roli v nějakém filmu? Jaké má Petr plány do budoucna? Poslechněte si rozhovor!

23:38

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Včera 11:10

Ivana Korolová: Dlouho mi trvalo, než jsem Lízu Simpsonovou přijala za svou. Stále mám pocit, že mi nenáleží

Její hlas slyšíte ve spoustě zahraničních filmů, kreslených pohádek nebo v seriálu Simpsonovi. Dnes ráno jste však její hlas mohli slyšet také v raním vysílání Frekvence 1. Herečka, zpěvačka a dabérka Ivana Korolová dnes vysílala s Lubkou a Mírou. Kolik času po probuzení potřebuje, než může začít dabovat? Jak se rozmlouvá? Jaký byl její nejméně oblíbený předmět ve škole? Jak často po ní někdo chce, aby mu předvedla hlas Lízy? Jak uspává svou dcerku? Jaký film dabovala naposledy? Jak zvládá práci a rodinu? A jak vznikla písnička Amélie? Poslechněte si rozhovor.

Před čtyřmi dny 12:13

Jaroslav Plesl: Vždycky mě trošku mrzí, když kolegové z divadla jedou někam beze mne. Jsem s nimi rád

Ráno jsme vysílali společně s hercem Jaroslavem Pleslem. Co točil s Robertem Sedláčkem. Co dělal v Izraeli? Kde všude ho fanoušci v následujících měsících uvidí? Poslechněte si rozhovor.

Před pěti dny 10:45

Svoboda a Gente: Humor ve filmu by neměl přesáhnout 100 minut. Člověk není schopen se déle smát

Ráno za námi dorazili režisér, scenárista Tomáš Svoboda a producent Patrizio Gente. Představili nám nový snímek Indián. Jak vzpomínají na natáčení? O čem film je a proč by na něj měli jít diváci do kina? Poslechněte si rozhovor.

Před šesti dny 08:25

Tomáš Měcháček: Do StarDance bych šel rád. To je nabídka, která se nedá odmítnout

Hostem na Frekvenci 1 byl herec Tomáš Měcháček. Při té příležitosti nám představil film Indián, který míří do českých kin. Koho tam hraje a jak vzpomíná na natáčení? Přijal by nabídku tancovat ve StarDance? Kde ho v následujících týdnech a měsících mohou fanoušci vidět? Poslechněte si rozhovor!

Před týdnem 10:15

Dasha: Každý předpoklady k zpěvu nemá, ale dobrý učitel dokáže studenta namotivovat

Ráno jsme na Frekvenci měli v hudebním duchu. Navštívila nás zpěvačka Dasha. Líbilo by se jí dělat v rádiu moderátorku? Chtěla by tančit ve StarDance? Může se naučit zpívat každý? Čemu v době pandemie propadla? Na co všechno se mohou fanoušci v následujících měsících těšit? Poslechněte si rozhovor!

Před týdnem 08:43

Viktorie Jílková: Na mistrovství jsem si věřila, chtěla jsem světový titul znovu obhájit

Hostem na Frekvenci 1 byla mistryně světa v thaiboxu Viktorie Jílková. Jak oslavila titul mistryně světa? Kolik sportu dělá? Kolik jí bylo, když vyhrála první zápas? Chtěla by na olympiádu? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:17

Kuba Ryba: Dodneška mám strach, že lidé na koncert nepřijdou

Ráno za námi do studia dorazil frontman kapely Rybičky 48 Kuba Ryba. Kolik má na sobě tetování a kde to nejvíce bolelo? Chodí na ryby? Kdo u nich doma šéfuje? Jak se těší s klukama na O2 arénu? Oslavil nějak s kapelou 20. výročí a byli někdy na nože? Poslechněte si rozhovor!

Před týdnem 10:04

Cestovatel Dan Přibáň: Teď jsme měli být na Sibiři, ale museli jsme to odložit. Jak to dopadne, nevíme

Ráno s námi snídal cestovatel Dan Přibáň. Vybral by si raději auto na naftu, benzín nebo elektromobil? Kam se s "žábou" s kolegy chystá? Jakou světovou kuchyni má nejraději? Na podzim chystá velké přednáškové turné, na co všechno se mohou fanoušci těšit? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 09:55

Vladimír Kořen: Učitelství není jednoduché povolání. První měsíc prázdnin se člověk vzpamatovává

Hostem na Frekvenci 1 byl televizní moderátor a učitel Vladimír Kořen. Má s ohledem na své příjmení protekci v lese? Jaký největší zázrak přírody prověřoval? Kdo pokusy v pořadu Zázraky přírody vymýšlí? Poslechněte si rozhovor!

Před 2 týdny 15:30

Perušič & Schweiner: Je nesmírně důležité odpočinout si psychicky a vypnout. Ať má na další turnaj čistou hlavu

Ráno s námi od 8. do 10. hodiny vysílali beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner, kteří přivezli stříbrné medaile z evropského mistrovství v Mnichově. Kdo je z nich největší nervák a plážový povaleč? Jak hodnotí zpětně finálový turnaj? Poslechněte si rozhovor.