Čistá hra Martina Procházky
15. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Výsledky a výkony národního týmu z Karjaly znamenají celkem dobrý vstup do sezony, hodnotí Procházka

Nekonečný seriál hledání trenéra pražské Sparty nemá konce. Usedne na lavičku kritizovaného celku Varaďa, Hořava nebo někdo úplně jiný? Deset dní po odvolání Pavla Patery vedení Sparty stále nemá jasno. Co si o tom myslí hokejový reportér Filip Šedivý? Měl někdy Martin Procházka velký konflikt s trenérem? Jak snášel dlouhé přelety na zápasy? Jak rozdílné jsou atmosféry na klubové a reprezentační úrovni? To vše se dozvíte v pořadu Čistá hra.

36:55

Čistá hra Martina Procházky

Vydává: Český rozhlas

Nejen o hokeji se svým hostem mluví bývalý hokejista, olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa Martin Procházka.

Web

Před týdnem 46:31

Při dopingových kontrolách jsme měli povoleno dát si pár piv, směje se Procházka

Doping, rozmíšky na sociálních sítích, střety s rozhodčími, ale i dávná kauza mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové. Nejenom to probírají David Nyč a Petr Tomášek s hokejovým expertem Martinem Procházkou. V pořadu Čistá hra došlo i na vzpomínku, kdy olympijský šampion z Nagana vystartoval na rozhodčího a skončil s Radkem Bělohlavem a Pavlem Paterou s trestem předčasně v kabině. Užijte si hokejovou talkshow a už ve středu laďte 5. extraligové kolo.

Před 2 týdny 43:37

Trenér Gross má nadhled a na lavičce Sparty mu to může s Hořavou fungovat, myslí si Procházka

Ve čtvrtek 14. září odstartoval nový ročník hokejové extraligy a moderátoři Filip Šedivý a Petr Tomášek s Martinem Procházkou v pořadu Čistá hra probírají podobu dresů u jednotlivých klubů, ale také vzpomínají na nejsvéráznější trenéry. Byl Martin Procházka sběratelem hokejových dresů? Myslí si, že bude fungovat spojení kouče Václava Varadi a Pardubic? Poslechněte si celou Čistou hru a užívejte si hokejovou extraligu ve vysílání Radiožurnálu Sport.

Před 3 týdny 41:17

Vlasák: Naše vize se nemění. I kdybychom měli vyšší rozpočet, tak budeme v Plzni dávat šanci mladým

Dva velcí kamarádi a bývalí spoluhráči se sešli ve studiu Radiožurnálu Sport. V pořadu Čistá hra Martin Procházka totiž promluvil současný sportovní ředitel hokejové Plzně Tomáš Vlasák. Společně zavzpomínali na zisk zlatého hattricku, ale také na souboje Slavie s Kladnem. Jakou vizi má Vlasák se západočeským klubem a co čeká od nadějného hokejisty Adama Benáka? Užijte si celý rozhovor a od čtvrtka 14. září poslouchejte hokejovou extraligu ve vysílání i na internetu.

5. září 2023 36:35

Mentální kouč Jelínek: V Tampě hokejový trenér dítěti nenahraje, pokud si neklepne nebo nekřikne

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal hokejový trenér a mentální kouč Marian Jelínek. V pořadu Čistá hra Martina Procházky se bavil o stavu flow nebo o výchově a sportování dětí. Jak by měl fungovat ideální vztah mezi trenérem a rodičem dětí? Zažil Martin Procházka během kariéry práci sportovního psychologa? S jakým hokejovým klubem bude Jelínek v nadcházející sezoně spolupracovat? Pozoruje víc gesta na střídačce nebo dění na ledě? Poslechněte si celý rozhovor.

