Čistá hra Martina Procházky
18. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Po roli kapitána jsem nikdy extra netoužil, přiznává hokejový expert Martin Procházka

S moderátorem Davidem Nyčem probírá ve studiu Radiožurnálu Sport hokejová témata expert Martin Procházka. V pořadu Čistá hra přichází řeč na to, kdo z profesionálních hokejistů je i kvalitním fotbalistou. Důkladně rozebírají i pozici kapitána a jaké jsou současné trendy vůdčí role v týmu? Jak hokejisty ovlivňuje rozdílná kvalita ledu na jednotlivých kluzištích? Jak probíhá návrat Davida Krejčího do zámořské NHL? Užijte si celý rozhovor.

35:28

Čistá hra Martina Procházky

Vydává: Český rozhlas

Nejen o hokeji se svým hostem mluví bývalý hokejista, olympijský vítěz z Nagana a čtyřnásobný mistr světa Martin Procházka.

Web

Včera 39:03

Procházka o čtvrtfinále play-off: Nepředpokládám, že některá ze sérií skončí po čtyřech zápasech

V hokejové extralize už se naplno rozběhly čtvrtfinálové série a kromě duelu mezi Pardubicemi a Olomoucí jde zatím o hodně vyrovnané partie. Jak dlouhou sérii mezi Spartou a Třincem očekává Tomáš Netík? To exkluzivní host prozradil v pořadu Čistá hra Martina Procházky. Proč už v extraligových klubech nepůsobí tolik odchovanců? Chance liga dospěla do semifinále, kdo by mohl být potenciálním barážovým soupeřem pro Kladno? Vše se dozvíte v naší hokejové talkshow.

Před týdnem 38:53

Jan Stránský v Čisté hře: Do zápasu nastupuji a mám tři různé velikosti hokejek

V hokejové extralize vrcholí předkolo play-off a v něm už dohráli hokejisté Mladé Boleslavi. I proto se do pořadu Čistá hra připojil i útočník Jan Stránský, který se vyjádřil i k situaci, kdy při pozápasovém rozhovoru hokejista Liberce Oscar Flynn musel snášet spršku nadávek od fanoušků Plzně. Kolik je vystudovaných vysokoškoláků v hokejových kabinách? Co Martin Procházka říká na nedohraný úvodní zápas předkola mezi Olomoucí a Vary? Poslechněte si celou Čistou hru.

Před 2 týdny 30:42

Procházka: Nejužitečnějším hráčem základní části pro mě je Plekanec. Kladno držel dlouho nad vodou

Základní část extraligy je minulostí, proto v aktuálním vydání Čisté hry moderátor Filip Šedivý s hokejovým expertem a olympijským vítězem z Nagana Martinem Procházkou rozebírají výkony a umístění jednotlivých celků. Proč domácí soutěži stále vládnou zkušení hráči a neprosazují se junioři? Kdo byl podle Procházky nejlepším brankářem? Koho považuje za černého koně play-off? Užijte si Čistou hru a poslouchejte každý hrací den extraligy pořad S mikrofonem za hokejem.

Před 3 týdny 36:44

Poslední zápasy nahrávají tomu, že by se Kladno mohlo baráži vyhnout, myslí si Procházka

Přihrávali hokejisté pády dřív více než v současném hokeji? Není dvanáct týmů pro vyřazovací část české extraligy příliš? Jak dopadne souboj Kladna a Českých Budějovic o vyhnutí se baráži? Šetří dominantní Pardubice energii před blížícím se play-off? Poslechněte si celou Čistou hru Martina Procházky a v pořadu S mikrofonem za hokejem si užijte závěrečné boje v základní části extraligové soutěže. Vysílání Radiožurnálu Sport je tady pro vás.

