EquiRadio.cz
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Nesvačil na mistrovství světa v Pratoni: Chci si hlavně dobře zajezdit

Jezdce ve všestrannosti vystřídali v italském Pratoni del Vivaro vozatajové. Ve čtvrtek tam totiž startuje mistrovství světa čtyřspřeží. Jediným českým účastníkem je Jiří Nesvačil junior z Národního hřebčína. V rozhovoru se podělil o první dojmy.

10:57

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 39:31

Petra Cinerová lonžovala třiatřicet let. Voltiži předala maximum

Při nedávném MČR ve voltiži došlo i na dojemné chvíle, neboť při něm ukončili sportovní kariéru úspěšný valach Landar i jeho dlouholetá lonžérka Petra Cinerová. Ta v podcastu EquiRadia rekapituluje uplynulých třicet let spojených s touto disciplínou.

Včera 15:43

Vrchol dostihové sezony: 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou

S blížícím se koncem sezony přichází na řadu další z vrcholů a fanoušci dostihového sportu se již tento víkend dočkají 132. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Na EquiRadiu jsme probrali hlavní pardubický dostih, ale také rámcový program mítinku.

Včera 03:43

Tirile Tuchschmid Monnier je jasnou vítězkou Pedro Torres Academy Cupu

Spolek Czech Society for Working Equitation pořádal již čtvrtým rokem kompletní závody v této disciplíně pod názvem Pedro Torres Academy Cup. Jeho jasnou vítězskou se stala Švýcarka Tirile Tuchschmid Monnier.

Před dvěma dny 03:11

Poslední mistrovské medaile jsou rozdány. Paravoltiž hostilo opět Brno

Již tradiční tečku za republikovými šampionáty pod hlavičkou ČJF udělala první říjnový víkend paravoltiž, jejíž mistrovské klání se konalo tradičně v hale Veterinární univerzity Brno. Nejvíc titulů putovalo do Jezdeckého klubu voltiž Trojan.

Před třemi dny 09:28

Chladnokrevný boj o mistrovské tituly zvládli vítězně Janoš s Bančíkem

Mimořádné výkony chladnokrevných koní byly k vidění první říjnový víkend v Kolesech u Kladrub nad Labem. Konalo se tam mistrovství ČR v takzvané kompletní soutěži, kdy účastníci závodí ve formanské jízdě, při ovladatelnosti s kládou a v těžkém tahu.

Před třemi dny 05:02

Letošními šampiony finále Poháru národů v Barceloně jsou Belgičani

V neděli 2. října se v Barceloně odehrálo finále parkurového Poháru národů. Z šesti kvalitně obsazených týmů se nejlépe dařilo Belgičanům, kteří slavili už třetí triumf v historii finálových mítinků. Na historii tradiční série jsme se blíže zaměřili.

Před čtyřmi dny 17:55

Od "Arc" až po Memoriál Harryho Petrlíka. Glosujeme víkendové dostihy

Poměrně nabitý dostihový víkend už je v tuto chvíli z námi. Dostihové události se konaly v Chuchle Areně, Brně, ale také v zahraničí s českou účastí. Vše pečlivě sledoval Martin Cáp, který se s námi na EquiRadiu o své poznatky podělil.

Před šesti dny 29:00

Novinky, zákulisí i sázky. Pusťte si rozhovory před Velkou pardubickou

Nebývale otevřená bude 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, která se poběží v neděli 9. října za účasti patnácti koní z Česka a Slovenska. Irské stáje nakonec budou chybět, zato se po letech vrací italský majitel Josef Aichner.

Před týdnem 10:18

Dostihovou sezonu uzavírá Brno. Memoriál Harryho Petrlíka v Chuchli

Je před námi jeden z posledních dostihových víkendů sezony a na sobotu je naplánován závěrečný mítink v Brně s Podzimní moravskou mílí a Podzimní brněnskou steeplechase. V neděli ve Velké Chuchli proběhne Memoriál Harryho Petrlíka.

Před týdnem 04:10

Na soutěž tradičních zápřeží dorazilo do Kroměříže třináct vozatajů

Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží se v Kroměříži uskutečnila po třech letech poslední zářijový víkend. Zúčastnilo se jí nakonec třináct kočárů z České republiky, Polska a Německa, které se utkaly ve třech různých zkouškách.