BROCAST
Epizoda 131. březen 2019

Poslechněte si podcast: Ondřej Krátký

Našim hostem byl tentokrát Ondřej Krátký – kapitán taxikářského průmyslu v Čechách. Ondra před 7 lety spoluzaložil společnost Liftago, kterou nyní i řídí. Liftago je česká dispečinková aplikace, prostřednictvím které je možné si vybrat a objednat taxi. A protože se Ondřej za těch 7 let působení v Liftagu stal neoficiálním mluvčím celého průmyslu, pozvali jsme … #13 – Ondřej Krátký Read More »

01:21:20

BROCAST

Vydává: Brocast

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

Web

Epizoda 99Před 2 týdny 02:50:38

Rudolf Havlík - Byl jsem u přistání mimozemšťanů na Moravě

Zdravíčko přátelé, tak nás tady zase máte! Naše opětovné pozvání přijal jeden z nejúspěšnějších a nejlepších režisérů v Česku – Rudolf Havlík. Rozhovor jsme odstartovali Rudovou historkou jak byl neprávem uvězněn v Nizozemí za něco, co neudělal (tak určitě…). Povídali jsme si o tom jak se točí filmy, na které chodí miliony lidí, mimozemšťanech na … #99: Rudolf Havlík – Byl jsem u přistání mimozemšťanů na Moravě Read More »

Epizoda 9817. srpen 2023 02:24:50

Kazma - Tohle je můj poslední rozhovor...

Přátelé, tak je to pravda! Těsně před premiérou filmu ONEMANSHOW: The Movie dorazil Kazma do našeho studia na jeho poslední rozhovor. A o filmu to rozhodně nebylo…   🎧 | SLEDUJTE NÁS Instagram: https://instagram.com/brocastcz/ TikTok: https://www.tiktok.com/@brocast.cz⁣⁣⁣ YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣ Web: https://brocast.cz Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma. Pokud se vám … #98: Kazma – Tohle je můj poslední rozhovor… Read More »

Epizoda 9724. červenec 2023 02:47:45

Honza Palička - Velkolepé odhalování mystérií

Do našeho studia dorazil opět Honza Palička a společně jsme začali odhalovat mystéria tohoto světa. Ta epizoda má téměř 3 hodiny… Tak co myslíte?   🎧 | SLEDUJTE NÁS Instagram: https://instagram.com/brocastcz/ TikTok: https://www.tiktok.com/@brocast.cz⁣⁣⁣ YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣ Web: https://brocast.cz Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma. Pokud se vám podcast líbil, napište … #97: Honza Palička – Velkolepé odhalování mystérií Read More »

Epizoda 9621. červen 2023 03:18:02

Filip Turek - Poslední otevřený rozhovor...

Do našeho studia dorazil Filip Turek a ten rozhovor má přes 3 hodiny… Tak co myslíte? 😂   🎧 | SLEDUJTE NÁS Instagram: https://instagram.com/brocastcz/ TikTok: https://www.tiktok.com/@brocast.cz⁣⁣⁣ YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣ Web: https://brocast.cz Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma. Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. … #96: Filip Turek – Poslední otevřený rozhovor… Read More »

Epizoda 9522. květen 2023 02:51:37

Pavel Moric - Nejžádanější motivační kouč!

Přátelé, měli jsme kliku! Udělal si na nás čas jeden z nejlepších a nežádanějších koučů osobního rozvoje – Pavel Moric. A byl to jeden z nejlepších rozhovorů, který jsme doposud natočili… Pavel během rozhovoru filozofoval o životě, povídal o jeho kariéře Karate Kida (pozor, 7x mistr republiky), co mu dali ceremoniály v pralese (ano, ayahuasca), … #95: Pavel Moric – Nejžádanější motivační kouč! Read More »

Epizoda 944. květen 2023 02:40:46

Dělniq aka Lukáš Janout - Paninko, víte jak se (ne)staví sen?

Paninko, tak tu máte ten podkást! Hostem dalšího Brocastu byl architekt a autor instagramového profilu Dělníq – Lukáš Janout. Povídali jsme si nejen o tom, co stálo za tímto populárním účtem, ale jaký je obecně stav stavebnictví a architektury v Čechách; jak postavit rodinný dům, aniž bychom se chtěli v průběhu praštit cihlou po hlavě … #94: Dělniq aka Lukáš Janout – Paninko, víte jak se (ne)staví sen? Read More »

Epizoda 935. duben 2023 02:34:26

Jan Hvízdal - Po tomhle určitě dáte zítra výpověď v práci...

Zdravíčko přátelé, tak jsme opět tady! A opět je tu s námi i Honza Hvízdal – kdysi nezaměstnaný dojič krav a fotograf, dnes průvodce na zaoceánské lodi a stále fotograf. Po předchozí epizodě nám / Honzovi napsala bezmála stovka lidí, že dali výpověď v zaměstnání, které je nebavilo a věnují se teď něčemu, co jim … #93: Jan Hvízdal – Po tomhle určitě dáte zítra výpověď v práci… Read More »

Epizoda 9216. březen 2023 02:44:44

Tomáš Baránek - Jak zlepšit spánek, zdraví a návyky?

Přátelé, tak je venku nová epizoda a tentokrát naše pozvání přijal lifehacker, spisovatel a knižní nakladatel – Tomáš Baránek. Tomáše na rozhovor nám doporučoval téměř každý druhý host. A my po tomto rozhovoru víme proč… Byla to fakt bezvadná a praktická epizoda o zlepšování vlastního zdraví – jak co se týče zdraví, tak v oblasti … #92: Tomáš Baránek – Jak zlepšit spánek, zdraví a návyky Read More »

Epizoda 9113. únor 2023 03:08:00

Brocast feat. Vojta Žižka - Do čeho investovat v roce 2023?

Drazí přátelé, vítáme vás u již čtvrtého investičního speciálu. Pozvání do něj tentokrát přijali Jaroslav Brychta z XTB a Dominik Stroukal (člen Národní ekonomické rady vlády). A speciální pozvání, dvě hodiny před samotným natáčením, přijal i autor Investičního podcastu @VojtaZizka , který tak zaskočil za nemocného Adama. Původně jsme chtěli investiční speciál pojmout tak, že … #91: BROCAST feat. Vojta Žižka – Jarda Brychta & Dominik Stroukal – Do čeho investovat v roce 2023? Akcie, nemovitosti a krypto Read More »

Epizoda 9031. prosinec 2022 04:33:42

Silvestrovská estráda s Paličákem a Vilasem

No jo, no jo, dočkali jste se! Už je tu zas Silvestr, ne teda Stallone, ale Brocastone, ale to je klasicky taky kvalitní náklad, jen místo italskýho hřebce je tam kvarteto tuzemskejch Šemíků. Nepotkali se u Kolína, ale v novém studiu a hlášky z nich padaly jak bomby z Messerschmittu a nezkoušejte nám psát, že … #90: Silvestrovská estráda 2022 s Paličákem a Vilasem Read More »