Garáž
Epizoda 108Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: O zajímavých Volkswagenech, superexkluzivním Rolls-Royce a čtyřkolka Polaris Sportsman 570 EPS

Dnes pro vás máme zprávy o zajímavých Volkswagenech na aktivní dovolenou, o superexkluzivním Rolls-Royce, připravovaném Volvu jaké tu ještě nebylo a nejrychlejším SUVčku od Porsche. Nejdřív ze všeho ale nasedneme - tentokrát ne do auta, ale na čtyřkolku. Otestovali jsme totiž Polaris Sportsman 570 EPS  

15:09

Garáž

Vydává: Expres FM

O autech, motorkách a dalších moto záležitostech nejen z garáže. Představení novinek z automoto průmyslu, informace ze silnic a další vychytávky od Honzy Koubka.

Epizoda 111Včera 12:13

O novém hybridním pick-upu od Fordu, elektromobilu od Jeepu i nové vrcholné verzi Renaultu

Epizoda 110Před týdnem 14:00

Ford Focus, Nový elektrický sedan od Lotusu a vlajková loď el. řady Volkswagenu

Epizoda 109Před 2 týdny 15:10

Novinky z mnichovského mezinárodního autosalonu a test sebevědomého Mercedes-Benz GLE 450d

Dnes mám pro vás novinky z mnichovského mezinárodního autosalonu, kde se to samozřejmě jen hemžilo elektromobily. Nahlédneme ke stánkům BMW a Cupry, ale mám také novinky od Renaultu a jednu fantastickou novou Alfu Romeo. Ze všeho nejdřív ale otestuju velký a sebevědomý Mercedes-Benz GLE 450d Coupé.

Epizoda 10728. srpen 2023 13:15

O jednom z nejdrsnějších supersportů - který je z Dánska, o novém Mercedesu AMG GT a o dvou zajímavých elektrických konceptech

Dnes pro vás máme informace o famózním elektrickém konceptu od Mercedesu, který ujede přes 1000 km, o cenách a výbavách zbrusu nové Toyoty z Kolína, o konci legendárního amerického osmiválce a jeho nástupci a o futuristickém elektrickém offroadu zatím neznámé americké značky. Ze všeho nejdřív ale otestujeme Citroën C5 Aircross s hybridním pohonným systémem.

Epizoda 10621. srpen 2023 13:48

O elektrickém americkém SUVčku, úchvatném britském roadsteru na dlouhé cesty a elektrická motorka

Dnes máme pro vás informace o famózním elektrickém konceptu od Mercedesu, který ujede přes 1000 km, o cenách a výbavách zbrusu nové Toyoty z kolína, o konci legendárního amerického osmiválce a jeho nástupci a o futuristickém elektrickém offroadu zatím neznámé americké značky. Ze všeho nejdřív ale otestujeme Citroën C5 Aircross s hybridním pohonným systémem

Epizoda 10514. srpen 2023 14:31

Několik velmi luxusních aut, nový špičkový Cadillac za cenu Rolls-Roycu a Toyota Hilux v expediční úpravě

Dnes máme pro vás zprávy o několika velmi luxusních autech. V Americe začínají prodávat nový špičkový Cadillac za cenu Rolls-Royce a také tam odhalí superluxusní elektromobil od známé karosárny Pininfarina, v Německu se zase zjevila další verze sedmičkového BMW. Podíváme se ale také na dvě malé faceliftované škodovky a vůbec nejdřív otestujeme auto, které není luxusní ani trošku, ale zato vás doveze prakticky kamkoliv. Honza Koubek totiž testoval Toyotu Hilux v expediční úpravě.    Garáž je o autech, motorkách a dalších moto záležitostech nejen z garáže. Představení novinek z automoto průmyslu, informace ze silnic a další vychytávky od Honzy Koubka. Garáž vzniká v zázemí rádia Expres FM   

Epizoda 1047. srpen 2023 14:23

Několik fantastických sportáků, jedna limitka od Porsche a speciální supersport od konstruktéra Formule 1

Dnes máme pro vás několik fantastických sporťáků: jednu limitku od Porsche, speciální supersport od konstruktéra Formule 1, ale také nejsilnější verzi Zetka od Nissanu. Odhalena byla ovšem také nová Toyota Land Cruiser, která zůstává pravověrným drsným offroadem a povedeným designem vzdává poctu svým předchůdcům. Nejdřív ze všeho ale otestujeme jednu velmi horkou novinku: zbrusu nový SsangYong Torres, který byl na český trh uveden doslova před pár dny. 

Epizoda 10331. červenec 2023 12:53

O Citroenu Berlingo, který se vrací se spalovacím motorem a nepřehlédnutelný Hyundai Ioniq 6

Dnes máme pro vás zprávy o Citroenu Berlingo, který se vrací se spalovacím motorem, o faceliftovaném Sorentu, novém Mercedesu, který prošel kůrou AMG a taky o zajímavostech z interiéru připravovaného nového Mini. Úplně nejdřív ale sedneme za volant silné dvoumotorové verze nepřehlédnutelného Hyundai Ioniqu 6.

Epizoda 10224. červenec 2023 12:55

Informace o krásném a vzácném Aston Martinu o ostrém elektrickém Hyundai Ioniqu 5 a také novém Santa Féčku

Dnes máme pro vás informace o krásném a vzácném Aston Martinu na oslavu 110letého výročí značky, o ostrém elektrickém Hyundai Ioniqu 5 a také novém Santa Féčku s úplně jiným designem a přidám i krásný koncept elektrického sporťáku od Porsche.  A začneme také elektrikou, tentokrát velmi stylovou skorododávkou od Volkswagenu. Ano, v testu máme tentokrát ID.Buzz.