Host Frekvence 1
21. leden 2022

Poslechněte si podcast: Oldřich Navrátil: Receptář moderuju zatím tři roky. Kdyby to bylo blbý, tak by se snad někdo už ozval

Dneska k nám dorazil herec Oldřich Navrátil. Jak vzpomíná na režiséra Dušana Kleina? Baví ho moderování pořadu Receptáře? Co všechno má na své zahrádce a jaká je jeho nejoblíbenější surovina? Rozdává poklady ze zahrady i kolegům z divadla? Na co myslí během práce na zahradě? Má elixír mládí a používá sociální sítě? Proč ho ruší, když se někdo přijde podívat na zkoušku do divadla? Poslechněte si rozhovor.

19:06

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Dnes 14:34

Michaela Maurerová: Dobové seriály zbožňuji. Role Elišky ve Zlaté labuti je vysněná

Do studia za Lubkou a Mírou v 8:00 dorazila herečka Michaela Maurerová. Strávila s námi ráno a do vysílání přinesla úžasnou pozitivní auru. V rozhovoru prozradila, jak probíhalo natáčení pořadu Bedekr, také jestli její děti půjdou v hereckých šlépějích a popsala, jak se jí hrálo v seriálu Zlatá labuť? Jakou prestižní událost bude v nejbližší době moderovat? Poslechněte si rozhovor.

Včera 12:00

Evelyn Kramerová: Věděla jsem, že potřebuju dělat něco kreativního a nějak to předat lidem

V úterý ráno byla na Frevenci 1 zábava. Dorazila k nám herečka, moderátorka a stand up komička Evelyn Kramerová. Jaká je její nejlepší a nejhorší vlastnost? Proč ji stand up stresoval? Chtěla by mít nějakou show, kde by zpovídala hosty? O čem je její podcast a považuje se za odborníka na vztahy? Jak se jí líbí v Praze? Poslechněte si celý rozhovor.

Před dvěma dny 15:15

Gabriela Soukalová: Věřím, že se mi povede jet jednou Jizerskou 50. Byl to vždycky můj sen

Pondělí s nám odstartovala bývalý biatlonistka a současná moderátorka Gabriela Soukalová. Jaké bylo nejhorší počasí, ve kterém jela závod? Jaký byl její nejhorší zážitek během závodu? Proč letos nepojede celou Jizerskou 50? A proč by chtěla jet Jizerskou 50? Díky komu se rozhodla věnovat se profesionálnímu sportu? Kolik lyží vozila na závody a proč jich bylo tolik? Poslechněte si celý rozhovor.

Před pěti dny 11:18

Jakub Kohák: Netrénuji, na lyžích stojím vždy až na startu Jizerské 50. To je pravé chlapství

Ráno jsme si povídali s hercem a moderátorem Jakubem Kohákem. Prozradil nám, jestli ho vysílání v rádiu stále baví. Jak se těší na Jizerskou 50, které se bude účastnit? Podařilo se mu už někdy zlomit lyži nebo hůlku? Uvidíme ho v nejbližší době v nějakém filmu, seriálu? Poslechněte si rozhovor.

Před šesti dny 16:05

Ondřej Kepka: Lidé hodně žijí ve svém světě a nedívají se kolem sebe

Herec a reřisér Ondřej Kepka byl ranním hostem na Frekvenci 1. Jak prožíval svatbu na Slovensku, překvapilo ho tam něco? Zavzpomínal na své studijní léta a na vtipné historky z natáčení. Také nám představil knihu o mamince. Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:51

Petr Freimann: Ten měsíc je až brutálně jednoznačný, abyste zjistili, jestli máte problém s alkoholem

Začal nám Suchej únor a právě o tom jsme si ráno povídali s Petrem Freimannem. Co považuje za svůj největší úspěch a naopak? Jak se do kampaně můžeme přihlásit? Jaký vztah mají Češi k alkoholu? Jak poznáme, že už jsme s pitím na hraně? Kolik Čechů Suchej únor drží? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 14:06

Suchánek a Kolečko: Dostali jsme nabídku radit lidem. Chtěli bychom, aby se nám otevřeli

Úterní ráno se neslo na Frekvenci 1 ve slavnostním duchu. V živém vysílání jsme vám představili novou moderátorskou dvojici Michala Suchánka a Petra Kolečka. Při té příležitosti je Lubka s Mírou rovnou vyzpovídali. Jak se bude jmenovat pořad, prostřednictvím kterého budou radit od 1. února našim posluchačům? Těší se? Jak probíhaly přípravy? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 15:08

Šárka Krausová: Bylo náročné naaranžovat mě do sedla tak, abych nevypadala, že k oltáři přijíždím nahá

Dnes ráno s námi vysílala herečka Šárka Krausová, dříve Vaculíková. Proč si nenechala obě příjmení? Jak zásadní změna to pro umělkyni je? Čím byla její svatba originální a jaký byl nejzajímavější svatební dar? Proč si musela kvůli seriálu udělat speciální řidičák? Co je nejsložitější na řízení lodi? Kolik svateb už zažila a proč k oltáři jela na koni? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 14:13

Kryštof Krýzl: Mikaela Shiffrin sbírá jedno vítězství za druhým a má neskutečnou formu. Má na to vyhrát oba závody

Tento týden jsme na Frekvenci 1 pojali ryze sportovně a v pátek s námi vstával lyžař Kryštof Krýzl. Kolik času má během sezóny na osobní život? Dostane se letos ještě na lyže, když je teď zraněný? Jaká je nejlepší česká sjezdovka? A co se děje, když člověk zapomene na závod na olympiádě? Na koho se nejvíc těší ve Špindlu a proč je tento závod tak moc důležitý? A co říká na skvělou Mikaela Shiffrin, Petru Vlhovou nebo na Martinu Dubovskou? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 11:37

Jan Vondráček: Namlouval jsem třeba i hlášení o smogové situaci, to mě překvapilo

Dnes ráno s námi vstával herec, dabér a nový hlas v českých tramvajích Jan Vondráček. Proč nikdy nechtěl být slavný? Poznávají ho lidé na ulici? Která zastávka se mu četla nejhůře a jak se dostal k tomu, že bude namlouvat zastávky? Funguje se mu lépe ráno nebo večer? Potkal se s Dagmar Hrazdovou, která namlouvala zastávky před ním? Poslechněte si celý rozhovor.