29. srpen 2023 43:14

Ke zkušeným hráčům jsem měl respekt. Zkrátil bych komerční přestávky a přidal důraz, říká Procházka

Už za dva a půl týdne odstartuje nový ročník hokejové extraligy. Co Martin Procházka říká na kádr Kladna, který má vysoký věkový průměr? Odsekl někdy šampion z Nagana zkušenějším hráčům, kteří kolem něj byli v kabině? Co mu na současném stylu hokeje chybí a co by vrátil? Přijdou mu změny v extraligových pravidlech před novou sezonou logické? Co mu vadí na dlouhých komerčních přestávkách? Poslechněte si hokejovou talkshow Čistá hra.

22. srpen 2023 42:37

Hokejový agent Hamal: Draisaitl může mít ještě lepší smlouvu. Na Krejčího se vyptávali i Švýcaři

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport a pořadu Čistá hra Martina Procházky přijal hokejový agent Jiří Hamal. Jaká pravidla fungují u vyjednávání s nejlepšími hráči NHL? Dá se v současnosti zajistit výhodná smlouva i bez agenta? Jak vzpomíná na konec hokejové kariéry a začátky v roli agenta? Jaké všechny hráče nyní zastupuje v NHL? Kolik týmů mělo zájem o služby Davida Krejčího před blížící se sezonou? To a mnohem víc nabízí aktuální díl pořadu Čistá hra Martina Procházky.

15. srpen 2023 44:56

Reprezentační kouč hokejistů do 18 let Čermák: Vtloukáme do kluků, že jsou v nejdůležitějším věku

Po úspěchu na Hlinka Gretzky Cupu usedl do křesla ve studiu Radiožurnálu Sport reprezentační trenér výběru do 18 let David Čermák. S Martinem Procházkou a Davidem Nyčem se bavil nejen o úspěšném turnaji, ale i plánech a vizích do budoucnosti nebo o výjimečnosti Adama Benáka. Mluví agenti až moc do práce mladých hokejistů? Poslechněte si celou Čistou hru, kde experti rozebírají ožehavá témata.

8. srpen 2023 28:55

NHL mi asi nebyla souzená, vzpomíná na svou kariéru hokejový agent Vůjtek

Pozvání do Čisté hry Martina Procházky tentokrát přijal Vladimír Vůjtek mladší, bronzový medailista z MS, extraligový mistr ligy se Spartou, hokejista se zkušenostmi z NHL a dnes hokejový agent. Společně s Martinem Procházkou a Jiřím Šlégrem mimo jiné zavzpomínal na utkání s Kanadou na MS v roce 1997 ve Finsku. Jaké hráče Vladimír Vůjtek jako agent zastupuje? A jak vzpomíná na začátky hokejové kariéry?

1. srpen 2023 39:51

Trenér Prospal: Koučovat národní tým by se mi líbilo, ale teď se těším na angažmá v AHL

Další zvučné jméno v Čisté hře Martina Procházky. V úterní hokejové talkshow zavzpomínal na úspěšnou kariéru, ale i smolné okamžiky bývalý útočník a nyní trenér v AHL Václav Prospal. Dvojnásobný světový šampion se těší, že v Rochesteru povede dvojici českých hráčů a také přiznal, že se nevzdává snu zaútočit na Stanley Cup v roli trenéra. Jak Prospal dopadl v hokejovém dotazníku, který připravili Martin Procházka a Filip Šedivý? Užijte si celý rozhovor.

25. červenec 2023 43:21

Reprezentační kustod Zdeněk Šmíd: Na mistrovství světa jsme jeli i čtyřicet hodin bez spánku

Co během letní pauzy dělá reprezentační kustod Zdeněk Šmíd? Musí být kustod pokaždé bavičem v kabině? Jaké extra nároky měl Jaromír Jágr? Jak Otakar Vejvoda vzpomíná na slavnou „Blue Line“? Co ho uchvátilo na Švédsku, kde zůstal několik let, i když parťáci Pavel Patera s Martinem Procházkou už odešli? Náš hokejový expert Martin Procházka se tentokrát spojil hned s dvojicí hostů. Poslechněte si celou Čistou hru.