• Podcasty
  • Příběh Ukrajinky Julie Dančenkové
Sezóna 1Epizoda 214. duben 2022

Poslechněte si podcast: Julie a nový domov – Holešov

Druhá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

11:16

Příběh Ukrajinky Julie Dančenkové

Vydává: Český rozhlas

Šestadvacetiletá Julie Dančenková, která z Kyjeva uprchla před válkou i s částí rodiny do Holešova, nám poskytla unikátní příležitost nahlédnout do svého života. Jaký je její nový život v nové zemi?

Web

Sezóna 1Epizoda 12Před šesti dny 05:05

Julie: O pokrocích v češtině

Dvanáctá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 11Před 2 týdny 07:04

Julie: O bydlení a penězích

Jedenáctá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 10Před 2 týdny 06:19

Julie: Povídání při samosběru jahod

Desátá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 91. červen 2022 07:56

Julie: O příteli, který bojuje na Ukrajině

Devátá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 825. květen 2022 08:32

Julie: O těch, kteří pomáhají

Osmá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 719. květen 2022 07:30

Julie: Informace z Ukrajiny a zprávy od přátel

Sedmá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 612. květen 2022 08:05

Julie: O vaření a varenykách

Šestá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 55. květen 2022 09:12

Julie: O devadesátileté babičce a zdravotní pomoci

Pátá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 427. duben 2022 08:53

Julie: O trávení volného času a o nákupech

Črvrtá část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.

Sezóna 1Epizoda 321. duben 2022 11:34

Julie: O práci, penězích a výuce češtiny

Třetí část seriálu Nový život v nové zemi, který sleduje osudy Ukrajinky Julie Dančenkové a její rodiny v České republice, kam uprchla před válkou z ukrajinského Kyjeva.