Kryptonovinky.cz
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Oslavy Ethereum komunity a startující Bitcoin FUD

Ethereum komunita oslavuje historický přechod ETH na Proof of Stake konsenzus, který byl plánovaný už od roku 2014. Dnešní kryptoraňajky tak budou souhrnou reakcí na tento okamžik, ale i na téma hrozícího se šíření Fud o těžbě BTC.

27:10

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptomen

Web

Před čtyřmi dny 21:58

Senátorka z USA opět vyzdvihla Bitcoin a děkuje za něj

Dnes i o vyjádřeních senátorky Cynthie Lummisovej o Bitcoine, o tom, proč se podle Kevina O'Learyho Jamie Dimon (CEO JP Morgan Chase) bojí kryptoměn či o názoru ex-CEO Google na Web 3.0 a kryptoměny.

Před pěti dny 21:20

Nová data o miningu velmi nepotešily

Nejzajímavější zprávou posledních 24 hodin je čerstvý report o těžbě Bitcoinu od Cambridge University a to především z důvodu, že data se výrazně odlišují od zjištění Bitcoin Mining Council. Dále zaujaly i vyjádření Jeromeho Powella, pokrok Ruska v případě CBDC nebo půjčka 1,3 miliónů USD za NFT z kolekce BAYC.

Před šesti dny 11:44

BTC se vrátil nad $20 000

I v úterý vám přinášíme přehled TOP zpráv ze světa kryptoměn. FXT vyhrála aukci zbankrotované společnosti Voyager Digital Assets, mezi zakladatelem Cardano Charlesom Hoskinsnem a tvůrci Ethereum to vřelo, kryptofondy skončily opět v kladné bilanci a příliv stablecoinů na burzy může byt býčí.

Před týdnem 24:29

Alternativní název Bitcoinu

Po víkendu tu máme první tradiční souhrn top zpráv ze světa kryptoměn - dnes i o tom, že BTC se mohl jmenovatj inak, o možném přechodu Dogecoin a ZCash na Proof of Stake konsenzus nebo o největší slevě na GBTC od vzniku tohoto investičního produktu.

Před týdnem 26:21

Akumulace BTC pokračuje napříč bearmarketem

Dnes s podáváme na onchain data bitcoinu v souvislosti s akumulačnými trendy a také potencionálním dnem BTC podle Long-term holders, zmíníme úspěšný hardfork Vasil na Cardano, vyjádření Jamieho Dimona z JPMorgan nebo výrazný rast kryptoměny XRP (Ripple).

Před týdnem 22:49

BTC pod $19k, staking ETH a Vasil na Cardano

Cena kryptoměn včetně Bitcoinu (BTC) se opět propadla, k čemu nemalou mírou přispěl Fed, odemknutí Ethereum (ETH) uzamčených v stakingu je možné v nedohledné době a Cardano dnes čeká významný hardfork s názvem Vasil. I o tom je dnešní přehled top zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 21:50

Do kryptoměn vstupuje další gigant

Horkou zprávou dne jsou zvěsti o vstupu Nasdaq do sektoru kryptoměn, ale neméně zajímavé jsou i zprávy o CBDC či regulaci stablecoinů. I dnes vám přinášíme přehled TOP zpráv dne ze světa digitálních aktiv.

Před týdnem 20:33

SEC se zaměřuje na Ethereum

Zřejmě nejzajímavější zpráva dnešního přehledu TOP zpráv ze světa kryptoměn souvisí s SEC a kryptoměnou Ethereum, kterou by tento regulátor zjevně rád kontroloval.

Před 2 týdny 25:46

Mrhají USA u kryptoměn příležitostí?

Bílý dům vydal první regulační rámec pro kryptoměny v USA, Čína sice zakazuje krypto, ale jeho držení zřejmě ne, Ethereum má další centralizovaný prvek a další zajímavosti posledních dní jsou tu.