18. prosinec 2020

Poslechněte si podcast: Pérez v Red Bullu! Kompletní sestava 2021

Red Bull potvrdil Sergia Péreze jako týmového kolegu Maxe Verstappena v Red Bullu! Startovní listina pro sezonu 2021 je tak prakticky komplexní. Projeli jsme ji celou a jako speciální bonus možná nejzajímavější příběhy japonských a mexických pilotů v historii šampionátu!

28:23

Kolo na kolo

Vydává: Tom Richtr F1

Podcast Kolo na Kolo! Komentátor formule 1 Tomáš Richtr se svými kolegy a hosty o všem důležitém, co se ve světě F1 právě děje. Speciálním pořadem je "InstaPokec" po skončení velké ceny F1

Web

Před 2 týdny 44:36

Pozoruhodný případ Oscara Piastriho, aneb narušené povídání o soupisce 2023

V nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo jsme rozebírali jezdecké sestavy týmů pro rok 2023 ve světle odchodu Fernanda Alonsa do týmu Aston Martin a o tom, kdo by jej mohl nahradit. Než těsně před natáčením rozhovoru Alpine oznámil, že pro ně bude závodit Oscar Piastri. A v jeho průběhu Oscar Piastri do toho hodil vidle!! Vysvětlujeme, v čem spočívá celá zápletka nejspíš spočívá. Přejeme horké léto!

Před 2 týdny 38:40

Maďarský InstaPokec s fanoušky: Co může Ferrari (a Alonso!) udělat víc pro to, aby nezískali titul

Je tu další závod a zase se mluví hlavně o Ferrari, i když nevyhrálo. Nedostalo se v Maďarsku ani na stupně vítězů. Fanouškům už nad tím zůstává rozum stát. Právě oni se stali součástí nejnovější epizody podcastu Kolo na Kolo, ve kterém rozebíráme nejen to, proč Ferrari prohrálo, jaká úžasná rozhodnutí učinil Red Bull a že Hamilton porazil Russella. Ale také, proč Alonso miluje činit špatná rozhodnutí!

Před 2 týdny 47:42

Pocta Sebastianu Vettelovi. Kdo, a zda vůbec, jej dokáže nahradit?

Osobní vyznání úžasné kariéře Sebastiana Vettela. Od jejího třaskavého počátku, přes sérii fenomenálních výsledků až po fázi, která zasloužila víc. Jdeme do hloubi našich vzpomínek na největší úspěchy, ale i strasti. A přemýšlíme nad tím, kdo jej dokáže nahradit. Zdaleka nejen v jeho současném týmu. Ale v celé formuli 1. A... podle jeho vlastních slov... jestli se tak už nestalo.

Před 3 týdny 39:42

InstaPokec z Francie: Ferrari to vede jako Sparta

Hlava v dlaních napříč celou komunitou fanoušků Ferrari. Rozpaky nad taktikou, se kterou bojoval Carlos Sainz o stupně vítězů. A samozřejmě frustrace z Leclercovy havárie. Nedozvíme se, zda by nakonec vyhrál právě on, nebo Max Verstappen - byť se i tak pokoušíme najít odpověď. Rozebrali jsme také, co znamená výsledek Mercedesu, který se dostal s oběma piloty na stupně vítězů, a to v technickém srovnání s novinkami McLarenu. Postavily potíže s virtuálním safety carem Sergia Péreze do nevýhody neférovým způsobem? Nejen o tom, ale také proč má nejnovější epizoda podcastu Kolo na Kolo název "Ferrari to vede jako Sparta" si povídají komentátoři Tomáš Richtr a Jiří Košta.

Před 3 týdny 01:00:37

Deset nejvýznamnějších událostí první poloviny sezony F1

A kdo bude šampionem?! Máme za sebou 11 velkých cen, tedy polovinu sezony. Nejenže rychle utekly, a hodně se toho v nich odehrálo. Ale také se toho hodně moc stalo v samotném světe formule 1, ať už na závodní dráze, nebo mimo ni. Chopili jsme se náročného úkkolu a ve speciální epizodě podcastu Kolo na Kolo jsme vybrali deset nejvýznamnějších příběhů. Komentátoři Tomáš Richtr a Jiří Košta o nich vypráví tak, že pokud jste formuli 1 letos do této chvíle nesledovali, dostanete se hodně rychle do obrazu. A nakonec rozbereme to nejdůležitější: kdo bude mistrem světa a proč?

