• Podcasty
  • JAKO FÉNIX - Toxické vztahy a manipulace
JAKO FÉNIX - Toxické vztahy a manipulace
4. duben 2023

Poslechněte si podcast: [ Narcismus ] - Kritéria narcistické poruchy osobnosti v praxi - 2. díl (S PŘÍJEMNÝM PŘEKVÁPKEM 😉)

V prvním dílu série Diagnostická kritéria narcistické poruchy v praxi jsme si povídali o grandiózním pojetí sebe sama, kterým "disponuje" každý narcista. V dnešním videu na něj navážeme a budeme pokračovat praktickými projevy druhého kritéria: (Narcista) JE SILNĚ ZAUJAT FANTAZIEMI O BEZMENZNÉM ÚSPĚCHU, MOCI, SKVĚLOSTI, KRÁSE NEBO IDEÁLNÍ LÁSCE 1. Díl série: https://youtu.be/fHpy28tQop4 ... a ještě odkazy, které zazněly ve videu: Místo, kam psát dotazy: formulář na https://jakofenix.cz Eshop, kde najdete odteď do konce Velikonoc (tj. 10.4.2023 23:59) všechny JAKO FÉNIX programy se 40% slevou: https://jakofenix.cz/eshop/ VIP KLUB JAKO FÉNIX - jediné místo, kde mě můžete zastihnout osobně a osobně se na něco zeptat: https://jakofenix.cz/produkty/vipklub/ (také do 10.4.2023 23:59 se superzvýhodněnou startovací cenou) ------------------------------------------------------------------------------------------ ⭐ Pokud máte v plánu se ve svojí situaci zorientovat a získat znovu svoje sebevědomí a pevnou půdu pod nohama, doporučuju důkladně prozkoumat následující odkazy: 👀 Pokud chcete BÝT V OBRAZE, co všechno se děje v projektu JAKO FÉNIX: https://bit.ly/3qgMJWw Chcete si POPOVÍDAT S OSTATNÍMI, co jsou na tom stejně a budou Vám rozumět: https://bit.ly/3K4D91h Chcete se ZORIENTOVAT, s čím přesně máte tu čest, a NAUČIT SE BRÁNIT: Záchranný kruh: https://bit.ly/3r0gs6C Chcete začít NARCISTY obecně od sebe ODPUZOVAT a nabrat MNOHEM VĚTŠÍ SEBEVĚDOMÍ: Odzbrojovák: https://bit.ly/36RQUSu Chcete PŘESTAT dělat CHYBY a nabíhat si na vidle: Dvacítka: https://bit.ly/3J4SWMf Rozhodujete se ODEJÍT a NECHCETE to PODĚLAT nějakou chybou, která Vás prostě NENAPADLA: Fénix: https://bit.ly/3iXKXps 🔊 Chcete být se mnou v mnohem intenzivnějším kontaktu, kde se mnohem častěji vyskytuju, VYSÍLÁM NAŽIVO, postuju DALŠÍ OBSAH a reaguju OSOBNĚ: https://www.facebook.com/projektjakofenix ❤️ Za SDÍLENÍ, LIKE a ODBĚR vám všem moc DĚKUJU 😘 🎧 Poslouchat kanál JAKO FÉNIX můžete také na Spotify, Apple Music a Seznam Podcast. Verzi s videem najdete vždy tady na YouTube.

25:31

JAKO FÉNIX - Toxické vztahy a manipulace

Vydává: Kamila Kmecová

www.jakofenix.cz Jak se dostat z emocionální i materiální závislosti na patologickém manipulátorovi, přenastavit svoje vnitřní nastavení, která nás k němu táhnou, a začít žít svůj vlastní NEW LIFE.

Web

7. duben 2023 26:28

[ Narcismus a toxické vztahy ] - Kritéria narcistické poruchy osobnosti v praxi - Díl 3.

Ve druhém dílu série Kritéria narcistické poruchy osobnosti v praxi jsme si povídali o narcistově silném a nadměrném zaujetí fantaziemi o svém bezmezném úspěchu, moci, skvělosti, kráse a/nebo ideální lásce. V dnešním videu na něj navážeme a budeme pokračovat praktickými projevy třetího kritéria: MYSLÍ SI O SOBĚ (Narcista), ŽE JE MIMOŘÁDNÝ A JEDINEČNÝ. A že jen další mimořádní a vysoce postavení lidé a instituce mu rozumějí a jen s takovými má jednat a jen s takovými se má stýkat. 1. Díl série: https://youtu.be/fHpy28tQop4 2. Díl série: https://youtu.be/TmpjhsPwVwY ... a ještě odkazy, které zazněly ve videu: Eshop, kde najdete odteď do konce Velikonoc (tj. 10.4.2023 23:59) všechny JAKO FÉNIX programy se 40% slevou: https://jakofenix.cz/eshop/ ZÁCHRANNÝ KRUH, kde najdete komplexní online trénink, jak jednat a zacházet s narcistou (a nenabíhat si u toho na vidle): https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/ MINOVÉ POLE, kde najdete 20 klasických situací a komunikačních nastavení, na které si dávat pozor, protože v těch si naopak na ty vidle zákonitě naběhnete ... i když (z vaší pozemské logiky) "to nedává smysl" a netušíte, co jste teď udělali špatně: https://jakofenix.cz/produkty/minove-pole/ ------------------------------------------------------------------------------------------ ⭐ Pokud máte v plánu se ve svojí situaci zorientovat a získat znovu svoje sebevědomí a pevnou půdu pod nohama, doporučuju důkladně prozkoumat následující odkazy: 👀 Pokud chcete BÝT V OBRAZE, co všechno se děje v projektu JAKO FÉNIX: https://bit.ly/3qgMJWw Chcete si POPOVÍDAT S OSTATNÍMI, co jsou na tom stejně a budou Vám rozumět: https://bit.ly/3K4D91h Chcete se ZORIENTOVAT, s čím přesně máte tu čest, a NAUČIT SE BRÁNIT: Záchranný kruh: https://bit.ly/3r0gs6C Chcete začít NARCISTY obecně od sebe ODPUZOVAT a nabrat MNOHEM VĚTŠÍ SEBEVĚDOMÍ: Odzbrojovák: https://bit.ly/36RQUSu Chcete PŘESTAT dělat CHYBY a nabíhat si na vidle: Dvacítka: https://bit.ly/3J4SWMf Rozhodujete se ODEJÍT a NECHCETE to PODĚLAT nějakou chybou, která Vás prostě NENAPADLA: Fénix: https://bit.ly/3iXKXps 🔊 Chcete být se mnou v mnohem intenzivnějším kontaktu, kde se mnohem častěji vyskytuju, VYSÍLÁM NAŽIVO, postuju DALŠÍ OBSAH a reaguju OSOBNĚ: https://www.facebook.com/projektjakofenix ❤️ Za SDÍLENÍ, LIKE a ODBĚR vám všem moc DĚKUJU 😘 🎧 Poslouchat kanál JAKO FÉNIX můžete také na Spotify, Apple Music a Seznam Podcast. Verzi s videem najdete vždy tady na YouTube.

