Podnikatel+
Sezóna 1Epizoda 2Před týdnem

Poslechněte si podcast: Odložené platby ve formě kup teď a zaplať později

Odložené platby nebo  i nákup na třetinky. Pojmy, které ještě některým Čechům zůstávají neznámé a nedokážou si pod tím nic představit. Princip je ale vcelku jednoduchý. Produkt má zákazník ihned, ale celková platba proběhne později.   Hosty Podnikatel+ jsou Richard Kotrlík [https://www.linkedin.com/in/richard-kotrl%C3%ADk-45126630/] - CEO Skip Pay (dříve MallPay), Ladislav Tyll [https://www.linkedin.com/in/ladislav-tyll-26484351/] - VŠE a David Borges [https://www.linkedin.com/in/david-borges-0044a84/] - Člověk v tísni.   Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/].  Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

27:36

Podnikatel+

Vydává: Internet Info

🔥 Aktuální a trendy témata v byznysu

Web

Sezóna 1Epizoda 3Před dvěma dny 30:54

Zákulisí byznysu influencer marketingu

Jak probíhá spolupráce influencerů s kosmetickými firmami a jak spolupráci nastavuje agentura? Rozebíráme v dalším díle Podnikatel+ Hosty Podnikatel+ jsou influencerka Klára Jonášová [https://www.tiktok.com/@klarajonasova], Managing Director Andrea Hurychová [https://www.linkedin.com/in/andrea-hurychova/] z WeDigital a psycholog Dr. Adam Kulhánek [https://www.linkedin.com/in/dradamkulhanek/] z Kliniky adiktologie.  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/kup-ted-a-zaplat-pozdeji-na-cem-je-postaven-byznys-odlozenych-plateb/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [https://www.tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].

Sezóna 1Epizoda 1Před 2 týdny 22:41

Super rychlé doručení zboží včetně toho nadměrného

Objednáte dnes a ještě dnes obdržíte. V Česku rostou raketově služby, které nabízejí same day delivery. Češi si během covidu navykli více objednávat zboží a produkty online. Konkurence v oblasti doručování je vysoká a uspěje nyní ten, kdo doveze objednávku ještě ten samý den. Hosty Podnikatel+ jsou Josef Dvořák [https://www.linkedin.com/in/josef-dvorak-585a662a/] - ředitel Wolt Drive, Ivo Velíšek [https://www.linkedin.com/in/ivo-vel%C3%ADšek-393707a/] - výkonný ředitel DODO a Ondřej Tyleček [https://www.linkedin.com/in/ondrejtylecek/] - obchodný ředitel Fairy Tailors.  Moderuje Michael Hovorka [https://www.podnikatel.cz/autori/michael-hovorka/] a produkci zajišťuje Jana Langerová [https://www.podnikatel.cz/autori/jana-langerova/]. Související článek najdete na Podnikatel.cz [https://www.podnikatel.cz/clanky/v-cesku-se-rozjizdi-super-rychle-doruceni-zbozi-vcetne-toho-nadmerneho/]. Sledujte nás na Instagramu [http://instagram.com/podnikatel.cz/] a TikToku [http://tiktok.com/@podnikatel.cz]. Všechny díly jsou k dispozici na podnikatelplus.cz [http://podnikatelplus.cz/]. Tipy a náměty pro natáčení můžete zasílat na adresu: plus@podnikatel.cz [plus@podnikatel.cz].