Pytlíkov comedy
19. květen 2022

Poslechněte si podcast: Pan Fiala přemlouvá paní Smrtku k nekalostem, kdo vyřeší stoupající bídu?

Pan Fiala vzpomíná na svou cestu na Ukrajinu. Smrtka se nebojí zeptat na cokoli. Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

03:27

Pytlíkov comedy

Vydává: Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz

Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v nové komediální show, volně navazující na seriál Pytlíkov, vysílaný v České televizi. Satira, vycházející z reálných zpráv politického a společenského života, investigativní novinařina a skvělý vyšetřovací tým, to jsou devízy zábavného pořadu. Nekorekní zábava na www.ifilm.cz. https://www.youtube.com/channel/UCo-KxRLhLqr3i1IYPr2IPaQ https://www.stream.cz/pytlikov-aktualne

Web

Před 3 týdny 04:19

Pan Fiala a pan Babiš unikají stádu hladových opic. Mohli by konečně začít spolupracovat?

Na světě po jaderné katastrofě zůstal pouze pan Babiš a pan Fiala, který se dosadil do čela klanu opic. Těm se ale nelíbí malé dotace na banány a pan Babiš radí, jak situaci zvládnout. Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu nekorektního humoru Pytlíkov comedy, navazující na animovaný seriál Pytlíkov a animované skeče SouthPrag z pořadu TELETELE.

18. listopad 2022 03:35

Smíří se pan Fiala a pan Babiš po jaderné válce, když zůstanou na světě sami?

Jaderná apokalypsa. Celý svět je zničený, pouze v krytu přežije pan Fiala a pan Babiš. Jaké vyšlou signály světu? Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu nekorektního humoru Pytlíkov comedy, navazující na animovaný seriál Pytlíkov a animované skeče SouthPrag z pořadu TELETELE.

10. listopad 2022 03:04

Pan Zeman školí pana Fialu v televizní šatně, koho vezme redaktorka Smrtka dřív? Dá se uplatit?

Pan Fiala a pan Zeman v jedné televizní šatně, politický matador školí premiéra. A co si myslí o nové moderátorce? Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz navazují na animovaný seriál Pytlíkov z vysílání České televize a SOUTHPRAG z pořadu TELE TELE na Nova TV.

1. listopad 2022 01:26

Jelen v říji si stěžuje na karanténu. Nemůže se dostat k laním!

Nadržení jeleni si stěžují na karanténu. Dostanou kompenzace, že nemají sex? A jak se zajistí pokračování rodu? Pomůžou s tím myslivci? Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov comedy navazující na anim.seriál, známý z vysílání České televize a anim. seriál SouthPrag z vysílaní NOVA TV v pořadu TELE TELE.

30. říjen 2022 01:49

Který politik káže vodu a pije víno? Prozradí zlatá rybka!

Zlatá rybka naděluje v přímém přenosu investigativnímu novináři Stránkovi. Ten se zamýšlí nad svou pracovní kariérou, jak mu čas protéká mezi prsty. Jaká přání redaktor vyslovil? Je v silách Zlaté rybky mu je splnit? Zlatá rybka navíc práskne velké množství politiků, kteří kážou vodu, ale pijí víno! Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov, navazující na anim.seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize a anim. seriál SouthPrag z pořadu tv NOVA TELETELE.

16. říjen 2022 02:38

Získají žebráci podporu od státu? Mají díky covidu nižší příjmy, musí změnit obor?

Žebrák má díky covidu existenční potíže, existuje pro něj dotační program? Stane se "žebrání" vysokokoškolským předmětem? Získá ve vyhřátém televizním studiu azyl? Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov comedy, navazující na animovaný seriál Pytlíkov České televize a seriál SOUTHPRAG z pořadu TELE TELE na NOVA TV.

13. říjen 2022 05:59

Opozice získala hlasy a může svrhnout vládu? Šokující informace ze Sněmovny!

Paní Pekarová-Adamová o ničem sice neví, ale tuší, pan Fiala je jako hledač ztracené archy, paní Schillerová už moc neslyší, pan Babiš je aktivní až do konce a jediný, kdo zřejmě zůstane až do konce, je pan Okamura. Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na anim.seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize.

9. říjen 2022 02:34

Pan Babiš konečně vysvětluje Čapí hnízdo! Bohatí lidé mají problém!?

Pan Babiš konečně promluvil, jak to Čapím hnízdem je doopravdy a my byli u toho! Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov comedy, navazující na anim.seriál Pytlíkov České televize a seriál SOUTHPRAG z pořadu TELE TELE na NOVA TV.

6. říjen 2022 04:16

Je pan Zeman svéprávný? Proč má dvojníka jako pan Putin? Zákulisí odhaluje dvojník pana Zemana!

Pan Zeman má dvojníka a ten přijal pozvání do studia. S jakými problémy se potkává? Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize.

5. říjen 2022 03:15

Problémy distanční výuky malých školáčků! Co prozradila učitelka pod práškama?

Učitelka sice souhlasí s distanční výukou, ale za určitých trvdých podmínek. Jaké to jsou? Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na anim.seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize.