Čistá hra Martina Procházky
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Měl jsem rád jistotu a stálou sestavu. Nelíbí se mi, když trenér překope celý tým, tvrdí Procházka

Po reprezentační pauze už jede znovu na plné obrátky hokejová extraliga. V pořadu Čistá hra Martina Procházky reportéři Petr Tomášek a David Nyč řešili i situaci, kdy se během zápasu střídají brankáři, ale také často mění útočné formace. Co Procházka říká na aféru kolem fotbalových reprezentantů před závěrečným zápasem kvalifikace? Zašli hokejisté během reprezentačního srazu také na pivo? Proti jakým obráncům se Procházkovi nehrálo dobře? Poslechněte si hokejovou talkshow.

43:54

Čistá hra Martina Procházky

Vydává: Český rozhlas

Nejen o hokeji se svým hostem mluví bývalý hokejista, olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa Martin Procházka.

Web

Před čtyřmi dny 37:42

Bartošák už dostal nespočet šancí. Nevím, co by mu pomohlo, přemýšlí Procházka

Co si Martin Procházka myslí ohledně další kauzy s brankářem Hradce Králové Patrikem Bartošákem? Je ve hře šance, že by se v nejbližší době v sestavě trápícího se Kladna objevil Jaromír Jágr? Považuje olympijský šampion z Nagana a bývalý hokejista férové, když se v nižších soutěžích odkupují licence? Co očekává od úterního šlágru 23. kola mezi Spartou a Litvínovem? Poslechněte si Čistou hru a dejte si další extraligové kolo ve vysílání Radiožurnálu Sport i na internetu.

Před 2 týdny 46:37

Procházka po Karjala Cupu: Na týmu byla vidět velká pohoda. Je super mít kvalitní mladé brankáře

Tři zápasy, tři vítězství a skóre 13:5. Taková je bilance české hokejové reprezentace na prvním turnaji v rámci Euro Hockey Tour pod vedením nového realizačního týmu v čele s koučem Rulíkem. Povedené vystoupení Čechů rozebírají v Čisté hře Filip Šedivý, Petr Tomášek a Martin Procházka. Co si myslí o vítězné jízdě českých hokejistek na nedávném turnaji v Německu? Co olympijský šampion z Nagana říká tomu, že v Pittsburghu v únoru vyřadí číslo Jaromíra Jágra? Poslechněte si.

Před 3 týdny 48:15

Král má rád útočný hokej. Boleslavi by mohl pomoci, říká Procházka o novém kouči Bruslařů

Co stálo za tím, že karlovarský obránce Michal Plutnar pokousal plzeňského beka Jana Piskáčka? Co trenérům můžou ukázat výkony hráčů během reprezentačních turnajů s ohledem na světový šampionát? Jak si Martin Procházka v pořadu Čistá hra vysvětluje dva debakly San Jose v NHL (2:10 a 1:10)? Čím by mohl nový kouč Mladé Boleslavi Richard Král pomoci Bruslařům, aby se odpoutali z posledního místa extraligové tabulky? Poslechněte si naši hokejovou talkshow.

31. říjen 2023 42:00

Procházka o Plekancovi: Měl fantastická vhazování. Na Kladně by mohl vést individuální tréninky

Poslední říjnový den slaví 41. narozeniny Tomáš Plekanec. V sobotu ale rozesmutnil hodně hokejových příznivců, protože oznámil konec profesionální kariéry. O jeho konci, ale i dovednostech a parádách, kterými bavil hokejové fanoušky, byla řeč v Čisté hře Martina Procházky. Stejně tak jako o tom, když se obránce najednou promění v útočníka. Jak moc ovlivní úmrtí hokejisty Johnsona debatu o zavedení nákrčníků u všech hráčů? Poslechněte si další nabitý díl hokejového pořadu.

24. říjen 2023 38:19

Jako kouč jsem největší debakl zažil ve Vrchlabí. Gólových přestřelek ale ubývá, přiznává Procházka

Kdy schytal Martin Procházka během kariéry největší gólový výprask v pozici hráče, ale i v pozici trenéra? Co vyvedl jeden z fanoušků při zápase Českých Budějovic s Libercem? Jak moc se proměnila podoba přesilových her a oslabení? Proč dřív padalo více gólů a byly gólové přestřelky častější? Co si olympijský šampion z Nagana myslí o odchodu trenéra Miloše Holaně z lavičky Vítkovic? Další nabitý díl pořadu Čistá hra je k poslechu.

17. říjen 2023 40:17

Procházka: V Litvínově mají malou šatnu pro hosty a nejlepší klobásu. Atmosféra tam byla vždy skvělá

Co je tak výjimečné na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově? Jak to vypadá v útrobách malého svatostánku? Jak dlouho může vydržet série výher hokejistů Litvínova, kteří zažívají skvělý vstup do extraligové sezony? Je Procházka pro změny, aby se zvětšovaly branky? Co se stalo ve Zlíně, když prvoligoví hráči nechtěli nastoupit o soutěž níž? Užijte si Čistou hru Martina Procházky a užijte si každý extraligový zápas na internetu a ve vysílání Radiožurnálu Sport.

10. říjen 2023 37:43

Gólmani chtějí mít svůj klid, často ale bitku vyprovokují, hodnotí Procházka

„Největším překvapením letošní sezony je Litvínov,“ chválí tým, který je na vrcholu tabulky hokejové extraligy, hokejový expert Martin Procházka. Naopak nepříjemná sezona začala pro Vítkovice, které jsou na posledním místě. „Je to pro mě veliké překvapení, dostávají hodně branek, a tím jsou poslední,“ říká Procházka. Pomůže Kladnu Radek Smoleňák? A jsou rozhodčí benevolentnější k brankářům? Poslechněte si Čistou hru s Martina Procházky.

3. říjen 2023 41:17

Procházka: Klobouk dolů před hráči, kteří při kariéře vystudují vysokou školu. Já to nedal

Kdo zatím Martina Procházku v úvodu extraligové sezony nejvíce zaujal a naopak, kdo nejvíce zklamal? Očekává v nejbližší době nějakou hráčskou výměnu mezi extraligovými celky? Jak náročné je skloubit studium vysoké školy a profesionální kariéru hokejisty? Jak dlouho vydržel Procházka na FTVS? Jaké zkušenosti může nyní Jaromír Jágr předávat současnému kádru kladenských Rytířů? Poslechněte si Čistou hru a buďte s námi u každého extraligového zápasu sezony.

26. září 2023 46:31

Při dopingových kontrolách jsme měli povoleno dát si pár piv, směje se Procházka

Doping, rozmíšky na sociálních sítích, střety s rozhodčími, ale i dávná kauza mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové. Nejenom to probírají David Nyč a Petr Tomášek s hokejovým expertem Martinem Procházkou. V pořadu Čistá hra došlo i na vzpomínku, kdy olympijský šampion z Nagana vystartoval na rozhodčího a skončil s Radkem Bělohlavem a Pavlem Paterou s trestem předčasně v kabině. Užijte si hokejovou talkshow a už ve středu laďte 5. extraligové kolo.