Pytlíkov comedy
13. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Opozice získala hlasy a může svrhnout vládu? Šokující informace ze Sněmovny!

Paní Pekarová-Adamová o ničem sice neví, ale tuší, pan Fiala je jako hledač ztracené archy, paní Schillerová už moc neslyší, pan Babiš je aktivní až do konce a jediný, kdo zřejmě zůstane až do konce, je pan Okamura. Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na anim.seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize.

05:59

Pytlíkov comedy

Vydává: Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz

Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v nové komediální show, volně navazující na seriál Pytlíkov, vysílaný v České televizi. Satira, vycházející z reálných zpráv politického a společenského života, investigativní novinařina a skvělý vyšetřovací tým, to jsou devízy zábavného pořadu. Nekorekní zábava na www.ifilm.cz. https://www.youtube.com/channel/UCo-KxRLhLqr3i1IYPr2IPaQ https://www.stream.cz/pytlikov-aktualne

Web

Před 2 týdny 03:24

Pan premiér Fiala opět nakupuje, tentokrát v Polsku a Švýcarsku

Na co tentokrát přišel cenový detektiv pan premiér Fiala? Premiér české vlády ve svém posledním videu učinil odhalení ohledně nejžádanějšího produktu v Česku. Lidé ocení srovnání stíhaček pro armádu. A pan Stanjura určitě na jeden letoun v rozpočtu peníze najde.

30. říjen 2023 01:23

Pan Petr Pavel má projev ke své minulosti, který musíte slyšet !

Upřímná zpověď pana Petra Pavla ohledně své minulosti. A kde jinde, než na motorce!

3. říjen 2023 03:17

Projev premiéra! Pan Fiala vysílá mimořádný signál pro obyvatele Česka!

Po zvážení všech okolností nepříznivého vývoje české společnosti se vláda jednomyslně rozhodla a překvapivě jednoduchou fintou vyřeší inflaci, obranu země a dokonce i korupční skandály. Proč ale způsobuje návrh poprask hlavně v zahraničí? Občané dostanou instrukce v nejbližších týdnech. To musíte slyšet! (c) ifilm.cz

18. září 2023 03:13

Potkali se Pan Fiala a pan Babiš na benzínce, co si zase vyčetli?

Premiér Petr Fiala a Andrej Babiš zase ve střetu! Tentokrát se ale nejedná o střet zájmů Čapího hnízda. Jaký další důvod si Petr Fiala vymyslí, aby mohl veškeré problémy vlády svést na opozici? Andrejko má taky jasno. On nic. Kdo za to teda může? Čeští občani.

8. červen 2023 01:54

Pan Babiš se musí nechat mlátit na pouti a pan Fiala toho využije ze všech nejvíc!

Pan Babiš jako trest za Čapí hnízdo musí mít hlavu v takzvané mlátičce na pouti. Lidé si můžou palicí praštit a dokonce něco vyhrát. Jako první se ale palice chopil pan Fiala a nikomu ji nechce půjčit. Jak to dopadne? Nekorektní humor od autorů seriálu Pytlíkov.

29. březen 2023 03:52

Jak vyřešit parkování ve městech? Revoluční auto vypráví o své konstrukci!

Nové konstrukční řešení aut, prototyp modelu, u kterého je garantováno, že zaparkuje vždy! Jak ale vyřeší problém s parkovacími místy? Bude nutné vystavět na panelových domech poschoďové garáže, aby se konečně dalo zaparkovat? Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete na STREAMU i na youtube kanálu "ifilmcz"

25. březen 2023 03:41

Šimpanz neuznává evoluci, ale umí mluvit, díky mobilu! Je chytřejší než redaktor?

Mluvící šimpanz prozrazuje zákulisí výhodného žití v tlupách. Máme se od šimpanzů čemu naučit? Jaké pudy je ovládají? A Jak je možné, že se šimpanz díky mobilu mohl naučit mluvit? Co všechno s mobilem zvládá? Prozradí tipy, jak investovat od virtuální měny? Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na anim.seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete i na televizi STREAM či YOUTUBE kanál "ifilmcz" www.ifilm.cz

22. březen 2023 04:43

Jak se Švejk dostal na seznam nejnebezpečnějších bojovníků? Je pokračovatel slavných tradic?

Švejk vypráví o několikanásobném zabití v Rusku a také o své velikosti. Kdybyste od něj chtěli koupit "kradeného" psa, pište do zpráv. Co by poradil začínajícím hrdinům? A v čem vězí jeho síla? Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v projektu navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete na STREAMU i na youtube kanálu "ifilmcz"

18. březen 2023 03:02

Školení mediálního odborníka, jak skákat do řeči hostu ve studiu a podsouvat mu své myšlenky!

Mediální odborník školí redaktora Stránku novým způsobům, jak vést rozhovory tak, aby se "řeklo to, co je třeba". Jak vkládat své myšlenky jako důvěryhodná fakta a ptát se tak, aby se tato fakta potvrdila. Další fintou je dávat negativní nálepky na něco, co se vám hodí! Jaké další mazané triky mediální odborník radí? Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete i na STREAMU nebo youtube kanálu "ifilmcz"

15. březen 2023 03:31

Moucha si přeje být posvátnou jako kráva v Indii, omezí se v EU prodej plácaček?

Mouchy založily Ligu na ochranu much a žádají omezení prodeje "zbraní". Uspějí v parlamentu? je jich stále více, mají větší šanci se prosadit? Drogerie jsou pro ně jako muniční sklad! Založí nové náboženství, které bude zakazovat zabíjet mouchy? Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v projektu navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete i na STREAMU nebo youtube kanálu "ifilmcz comedy"