ALMANACH TAJEMNA
NejnovějšíSezóna 1Epizoda 1Před čtyřmi dny

Poslechněte si podcast: Otázky pro Willow: Existuje "reinkarnace"?

Dnes jste se mně zeptali, jestli existuje reinkarnace a JÁ vám na to odpovím... Nepoužívám knihy a ani nepřebírám názory druhých, ale povím vám, co vím, a to z vlastních zkušeností, z více jak 30ti leté praxe. A tady je odpověď, která zní odpověď takto....

23:20

ALMANACH TAJEMNA

Vydává: Almanach tajemna

Vtipné fejetony ze života blondýny. Rady, tipy a zajímavosti ze světa andělů, démonů a jiných paranormálních aktivit. Willow je žena, která se již více jak 35 let zabývá světem za oponou, jak tomu sama říká. Svět na druhé straně je podle ní nesmírně krásný, ale také velmi nebezpečný. Svůj dar má vrozený, a proto je tak neskutečné fascinující naslouchat jejím radám a zážitkům.

Web

Sezóna 1Epizoda 1Před týdnem 03:44

Z deníku blondýny: Jak jsem manžela vzala do divadla

Ze života blondýny aneb To nevymyslíš... 

Sezóna 1Epizoda 1Před týdnem 05:58

Baba Vanga: Predikce pro rok 2023

Velká prorokyně po sobě zanechala mnoho předpovědí, mimo jiné i o Rusku, které se letos stalo hodně "nenáviděnou" zemí. Přesto víme, že nejen Vanga se k Rusku stavěla vřele, ale dokonce ji považovala za důležitý duchovní pilíř pro celý svět. Server Klops sestavil Vangeliina proroctví pro rok 2023, ale nejprve si musíme připomenout jednu aktuální predikci, která se týkala prosince, roku 2022 a ta zní: "Každý se musí modlit." Zda jde opravdu o predikce Vangy není zcela jisté, protože internetový prostor je plný podobných predikcí a tak je potřeba brát je všechny s nadhledem. Jak to věštkyně myslela?