• Podcasty
  • Podcasty o online marketingu od MarkMedia
22. květen 2021

Poslechněte si podcast: Nejlepší platební brány pro váš e-shop

Platební brány patří u provozovatelů e-shopů mezi nejvíce diskutovaná témata. V podstatě každý klient se mě na tento způsob placení ptá, a to z jednoho prostého důvodu – výběr platebních bran je dnes mnohem pestřejší než před lety. Zde tedy automaticky vyvstává otázka: která brána je nejlepší? Budete se divit, ale osobně nemám žádnou preferenci a vše záleží na individuálních potřebách daného e-shopu. Určitě ale doporučuji všimnout si technologického zázemí firmy, u které si chcete bránu objednat.

03:21

Podcasty o online marketingu od MarkMedia

Vydává: Marek Wiener

Nabízíme vám pomocnou ruku při tvorbě webů a grafických návrhů, správě e-shopu a online marketingu. Jsme otevření novým nabídkám na spolupráci. Hledáme další projekty a klienty, kteří chtějí své podnikání rozvíjet a posunout svůj marketing na vyšší úroveň.

Web

Před dvěma dny 03:28

Krize e-shopů po covidové vlně růstu e-commerce?

Nebudu skrývat zklamání nad aktuálním vývojem v e-commerce. Už v článku o inflaci v PPC reklamě jsem naznačoval, že letos nás zřejmě čeká pokles. Tomu napovídají i novinové články ekonomů, kteří predikují recesi v druhé polovině letošního roku.

Před týdnem 03:18

Víte, jak se projevuje inflace v PPC reklamě?

Spontánně jsem pro vás připravil podcast na aktuální téma, které se nějakým způsobem dotýká téměř každého. Obecně nad inflací přemýšlím již dlouho, protože narůstají náklady nejen v naší domácnosti, ale i ve firmě. Pojďme se teď ale podívat, jak se dotýká PPC reklamy.

Před 3 týdny 02:35

Vzhůru na TikTok reklamy!

Svůj další podcast věnuji sociální síti TikTok. Ve svém předchozím podcastu jsem popisoval, že se na TikToku objevuje převážně mladá generace, proto tuto síť považuji za perspektivní, přestože jsou její kořeny v (aktuálně nepříliš nepopulární) Číně.

22. červenec 2022 03:29

Yoast doplněk ocení každý Wordpressák

Mám pro vás další tip k SEO, který tematicky navazuje na předchozí podcast o Collabimu. Studoval jsem, jak se změnila situace Wordpressu z hlediska použití a celkového podíl na trhu, a aktuálně dosahuje téměř 37 %.

8. červenec 2022 03:02

Vyzkoušejte SEO pomocníka Collabim

Na svém blogu se čím dál méně věnuji SEO optimalizaci, a to proto, že nedělám žádné hloubkové práce, takže mé znalosti jsou vhodné spíše pro ty jedince, kteří chtějí se SEO pracemi začít. Dnes tu ale pro vás mám po delší době pár zajímavých tipů, jak nad optimalizací pro vyhledávače uvažovat.

30. červen 2022 03:27

Nejčastější chyby při tvorbě nebo migraci e-shopu

U vzniku nových e-shopů bývám poměrně často, rozhodl jsem proto se sepsat nejčastější chyby, se kterými se setkávám. Pojďme se tedy na téma podívat víc do hloubky.

23. červen 2022 03:18

Víte, jak na skutečnou viditelnost PPC reklam

V posledních týdnech jsem se přesvědčil, že jako PPC specialista mám stále různé možnosti, jak získávat zkušenosti v oblasti reklamních systémů. Ověřil jsem si to zejména s klienty, u kterých jsem potřeboval reálně vidět vyhledávací PPC reklamu a musel si hrát s jinými ukazateli než je jen klasické zobrazení, proklik či CTR inzerátů.

17. červen 2022 02:24

Seznam Nákupy jedou plnou parou vpřed

Je to tady, Seznam Nákupy přechází do své druhé fáze. Český internetový gigant oznámil další novinky z této oblasti na svém workshopu, který proběhl na konci dubna, tak se na ně pojďme podívat.

21. květen 2022 03:29

Jak zkrotit výdaje za online reklamu

Vést úspěšný online projekt je bezesporu těžká věc. Mnohem náročnější je však se k úspěchu dopracovat, zejména když nemáte velký rozpočet k investicím do online marketingových kanálů. Určitě totiž chcete, aby byla vaše propagace dostatečná a vaše energie správně vynaložená.

15. květen 2022 03:00

Ochutnejte čerstvě upečené nástroje v Heurece

Oblíbený zbožový srovnávač a nákupní portál Heureka nedávno představil hned několik novinek. A my se podíváme na tu nejzajímavější. V Heurece totiž máte nyní možnost aktivovat si nástroje na párování kategorií a produktů a Simple bidding.