11. červenec 2022 50:13

InstaPokec z Rakouska: Čím Ferrari porazilo Red Bull & Bonus: Jak si FIA dělá zlou krev

Po vítězství Maxe Verstappena v sobotním Sprintu se mu předpovídalo suverénní vítězství také ve Velké ceně Rakouska. Místo něj ale přišlo trápení. Zavedeme vás do tajů příčin, proč byl Red Bull poražen Ferrari Charlese Leclerca. Který sám se o vítězství musel strachovat. A jako bonus nabízíme sérii kontroverzních sporů mezi jezdci a FIA, která během víkendu na Red Bull Ringu prohloubila napětí v komunitě F1 a frustraci ze strany fanoušků. Nejnovější epizoda podcastu Kolo na Kolo.

4. červenec 2022 42:56

InstaPokec ze Silverstonu: Jak vyhrál Carlos Sainz proti vůli Ferrari

Formule 1 o uplynulém víkendu závodila na britském Silverstonu, kde absolvovala v květnu 1950 svou premiéru. A byla to podívána se vším všudy. Úchvatné závodění, bitvy Kolo na Kolo, strategické errory, které musíme rozebrat. Ferrari jako kdyby nejprve nechtělo, aby vyhrál Leclerc, a pak aby vyhrál Sainz, když Leclerc už nemůže. Nabízíme výčet faktorů, který pomohl Sainzovi dosáhnout na první vítězství ve 150. startu. Patří k nim nechtěná pomoc Maxe Verstappena a Red Bullu! A samozřejmě musíme rozebrat i velkou havárii na samotném startu. Nabídneme pohled do hlubších příčin havárie a bezpečnostních opatření.

20. červen 2022 53:52

InstaPokec z Kanady: Jak Red Bull porazil rychlejší Ferrari & BONUS o politickém napětí v zákulisí

Povídání o velmi intenzivním víkendu Velké ceny Kanady vozů F1. O tom, jak počasí pomohlo sestavit vzrušující startovní rost. Nejdůležitější příběhy samotného závodu: bylo Ferrari v závodním režimu tentokrát rychlejší? Co by na Sainzově místě dokázal Leclerc? Vše podstatné o Alonsově sešupu z první řady až k zoufalému boji o poslední bod. Poblázněný pitstop McLarenu. A jak to všechno vidí Mercedes? Jako bonus si v závěru podcastu poslechněte rozbor současného chaosu ve formuli 1 kolem kauzy 'poskakování' vozů a o tom, jak se šéfové týmů hádají mezi sebou ve stínu zmatečných kroků FIA!

13. červen 2022 41:48

InstaPokec z Baku: Jak nás Ferrari okradlo o závod. A sebe možná o titul

Ani čtvrté kvalifikační vítězství v řadě nedokázal Charles Leclerc přetavit ve vítězství závodní. Nebýt selhání motoru, dokázal by udržet první místo? Jaká strategická rozhodnutí (ale také nedorozumění) rozhodla o tom, že Red Bull neměl vítězství jisté? Co vedlo k tomu, že Sergio Pérez byl tentokrát o hodně pomalejší než Verstappen? Rozebíráme také, jak moc Mercedes zneužívá své jezdce a prozrazujeme, kdo bude příští rok závodit za Williams.

7. červen 2022 01:21:12

Schumacher, Senna, Lauda, Fittipaldi... Neslavní nositelé slavných jmen

Co jste čekali od návratu Schumacherova jména do formule 1? Syn slavného Michaela, Mick, doslova bojuje o přežití. Jaké jsou jeho vyhlídky? Není jediným nositelem slavného jména, který to nemá jednoduché. Jsou tu více či méně přímí děditelé jmen Lauda, Fittipaldi, Senna, Prost, Piquet... úchvatné rodinné vazby, o kterých jste doposud neslyšeli. Ale jsou i výjimky: nejen aktuální hvězda Verstappen. Ale také více úspěšné vazby Graham Hill - Damon Hill nebo Keke Rosberg - Nico Rosberg. Víte, že má Gilles Villeneuve bráchu se jménem Jacques Villeneuve, který není mistrem světa F1? A kdo bude komentovat přenosy velkých cen v příštím desetiletí? Vítejte v prostředí unikátního povídání o rodinných vazbách nejen světa formule 1 s komentátory motorsprotu Tomášem Richtrem, Jiřím Koštou a Jiřím Šléglem.