NA PODLAZE
Sezóna 1Epizoda 806. duben 2023

Poslechněte si podcast: OCEANCLEANUP: Konec s plasty v oceánech! 🌊 | Na podlaze 80

Dneska se podíváme na zajímavý projekt jménem OCEAN CLEANUP, který se zabývá čištěním oceánů od plastového odpadu. Nejsem žádný hipík, ale je fajn zamyslet se nad tím, jak zpomalit nebo ideálně snížit znečišťování naší planety. Díky za podporu! 🤓🙏🏻  Veškerý obsah na sítí plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #ekologie #lego #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

28:34

NA PODLAZE

Vydává: Michal Saviory

Podcast o podnikání, investování a hlavně o LEGO® stavebnici! Na internetu si říkám Michal Saviory a moderuji podcast NA PODLAZE. Věci řeším za pochodu a vše si dělám po svém... Z toho důvodu nahrávám doslova na podlaze a na obyčejný klopový mikrofon. Podcast vychází každý čtvrtek a vždy si při něm srovnám své myšlenky. https://michal.saviory.eu

Web

Sezóna 1Epizoda 88Včera 20:39

VYROSTLI JSME A TO HODNĚ! 📈 | Na podlaze 88

Květen byl extrémní, navýšit skladové zásoby o téměř 1/3 jsem opravdu nečekal. Tak zase příští týden! 🤓 Veškerý obsah na sítích plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 87Před týdnem 17:12

NAŠE REKORDY A KOPIE! 🧾 | Na podlaze 87

Dneska jsem udělal takový minishrnující díl ve spojení s tím, co mě v posledních dnech trápí - kopírování všeho, co děláme. 😅 Ale nebojte, my si ten trh pro sebe stejně urveme! 💪🏻 Veškerý obsah na sítích plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 86Před 2 týdny 19:07

Jak na nakupování ve VELKÉM? 👀 🛒 | Na podlaze 86

Podařilo se mi minulý týden udělat NEJVĚTŠÍ NÁKUP nových #lego setů v historii firmy. Čím VĚTŠÍ jsme, tím VÍCE mi takových nabídek chodí. Dnes se na nakupování VE VELKÉM zkusím podívat trochu podrobněji... 🤓 Jo a v jednání je nákup 6000+ figurek, máme se na co těšit! 🤩🧱 Veškerý obsah na sítích plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 85Před 3 týdny 16:08

SAVIORY VARUJE: Tohle LEGO® nedoporučuji! 🚫 | Na podlaze 85

V posledních týdnech se nám fakt daří, ale tohle mě opravdu dostalo. Dávejte na sebe pozor, brzy na téma podvodů ve spojení se stavebnicí LEGO® začnu vydávat videa, která vám snad pomohou... 🤓🙌🏻 Veškerý obsah na sítích plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 844. květen 2023 20:10

(Ne)splněné cíle a KRUTOPŘÍSNÝ KVĚTEN! 🌸🤪 | Na podlaze 84

Je tu další konec měsíce a nám se podařilo zvládnout snad všechny pracovní úkoly. 🧱 V osobní sféře to však stále pokulhává, musím začít dávat prioritu SÁM SOBĚ! Díky všem za podporu... Veškerý obsah na sítích plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 8327. duben 2023 15:08

Sbírám LEGO® a plánované Setkání Klubu Saviory ✌🏻🧱 | Na podlaze 83

Další díl podcastu je tady! Tentokrát je kratší, ale v krátkosti je síla! Dnes jsem vám poreferoval o plánovaném Setkání Klubu Saviory a taky o tom, jak jsem v posledních týdne ve větší míře začal sbírat LEGO®. 🧱 Veškerý obsah na sítích plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #polsko #cestovani #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 8220. duben 2023 34:59

🇵🇱POLSKO: Zábavní park, Harry Potter kavárny a kosmický minigolf! ⛳️ | Na podlaze 82

Vyrazili jsme s přítelkyní na 4 noci do Polska, konkrétně do města Krakov. No a bylo to skvělý! Navštívili jsme zábavní park Energylandia, dvě Harry Potter kavárny a mnohem víc! Krakov je opravdu nádherné město a hlavně tam mají pruhy pro cyklisty! 😊 Veškerý obsah na sítích plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #polsko #cestovani #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 8113. duben 2023 22:11

(Ne)piju a (ne)prokrastinuju! 🧃🧑🏻‍💻 | Na podlaze 81

Tentokrát se podíváme na 2 aplikace, které mi v posledním týdnu dost změnili život. Jedna se týká pitného režimu - WATERLLAMA, druhá prokrastinace - ONE SEC. Obě najdete v odkazech níže. Díky moc za podporu! 🤓 https://waterllama.com https://one-sec.app  Veškerý obsah na sítí plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #prokrastinace #voda #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 7930. březen 2023 21:53

PŘICHÁZÍ ZLOM: Buď to urveme nebo padneme! 📊 | Na podlaze 79

Z dnešního shrnujícího dílu mám fakt dobrý pocit. Celý díl jsem poslechl a nadchl jsem se z něj ještě víc než při natáčení. Je skvělý slyšet, co všechno se (ne)povedlo... 🤓🙏🏻  Veškerý obsah na sítí plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #lego #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.