• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
Sezóna 1Epizoda 211. červen 2021

Poslechněte si podcast: O finančním (ne)úspěchu: Jak být milionářem a péct lasagne v myčce (21)

Může být člověk úspěšnej, i když je chudej? Je to jednoduchý, stačí si říct o zvýšení platu a zbavit se dluhů. Když to nepomůže, naučíme vás péct lasagne v myčce a čistit si zuby vlasem. Díl pro všechny, kteří chtějí být milionářem, i ty, kteří si koupili kuchařku Ládi Hrušky. Já se domnívám. Jo, a víte, co si přát, když chytíte v Ústí zlatou rybku?

25:41

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Antimotivační podcast

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 3Epizoda 102Včera 47:38

Jak se vymlouvat? 10 (cca) výmluv, který fungujou (102)

Horko. McDonald i zvětralý pivo. Kočka, koza a pes. Jujdamane, já si nevšiml/a. To ono samo. A hlavně kdokoliv, kdo dělal něco před váma. Tohle je seznam výmluv, který doporučujeme si zalaminovat. Ony totiž fungují, kámo. V této epizodě vám dáme pár nevyžádaných rad, jak se vymlouvat. Vhodné i pro bezdomovce. 🎧 Poslouchejte taky náš podcast o seriálu Přátelé: ⁠⁠1url.cz/@podcastpratele [https://open.spotify.com/show/3P3wL8DUs175uypgN8LzYa]

Sezóna 3Epizoda 101Před 2 týdny 47:17

Když nemůžeš, přidej. A není lepší to rovnou vzdát? (101)

Když nemůžeš, tak přidej, říkal Emil Zátopek. Když nemůžeš, můžeš ještě dvakrát tolik, říkal vedoucí na táboře. Když nemůžeš – vzdej to, říkáme my v naší masterclass antimotivačního koučingu. Kdo má pravdu? Zjistíme na příkladu samičky skokana hnědého, nechtěného pasažéra United Airlines, sexuchtivé sousedky, čínské influencerky i našich životů. 🎧 Poslouchejte taky náš podcast o seriálu Přátelé: ⁠1url.cz/@podcastpratele [https://open.spotify.com/show/3P3wL8DUs175uypgN8LzYa]

Sezóna 3Epizoda 1007. listopad 2023 57:15

O kariéře se Slávkem Bourou a zákulisí kasina. Rozhovor s Terezou Rakoušovou (100)

Mohla být slavnou zpěvačkou, ale vyhodili ji z vlastní kapely. Mohla udělat kariéru se Slávkem Bourou nebo s Čechomorem, jenže nezvedla ruku. Díky kasinu poznala arabské prince i život noční Prahy. Ke stému dílu jsme si na rozhovor přizvaly Terezu Rakoušovou z podcastu Po mateřských stopách [https://www.novinky.cz/sekce/podcasty-po-materskych-stopach-362], ačkoliv na děti skoro nedojde. Zato dojde na neúspěchy. K nim patří i kvalita zvuku této epizody. 🎧 Poslouchejte taky náš podcast o seriálu Přátelé: 1url.cz/@podcastpratele [https://open.spotify.com/show/3P3wL8DUs175uypgN8LzYa]

Sezóna 3Epizoda 9924. říjen 2023 42:27

Tragéd měsíce (2/2): Falešná princezna Helga de la Brache a doktor kozlích žláz John Brinkley (99)

Impotence? Neplodnost? Pro „doktora kozlích žláz” Johna R. Brinkleyho (18:05) nic z toho není problém. On ale zjevně problém má. Nebo je větší podvodnice údajná švédská princezna Helga de la Brache (1:22)? Seznamte se s dalšími dvěma kandidáty na Tragéda měsíce. První část Tragéda měsíce najdete na Spotify [https://open.spotify.com/episode/24WDN9yNERKqBH1fAkQ4Z8] nebo Apple Podcasts [https://podcasts.apple.com/cz/podcast/trag%C3%A9d-m%C4%9Bs%C3%ADce-1-2-zlod%C4%9Bj-identit-karl-gerhartsreiter/id1548719583?i=1000630844243]. 🎧 Poslechněte si taky náš ⁠podcast o seriálu Přátelé⁠! bitly.pl/wL8Eu [https://l.instagram.com/?u=http%3A%2F%2Fbitly.pl%2FwL8Eu&e=AT1ZWryZmH1ujIo8bUfLa6h3Qivt3HVImHw3eN8IFn9Hdub7CHQoombK85V0X-uR8tjv55xA8loQpMpcqP1cjsr-G31DNOo5]

Sezóna 3Epizoda 9810. říjen 2023 54:34

Tragéd měsíce (1/2): Zloděj identit Karl Gerhartsreiter a Fyre Festival, který se zvrhl v Hunger Games (98)

