Omeletky

Český rozhlas

Polední show s Halinou Pawlowskou.

Web

Epizody

Před třemi dny
25:44

Na stáří prý existuje jeden jediný účinný lék – a to je hrob a náhrobek. Omeletky Haliny Pawlowské

Dnešní Omeletky na Dvojce jsou naplněny temným tématem. Řeč bude o stáří, bolesti a nemocech. Rady, jak přežít stáří, ovšem budou optimistické.

Před čtyřmi dny
27:12

Normální člověk má rád jaro! Omeletky Haliny Pawlowské o podzimním splínu

Omeletky jsou dnes naplněné podzimním splínem a depresí. Syn Haliny Pawlowské má podzim rád a s rozkoší ji provokuje líčením nádherně tlejícího listí.

Před týdnem
28:06

Stydím se už od tří let. Omeletky s Halinou Pawlowskou

Také se často stydíte? Za sebe nebo za někoho jiného, v kom není špetka studu? O strašlivých okamžicích studu budou dnešní Omeletky.

Před týdnem
16:04

Londýnské taxíky mají mít v kufru otýpku sena. Omeletky Haliny Pawlowské

Omeletky dnes budou naplněné vzpomínkami na Londýn. Divíte se proč? Vyvolala je kamarádka a vydavatelka Haliny Pawlowské, u které jí vyjde knížka s názvem Milý Bene.

Před 2 týdny
24:56

Denně uděláme dva až šest tisíc rozhodnutí. Omeletky Haliny Pawlowské

Omeletky dnes Halina Pawlowská naplnila náročným tématem a tím je slovo Rozhodnutí. Rozhodujeme se pořád. Volíme královny krásy, politiky, životní styl i životní partnery.

Před 2 týdny
24:39

Žárlil i můj buldoček. Omeletky Haliny Pawlowské

Jedno čínské přísloví říká: Žena, která nežárlí, je jako míč, který neskáče… Halina Pawlowská tentokrát naplnila Omeletky pikantní náplní, a to žárlivostí.

Před 3 týdny
20:34

Den bez flirtu je ztracený den. Omeletky s Halinou Pawlowskou

Flirt je někdy nevinný, někdy krátkodobý, někdy vášnivý a někdy dokáže způsobit těžký úraz duše. O tom, jak takové úrazy přežít, budou dnešní Omeletky na Dvojce.

Před 3 týdny
26:02

Chybí mi Paříž i elegantní Francouzky. Omeletky Haliny Pawlowské

Omeletky dnes mají elegantní náplň. Halina Pawlowská bude mluvit o Paříži, která je odjakživa múzou umělců, spisovatelů, malířů a filmařů.

27. září 2021
40:46

Knihy se mají oslavovat. Omeletky s Halinou Pawlowskou živě ze Světa knihy 2021

Jako každou neděli i dnes nabízí Halina Pawlowská k poslechu Omeletky – tentokrát vysílané živě z knižního veletrhu v Praze. Milým hostem je herečka Martina Hudečková.

25. září 2021
21:33

Pro trochu splínu ještě nezahynu! Podzimní Omeletky s Halinou Pawlowskou

To, že si většina veverek tvoří během podzimu zásoby na zimu, se obecně ví. Věděli jste ale, že ve srovnání se zbytkem roku vzroste veverkám na podzim jejich paměťové a emoční centrum v mozku až o 15 %? Omeletky s podzimní náplní nabízí Dvojka.