Čistá hra Martina Procházky
Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Nejen o hokeji se svým hostem mluví bývalý hokejista, olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa

Moderuje Martin Procházka.

43:35

Čistá hra Martina Procházky

Vydává: Český rozhlas

Nejen o hokeji se svým hostem mluví bývalý hokejista, olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa Martin Procházka.

Web

Před dvěma dny 32:42

Martin Procházka: Na nájezdy jsem měl natrénované tři triky. Nejčastějším byla klička do bekhendu

Hodně detailně v pořadu Čistá hra probrali moderátor David Nyč a hokejový expert Martin Procházka exekuci samostatných nájezdů. Co měl olympijský vítěz z Nagana připraveno za technické triky, kterými nejčastěji překonával brankáře? Co vše rozhoduje o úspěchu a neúspěchu ve specifické dovednostní soutěži? Proč se neustále trápí Liberec? Natáhnou Pardubice vítěznou šňůru? Užijte si celou Čistou hru.

Před týdnem 41:34

Pardubice táhne především první řada v čele s Radilem a Zohornou, říká Procházka k formě Dynama

Sportovním světem hýbe především fotbalový šampionát v Kataru, ale Čistá hra Martina Procházky je k nezastavení. Stejně jako extraligový kolotoč, tak jede dál i NHL, kde září Boston v čele s Davidem Pastrňákem. Nejen to probírá moderátor David Nyč s hokejovým expertem Radiožurnálu Sport. Řeč dojde i na skvostnou formu Pardubic, pozice střelce při power play anebo zkušenosti s vyhlášenými specialisty bitkaři. Užijte si celou talkshow věnovanou hokejovému dění.

Před 2 týdny 36:55

Výsledky a výkony národního týmu z Karjaly znamenají celkem dobrý vstup do sezony, hodnotí Procházka

Nekonečný seriál hledání trenéra pražské Sparty nemá konce. Usedne na lavičku kritizovaného celku Varaďa, Hořava nebo někdo úplně jiný? Deset dní po odvolání Pavla Patery vedení Sparty stále nemá jasno. Co si o tom myslí hokejový reportér Filip Šedivý? Měl někdy Martin Procházka velký konflikt s trenérem? Jak snášel dlouhé přelety na zápasy? Jak rozdílné jsou atmosféry na klubové a reprezentační úrovni? To vše se dozvíte v pořadu Čistá hra.

1. listopad 2022 36:44

Patera musí hvězdnou sestavu Sparty neustále usměrňovat, popisuje těžkou pozici kouče Procházka

V pravidelném úterním čase si v pořadu Čistá hra povídali moderátor David Nyč, hokejový expert Martin Procházka a hokejový reportér František Kuna. Probrali trápení pražské Sparty, zlepšené výsledky Litvínova, ale i blížící se rekordní počin Alexandra Ovečkina v dresu Washingtonu. Jak zvládal během kariéry Martin Procházka stěhování mezi jednotlivými destinacemi a slovní narážky zkušenějších hokejistů? Užijte si celou Čistou hru.

25. říjen 2022 38:30

Nejen o hokeji se svým hostem mluví bývalý hokejista, olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa

Moderuje Martin Procházka.

18. říjen 2022 37:43

Nejen o hokeji se svým hostem mluví bývalý hokejista, olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa

Moderuje Martin Procházka.

11. říjen 2022 34:40

Jaká byla NHL v Praze? Co říká Martin Procházka na bleskový hattrick Marka Daňa? Čistá hra odpoví

Moderátor Filip Šedivý s hokejovým expertem Martinem Procházkou probírají v Čisté hře dvojzápas NHL Nashville Predators a San Jose Sharks, který se o uplynulém víkendu odehrál v O2 Areně. Jaká panovala atmosféra v pražské Libni? V diskuzi přichází řeč i na bleskový hattrick třineckého útočníka Marka Daňa nebo trápení Motoru České Budějovice. Probere se Kladno z výsledkové i střelecké letargie? Poslechněte si celý rozhovor o aktuálním hokejovém dění nejen z české extraligy.

4. říjen 2022 35:14

Nejen o hokeji se svým hostem mluví bývalý hokejista, olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa

Moderuje Martin Procházka.

27. září 2022 37:16

Martin Procházka: Třinec hraje podobný styl jako pod Varaďou, ale musí výrazně zapracovat na obraně

Hokejová extraliga pokračuje zběsilým tempem a už dnes je na programu 5. kolo. Ještě před ním bilancují dosavadní průběh soutěže moderátor Filip Šedivý s Martinem Procházkou. Ten se zaměřuje především na překvapivě kvalitní výkony kladenských Rytířů. Naopak reportér David Procházka hodnotí skvělý vstup do soutěže v podání Vítkovic a trápení mistrovského Třince. Jak došlo ke kuriózní situaci s nefunkční rolbou v Karlových Varech? Poslechněte si celou Čistou hru.