Ranní klub
Epizoda 47728. srpen 2023

Poslechněte si podcast: Pasta Oner v Ranním klubu

Jeden z nejvýraznějších současných umělců české vizuální scény, dlouhodobě a systematicky reflektuje svým charakteristickým, smířlivým a neodsuzujícím způsobem soudobou popkulturní společnost v plné škále její významové, hodnotové i symbolické vrstevnatosti. V jeho dílech se v mediálně bohatém spektru vizuálního jazyka zpřítomňují pro dnešní dobu příznačné asamblážové formy vyprávění. Významově bohatě nabité obrazy a objekty čerpají inspiraci nejen z všudypřítomné inklinace postmoderního člověka globálního západu k třpytivým objektům sdílené touhy, ale vydávají se také po stopách různých forem spirituální transcendence či vnitřních zákoutí víry, odkrývají řadu osobních a popových mytologií, zkoumají podvědomé tužby či reminiscence na lidskou sexualitu, ale také nekáravě poukazují na hrozby tvarující terén naší každodenní zkušenosti. 

29:13

Ranní klub

Vydává: Expres FM

Miloš Pokorný a jeho team vysílá na Expres FM každý všední den 7:00–10:00. Poslechnout si můžete výběr toho nejlepšího z vysílání: rozhovory, komentáře nejen aktuálního dění, či informace z e-sportu.

Web

Epizoda 499Před čtyřmi dny 20:24

Matěj “Matheus” Kuzník v Ranním klubu

Již tuto sobotu zakotví československá organizace Oktagon MMA v Ostravě, kde kde se odehraje jubilejní 50. galavečer bojových sportů. Na další vystoupení před domácími fanoušky se chystá osmadvacetiletý zápasník Matěj Kuzník, který má za sebou skutečně nevšední životní cestu a nejen o ní povyprávěl v Ranním klubu s Milošem Pokorným. Na svůj věk velmi zkušený bojovník Matěj Kuzník svůj 1. profesionální zápas absolvoval v pouhých 15 letech. Za tu dobu bojoval s velkými jmény jako Klein, Štrbák, Pokorný či Paradeiser, kterého uškrtil ve 2. kole. Je tedy kovaný velmi těžkými zápasy. Šampionem jedné z profesionálních českých organizací se stal již v 18 letech.  

Epizoda 498Před pěti dny 25:32

FMX jezdec Petr Pilát a promotér Marek Rejman: Triky jsou dnes úplně jinde, strach tam být musí

FMX Gladiator Games vstupují do 3. dekády. Nejstarší FMX akce v Evropě baví diváky přes 20 let  a za svou historii si vydobyla pověst jedné z nejlepších na světě. O nadcházejícím víkendu se v pražské O2 areně představí zahraniční hvězdy společně s domácími gladiátory během show plné ohňů, nebezpečných triků a dechberoucích skoků. Při této příležitosti navštívili Ranní klub organizátor akce Marek Rejman a jeden z našich špičkových FMX jezdců Petr Pilát aka Pilník, aby Milošovi Pokornému prozradili nejenom detaily ze zákulisí akce, ale přiblížili i nebezpečný život freestyle motocrossového jezdce. 

Epizoda 497Před týdnem 23:13

Ambasador Movemberu David Matásek: Pár kamarádů jsem natolik vystrašil, že šli na vyšetření

Hostem Ranního klubu byl oblíbený herec David Matásek. S Milošem Pokorným probrali nejen jeho ambasadorství v rámci kampaně Movember, která má za cíl rozšířit povědomí o prevenci rakoviny prostaty a varlat u mužů, ale také jeho vášeň pro skútry i hereckou práci. 

Epizoda 496Před týdnem 21:51

Zpěvák, textař, skladatel a příležitostný herec David Kraus v Ranním klubu

Epizoda 495Před týdnem 24:06

Ladislav Hampl: Čím jsem starší, tím mi různorodost herecké práce přijde zábavnější

Hostem Ranního klubu byl herec Ladislav Hampl. S Milošem Pokorným probrali nejen jeho roli v novém filmu Úsvit, ale i v divácky oblíbených seriálech Okresní přebor a Zlatá Labuť. Z rozhovoru se také dozvíte, čemu se Ladislav rád věnuje ve volném čase a co ho baví na herecké branži.

Epizoda 494Před 2 týdny 24:19

Barbara Hacsi: Fakt nevím, co budu v Big Brotherovi dělat bez telefonu, informací a mých lidí

Moderátorka Expres FM Barbara Hacsi zvaná Babu se přihlásila do reality show Big Brother. Proč to udělala? Jak reagovala, když se dozvěděla, že ji vybrali? Čeho se nejvíc děsí? A co by udělala s případnou výhrou? To před jejím odletem do Bulharska zjišťovala naše kolegyně Hanka Holubová.  

Epizoda 493Před 2 týdny 25:57

Daniel Ferenc: Přišel jsem na to, že bílé lidi baví, když cikán mluví srandy

Hostem Ranního klubu byl stand-up komik Daniel Ferenc. S Milošem Pokorným probrali nejen jeho nejtrapnější zážitky a černý humor, ale také české celebrity, od kterých je lepší držet veškerý humor stranou.

Epizoda 492Před 3 týdny 32:24

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec v Ranním klubu

Do Ranního klubu tentokrát zavítala slavná tenistka a dvojnásobná maminka Lucie Šafářová spolu se svým manželem a neméně slavným hokejistou Tomášem Plekancem. S Milošem Pokorným probrali řadu zajímavých témat, více si můžete poslechnout v našem podcastu. 

Epizoda 491Před 3 týdny 14:23

Kapitánka fotbalové Slavie Diana Bartovičová v Ranním klubu

Epizoda 4907. listopad 2023 25:08

Saša Rašilov: Herecké povolání je vysoce infekční, jednou vezmete dítě do práce a je to v háji

Hostem Ranního klubu byl herec Saša Rašilov. S Milošem Pokorným probrali nejen Sašovy role – například v sérii Bohéma a legendárních filmu Samotářích – ale otevřeli i téma slavného uměleckého rodu nebo koníčků.