I tragédství je způsob, jak se zapsat do historie. Mezi kandidáty na Tragéda měsíce se tentokrát sešli samí podvodníci. A protože my jejich příběh ošidit nechceme, představíme vám je ve dvou epizodách. V první části o naši hlavní cenu – prasokachnu – usilujou: pořadatel luxusního Fyre Festivalu, který se zvrhnul v Hunger Games (7:02), versus Karl Gerhartsreiter, muž, který střídal jména stejně snadno jako podvody (31:28). Kdo z nich je větší tragéd? A předskokany obstarají dementní turisti v Římě. Druhou část Tragéda měsíce poslouchejte na Spotify: https://shorturl.at/jlqxM [https://shorturl.at/jlqxM] i Apple Podcasts: https://shorturl.at/uvBEW [https://shorturl.at/uvBEW] 🎧 Poslechněte si taky náš ⁠podcast o seriálu Přátelé⁠ [https://open.spotify.com/show/3P3wL8DUs175uypgN8LzYa]!

Epizoda 9726. září 2023 52:18

Co nechápeme: Dělníky na záchodě, prachy The Kardashians a prodavačky v lahůdkách (97)

Jakmile jste na lidi trochu milejší, jdou po vás. Dělníkům uvaříte kafíčko – a znesvětí vám záchod. Prodavačka v Kauflandu vás nenávidí, protože prostě existujete. Chlebíčky jsou drahý. Kardashianky nechutně bohatý. Emma Smetana mimo. Ani ten MasterChef už není, co bejval. Tohle je epizoda, která se zvrhla. Pokaždé, když uslyšíte slovo „kafe”, dejte si panáka. 

Sezóna 3Epizoda 9612. září 2023 47:34

Hejtujeme práci: Šéfové a jejich ego, nereagování na maily a terapie baseballkou (96)

Varování: V této epizodě zemřelo minimálně jedno štěňátko. Sdílíme své pracovní frustrace: Je horší potkat cestou do práce krajtu, nebo řidiče příměstského autobusu? Pomůže, nebo uškodí, když si vás bývalý šéf pamatuje? Jak na LinkedIn napsat, že šikanujete podřízený, aby to znělo jako přednost? Vzdali byste se vyššího platu výměnou za vyhazov šéfa? V čem při výběru fotky do životopisu pomůže Tinder? Dělají siamská dvojčata za dva? Co si nastavit jako automatickou odpověď na pracovní maily, na který se vám nechce odpovídat? 🎧 Poslechněte si taky náš podcast o seriálu Přátelé [https://open.spotify.com/show/3P3wL8DUs175uypgN8LzYa]!

29. srpen 2023 43:59

Neúspěch jako cesta k úspěchu: Jak přemýšlí Lucka Vondráčková nebo shopaholicadel? (95)

Může člověka proslavit neúspěch? Své o tom vědí shopaholicadel, Lucka Vondráčková i Mr. Bean. Vytvořte si vlastní seznam neúspěchu. Pašujte do Asie namleté nosorožčí rohy. Buďte ,,fuck down" místo ,,fuck up". Jako domácího mazlíčka si pořiďte kámen. Nezapomeňte, že úspěch je pro jednoho, neúspěch pro všechny. Nebo tak nějak.

Sezóna 3Epizoda 9415. srpen 2023 42:23

Je lepší být sám sebou, nebo jako Jabba Hutt ve svetru princezny Kate? (94)

Je být sám sebou opravdu ten nejlepší nápad? Nejsme stejně spíš něčí kopie než originály jako sněhový vločky? Nemá člověk větší šanci na lepší život, když napodobuje někoho jiného? Zjišťujeme na svetříku princezny Kate, plastikách Barbie a Kena, plačících influencerech, botách Ginger Spice, Jabba Hutta v kostýmu Sněhurky i na dvojníkovi Vojty Dyka. Kde bychom mohly bejt, kdybychom byly někdo jiný?

Sezóna 3Epizoda 931. srpen 2023 40:25

Mít cíle, nebo žít jako salámista. Je lepší nechat věci plynout? (93)

Dáváte si velké cíle, nebo jste si vytetovali „amor fati“? Jak moc je trapný, když člověk cituje sám sebe? Pomáhá k úspěchu spíš Excel, nebo alkohol? Zabouchnout neohlášené návštěvě, nebo jí otevřít i své oči a srdíčko? Proč odpovídat jen „ok“? Je lepší být spontánní salámista, nebo si rozplánovat den jako agent FBI? V této epizodě se stáváme vašimi duchovními průvodkyněmi v rozhodnutí, jestli je lepší dávat si cíle, nebo nechat věci prostě plynout.