Kilometry Jiřího Ježka
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Nový pořad pro nadšené sportovce do cyklistiky a běhu. Užijte si Kilometry Jiřího Ježka

Radiožurnál Sport připravil novinku pro fanoušky cyklistiky a běhání. V novém pořadu Kilometry Jiřího Ježka si moderátoři Karel Janů a Martin Charvát povídají s nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Jak Ježek vzpomíná na jeho účast na Tour de France v roli předjezdce? Kolik toho nyní týdně naběhá a najezdí na kole? Co říká na aktuální dění na Vueltě? Jaké další akce na začátku září baví atlety a cyklisty? Užijte si nový pořad a laďte nás každý čtvrtek od 15:05.

46:09

Kilometry Jiřího Ježka

Vydává: Český rozhlas

Pro všechny sportovní nadšence do cyklistiky a běhání máme pořad, ve kterém si moderátoři Radiožurnálu Sport Karel Janů a Martin Charvát povídají s šestinásobným paralympijským vítězem a šestinásobným mistrem světa. Poslouchejte nejúspěšnějšího cyklistu paralympijské historie a nechte se pozvat na zajímavé sportovní akce nebo nám sami dejte tip na sportovní událost, na kterou se chystáte.

Web

Před třemi dny 44:01

Ježek: Při sledování Berlínského maratonu a světového rekordu u Assefaové jsem vstával ze židle

Ani o svátku vás neochudíme o pravidelné povídání o cyklistice a běhání s Jiřím Ježkem. V jeho pořadu Kilometry Jiřího Ježka připomněl s moderátorem Karlem Janů světový rekord maratonské běžkyně Etiopanky Tigist Assefaové v Berlíně, ale i legendární běžecký závod Praha - Běchovice. Co si myslí o možném spojení profesionálních cyklistických stájí Jumbo-Visma a Soudal-Quick Step? Řešil Ježek během kariéry hodně pečlivě z jakého materiálu měl kolo? Poslechněte si.

Před týdnem 40:40

Ježek: Profesionální cyklistika funguje na hraně možností a materiály se neustále zlepšují

Otřes mozku a několik zlomenin si odnesl švýcarský cyklista Stefan Küng ze středeční časovky na mistrovství Evropy v nizozemském Emmenu. Jaký příběh zažil profesionální cyklista Nathan Van Hooydonck? I to bylo tématem pro pořad Kilometry Jiřího Ježka. Stejně jako víkendový závod Road Classic, který absolvoval jak Ježek, tak i moderátor Karel Janů. Jaké ponožky si vzít na běh nebo na kolo? O kolik mohou aerodynamické ponožky závodníka zrychlit?

Před 2 týdny 49:41

Cyklisté i běžci by se měli zdravit, je to slušnost. U sportovců preferuji tykání, říká Ježek

Čtvrteční odpolední hodinka od 15 hodin bude na Radiožurnálu Sport vždy patřit povídání o cyklistice a běhání. Co Jiří Ježek říká na dominanci týmu Jumbo-Visma na letošní Vueltě? Zdraví se cyklisté a běžci během vyjížděk a výběhů? Na jakou sportovní akci se o třetím zářijovém víkendu chystá Jiří Ježek s moderátorem Karlem Janů? Vyrazíte také na nějaký závod? Poslechněte si druhé pokračování nového pořadu.