Časoprostor
Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Oči místo zapalovače: Fenomén pyrogeneze

Vědci se domnívají, že ke vznícení dochází, když se v tělech výjimečných jedinců nahromadí přebytek psychické energie.

04:14

Časoprostor

Vydává: YtaX10 | Svět2000

Fakta, šílené výzkumy, záhady i nevyřešené případy. Děsivá místa a podivné zprávy podložené svědectvím a důkazy. To vše a další naleznete na mém podcastu....

Web

Před týdnem 03:41

Šokující video údajného „experimentálního letadla“ vyvolalo na internetu debatu o UFO

Video ukazuje neidentifikovaný létající objekt na obloze v Roswellu v Novém Mexiku. Badatelé ho označují za „nejjasnější“ záběry UFO pořízené v tomto roce.

Před týdnem 06:25

"Jaderná rakev" na ostrově Runit stále straší Pacifik

Na osamoceném ostrově, leží „jaderná rakev“, která se snaží pojmout jámu radioaktivního odpadu z prvních testů atomových bomb. Koncem 70. let byly hromady ozářené půdy a trosek ze šesti různých ostrovů, spolu s tunami kontaminované půdy z Nevady, převezeny do obří jámy na ostrově Runit, jednom ze čtyřiceti ostrovů atolu Enewetak, kde byly smíchaný s betonem a uzavřeny v kupoli. 

Před týdnem 12:47

Operace "Přelet", fiasko CIA! Výškový a nepříliš rychlý letoun U-2, napěchovaný nejnovějším fotografickým a radiotechnickým vybavením a další technikou, pro úkoly vojensko-průmyslové špionáže

Cílem Powersova prvomájového, a zdaleka ne prvního letu, byla sovětská průmyslová zařízení a vojenské základny v oblasti Uralu. Poté, co pilot proletěl nad tajným Čeljabinskem a vyfotografoval jej, nabral kurz na Sverdlovsk (dnešní Jekatěrinburg). Poté měl podle letového plánu doletět k sovětskému raketovému zkušebnímu polygonu v Plesecku. Plán však nebyl realizován: U-2 byl sestřelen sovětskými silami protivzdušné obrany nad územím Sverdlovské oblasti.

Před 2 týdny 07:55

Co říká Bible o planetě Nibiru, která se „prý“ blíží k Zemi a co k tomu řekla NASA? V poslední době se dějí dost podivné věci: na Krétě padla červená mlha, v Rumunsku a Bulharsku napadl žlutý sníh.

V poslední době se ve světě dějí dost podivné věci: na Krétě padla červená mlha, v Rumunsku a Bulharsku napadl žlutý sníh. A onehdy si očití svědci sledující přímý přenos z ISS všimli, že stanici zahalil záhadný oranžový mrak. Podle některých vědců souvisí oranžová mlha v blízkosti ISS a podivné jevy, k nimž dochází na Zemi, s přibližováním planety Nibiru.

Před 2 týdny 10:42

Jaká hrůza se skrývá v útrobách Země? Vědci hovoří o rozsáhlých jeskynních systémech, které mohou spojovat velmi vzdálené oblasti v podzemí.

Kde se v různých vodních plochách planety čas od času objevují prehistorické příšery? Pozorují je věrohodní svědci a někdy i desítky lidí, ale následné pokusy vědců o nalezení exotických zvířat jsou bezvýsledné. Je možné, že tyto příšery žijí v jakési podzemní Plutonii a na povrchu se objevují jen občas? Vědci hovoří o rozsáhlých jeskynních systémech, které mohou spojovat velmi vzdálené oblasti v podzemí. Zajímavé je, že se může jednat nejen o přirozeně vzniklé dutiny, ale také o velmi rozsáhlé výkopy vytvořené člověkem. Slavný anglický cestovatel a vědec Percy Fossett, který zmizel v džunglích Jižní Ameriky, psal ve svých knihách o velmi rozsáhlých jeskyních nacházejících se v blízkosti sopek Popocatepetl a Inlaquatl a v oblasti hory Shasta. V Jižní Americe již dlouho existují legendy o skutečných podzemních městech vybudovaných přeživšími z Atlantidy, kteří se dostali na pevninu.

Před 2 týdny 15:51

Noční můra projektu Phoenix a tajné vládní experimenty pokračujícího projektu Reinbow na Long Islandu

Počátkem sedmdesátých let bylo rádiové vybavení základny Montauk plně obnoveno. Samozřejmě byla přijata veškerá opatření k utajení a zejména dezinformacím. Jako jedna z úrovní dezinformace byla zvolena inovativní teorie času, připomínající chronofyziku sovětského vědce Kozyreva. Letecká základna Montauk byla podle všech dokumentů považována za zcela vyřazenou z provozu a nacházela se v zóně chemické kontaminace v důsledku úniku experimentálního raketového paliva. Údajně se kdysi dávno, ještě v padesátých letech, při doplňování paliva do prvních mezikontinentálních balistických raket převrhla na střelnici cisterna s velmi nebezpečnými a toxickými složkami.

Před 3 týdny 05:34

Šéf Pentagonu pro UFO říká, že přítomnost mimozemské mateřské lodi v naší sluneční soustavě je možná

Umělý mezihvězdný objekt by mohl být potenciálně mateřským plavidlem, které během svého blízkého průchodu k Zemi vypustí mnoho malých sond, píše ve zprávě.

Před 3 týdny 05:06

Satelity Starlink na nás přivedou mimozemšťany, stejně jako mobilní telefony

Vědci, studující radiovou energii Země, zachytili mylný předpoklad. Stále nevylučují, že nás mimozemšťané mohou odposlouchávat.

Před 3 týdny 06:03

Potopila Titanic egyptská mumie?

Ve snaze vysvětlit konec nejslavnější lodi 20. století existují mnohé hypotézy, ale ne každý ví, že existuje verze, která tvrdí, že za konec Titaniku může mumie.