Mikrovlnky
7. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Nová planetka má jméno Špilas a psi odhalí stres v dechu majitele. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmacatější buřty ze zpravodajského ohně. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy ze světa i regionů.

08:35

Mikrovlnky

Vydává: Český rozhlas

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

Web

Před šesti dny 12:15

Za mladé Japonce randí rodiče a lékařky operují lépe než doktoři. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější bifteky ze zpravodajského podnosu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před týdnem 10:29

Brňan našel ve smetí policejní oděv a vědci řeší periodu za polárním kruhem. To jsou zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmastnější brambůrky ze zpravodajského pytlíku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 2 týdny 09:46

Brňačka ošmikala sousedovi plot a aplikace vyvíjela jedovatá jídla. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejdelikátnější okurky ze zpravodajské zavařovačky. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 3 týdny 08:27

Severokorejky nesmí nosit šortky a had se jmenuje po Harrisonu Fordovi. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější jahůdky ze zpravodajského poháru. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

18. srpen 2023 08:35

Starostka vylovila třicet kilo kokainu a muž zemřel pod lavinou sýru. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější rybízky ze zpravodajského keříku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

11. srpen 2023 09:43

Japonský muž chce být kolie a Brňané metali housky po prodavačce. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější jahůdky ze zpravodajského tácu. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

4. srpen 2023 10:21

Pražané v pondělí holdují kokainu a kláštěr zachránil pejska. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejlahodnější brambůrky ze zpravodajského sáčku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

28. červenec 2023 08:46

V prázdných vilách se prohání dobytek a seniorka v negližé vylekala souseda. To jsou zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejpikantnější papričky ze zpravodajské zahrádky. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

14. červenec 2023 09:29

Katalánská prsa se dočkala svobody a Brňanům vadil elán dělníků. To jsou nej zprávy uplynulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější broskvičky ze zpravodajského sadu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

7. červenec 2023 10:19

Děti papaly ve školce sedativa a Brňan házel na auto vejce. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejšťavnatější slávky ze zpravodajského potoka. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.