• Podcasty
  • Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře
Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře
5. září 2022

Poslechněte si podcast: Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře: Odpolední publicistika: Odbory vyzývají vládu. Německo bojuje s inflací. Trest pro Safronova

Co si slibují odborové svazy od dnešní výzvy směrem k vládě? Jaký efekt by v tomto ohledu mohl mít dosud nejobjemnější balík státní podpory pro firmy a domácnosti na němž se dohodla německá vládní koalice? Jak zdůvodnil moskevský soud mnohaletý trest vězení, který vynesl nad novinářem Ivanem Safronovem za údajnou spolupráci s českou rozvědkou? A jaký kurz nabere britská vláda pod novou premiérkou Liz Trussovou?

19:44

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře

Vydává: Český rozhlas

Komentáře, analýzy, rozhovory. Publicistický souhrn nejdůležitějších kauz dne.

Web

Včera 20:05

O všem, co se právě děje

Včera 19:55

O všem, co se právě děje

Před dvěma dny 19:41

O všem, co se právě děje

Před dvěma dny 20:01

O všem, co se právě děje

Před třemi dny 19:20

Odpolední publicistika: Úspory ve spotřebě plynu. Postup ukrajinské armády. Revoluce na poli evoluce

Jak významné jsou dosavadní letošní úspory v tuzemské spotřebě plynu a jaké faktory se na nich podepsaly? Co vypovídá výrazný postup ukrajinských sil na východní a jižní frontě o bojovém stavu obránců napadené země a ruských invazních sil? A proč je vědecký přínos letošního laureáta Nobelovy ceny za fyziologii a lékařství označován za revoluční pro bádání na poli lidské evoluce? Poslechněte si celou Odpolední publicistiku.

Před třemi dny 19:54

O všem, co se právě děje

Před čtyřmi dny 19:45

O všem, co se právě děje

Před pěti dny 20:19

Polední publicistika: Situace na Ukrajině. Energie a zastropování. Senátní volby

Jak blízko je osvobození ukrajinského města Lyman? Jak se malé a střední firmy vypořádají s povinností šetřit v době špičky elektřinu? Proč o senátní volby není velký zájem?

Před šesti dny 19:50

Odpolední publicistika: Ruská anexe čtyř ukrajinských území. Dohoda o úsporách. Energetická špička

Změní ruská oficiální anexe čtyř okupovaných ukrajinských území nějak zásadně povahu války? Urychlí dohoda o úsporách, kterou dnes schválila Rada EU, snížení cen elektřiny? A jak se dá šetřit v energetické špičce a co to znamená pro domácnosti a podniky? Poslechněte si odpolední publicistiku s Věrou Štechrovou.

Před šesti dny 19:32

O všem, co se právě děje