21. únor 2023 38:11

Procházka: Nejhezčí emoce z Nagana jsme zažili hned po závěrečném hvizdu finále proti Rusku

Ve středu to bude přesně 25 let od největšího úspěchu českého hokeje na turnaji v Naganu! Radiožurnál a Radiožurnál Sport proto chystá ve středu 22. února od 18.00 v Cinema City Nový Smíchov velkou akci, na kterou přislíbili účast olympijští vítězové Martin Procházka, David Moravec, Robert Reichel, Roman Čechmánek, Josef Beránek a Slavomír Lener. Právě náš hokejový expert Procházka vzpomíná na zlaté vyvrcholení hokejového turnaje. Poslechněte si celou Čistou hru.

14. únor 2023 39:38

Největší práci odvedl trenér Ivan Hlinka, vzpomíná na začátek turnaje v Naganu Procházka

Je to 25 let od slavného turnaje století v Naganu. Jak si Martin Procházka v roce 1998 užíval olympijský režim? Co říkal na kritické hlasy směrem k nominaci, kterou dal dohromady trenér Ivan Hlinka? Ve studiu Radiožurnálu Sport v pořadu Čistá hra dnes náš hokejový expert odpovídal i na dotaz nevidomého posluchače. Jsme rádi, že hokejovou talkshow tvoříte s námi. Užijte si Čistou hru a ve středu 22. února se můžeme potkat na speciální akci Znovu Nagano v Cinema City v Praze.

7. únor 2023 38:15

Procházka: Lakatoš jako lídr týmu situaci vůbec nezvládl. Šarvátka s Němečkem byla zbytečná

Zkrat Dominika Lakatoše, nespokojenost posluchače Bohouše s příliš agresivním stylem hokeje, ale i zákulisní boj mezi aspiranty na zisk titulu Spartou a Pardubicemi. To jsou hlavní témata pořadu Čistá hra Martina Procházky, které s hokejovým expertem probrali moderátor František Kuna a bývalý extraligový hráč a současně televizní komentátor a expert Jakub Koreis. Proč by podle Koreise měl mladičký Eduard Šalé zamířit do zámoří? I to se dozvíte v hokejové diskuzi.

31. leden 2023 35:28

Procházka: V NHL jsou přestupy hlavně v kompetenci manažerů. V Evropě je provázanost s trenéry větší

Kdo je nejaktivnějším celkem české extraligy v přestupovém okně? Zažil Martin Procházka někdy last minute přestup? Jak často probíhá komunikace mezi agentem a hokejistou v zámořské NHL? Jakou provizi má hráčský agent z povedeného kontraktu? Jak hokejový expert nejčastěji trávil čas na trestné lavici? Mají při hledání posil do týmu hlavní slovo manažeři nebo trenéři? Poslechněte si další díl Čisté hry.

24. leden 2023 33:20

Procházka o rekordním zápase ve Vítkovicích: Líbí se mi, když chodí hráči na nájezdy opakovaně

Jak to vypadá v tabulce české nejvyšší hokejové soutěže na začátku závěrečné čtvrtiny základní části? Ohrozí ještě někdo vedoucí duo Pardubice, Vítkovice? Jaké rekordy orámovaly zápas Severomoravanů s Litvínovem? Zažil Martin Procházka během kariéry opravdu tvrdý hit? Ve studiu Radiožurnálu Sport si o rozdílech mezi pravidly v NHL a extralize ohledně prodloužení a samostatných nájezdů povídali moderátor Filip Šedivý s Martinem Procházkou. Užijte si celou Čistou hru.

17. leden 2023 39:16

Michigan jsem nikdy nezkoušel, stačil mi bekhendový blafák, přiznává Martin Procházka

V tradiční úterní sportovní talkshow o hokeji diskutovali moderátor David Nyč s hokejovým expertem Martinem Procházkou a reportérem Adamem Weidenthalerem o práci agentů nebo triku Michigan. Řeč přišla i na slavný bekhendový blafák Martina Procházky. Měl olympijský vítěz z Nagana rád video přípravu před zápasem? Do studia Radiožurnálu Sport se dovolalo i spoustu posluchačů, rádi jsme se věnovali jejich dotazům. Užijte si celou Čistou hru.