28. březen 2023 19:33

[ Narcismus ] - Kritéria narcistické poruchy osobnosti - Díl 1.

Pátráte nad otazníkem, zda ten váš on nebo ona tedy je či není narcista. Až se, celkem logicky, jednoho dne propátráte k seznamu diagnostických kritérií narcistické poruchy. A po jejich přečtení a porovnání s jeho či jejími projevy a chováním nejste o nic moudřejší a o nich blíže nějakému konkrétnímu závěru než předtím. Možná dokonce naopak. V otázce, zda je to či není narcista nebo narcistka, máte ještě větší guláš než doteď. Akorát vás ještě navíc přepadnou další výčitky svědomí, jestli někomu nekřivdíte. Jako kdyby těch pocitů viny jste už tak měli málo. Byla jsem na tom stejně a tenhle stav si moc dobře pamatuju ☠ Takže se na tu devítku v následující sérii podíváme pěkně pod lupou. A začneme pěkně od začátku kritériem č. 1: (Narcista) MÁ GRANDIÓZNÍ POJETÍ VLASTNÍ DŮLEŽITOSTI. A ještě odkazy uvedené ve videu:Náš fénixí web s formuláři pro dotazy: https://jakofenix.czNáš fénixí facebook, kde probíhají ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ: https://www.facebook.com/projektjakofenix/ ------------------------------------------------------------------------ ⭐ Pokud máte v plánu se ve svojí situaci zorientovat a získat znovu svoje sebevědomí a pevnou půdu pod nohama, doporučuju důkladně prozkoumat následující odkazy: 👀 Pokud chcete BÝT V OBRAZE, co všechno se děje v projektu JAKO FÉNIX: https://bit.ly/3qgMJWw Chcete si POPOVÍDAT S OSTATNÍMI, co jsou na tom stejně a budou Vám rozumět: https://bit.ly/3K4D91h Chcete se ZORIENTOVAT, s čím přesně máte tu čest, a NAUČIT SE BRÁNIT: Záchranný kruh: https://bit.ly/3r0gs6C Chcete začít NARCISTY obecně od sebe ODPUZOVAT a nabrat MNOHEM VĚTŠÍ SEBEVĚDOMÍ: Odzbrojovák: https://bit.ly/36RQUSu Chcete PŘESTAT dělat CHYBY a nabíhat si na vidle: Dvacítka: https://bit.ly/3J4SWMf Rozhodujete se ODEJÍT a NECHCETE to PODĚLAT nějakou chybou, která Vás prostě NENAPADLA: Fénix: https://bit.ly/3iXKXps 🔊 Chcete být se mnou v mnohem intenzivnějším kontaktu, kde se mnohem častěji vyskytuju, VYSÍLÁM NAŽIVO, postuju DALŠÍ OBSAH a reaguju OSOBNĚ: https://www.facebook.com/projektjakofenix ❤️ Za SDÍLENÍ, LIKE a ODBĚR vám všem moc DĚKUJU 😘 🎧 Poslouchat kanál JAKO FÉNIX můžete také na Spotify, Apple Music a Seznam Podcast. Verzi s videem najdete vždy tady na YouTube.

28. únor 2023 31:34

[ Narcismus ] - PROČ se k němu / k ní vždycky VRÁTÍM (i když NECHCI) ???

To, co následuje za tím, co jste sdělili narcistovi, že s ním končíte, se rovná emocionálnímu tornádu. Pro narcistickou osobnost je jednoduše naprosto nepřijatelný, že byste to měli být VY, kdo udělá konec s NÍM. Nebo s NÍ. A je potřeba tomu okamžitě zabránit, spustit AKCI a situaci dostat urychleně zpátky pod narcistovu kontrolu. I kdyby se s Vámi měl on nebo ona následně ze svojí strany rozejít dva dny potom, co mu odkývete svůj návrat a pokračování vašeho vztahu. Tou dramatickou AKCÍ, kterou narcista spustí, je VELKÝ HOOVER. Kdo ho někdy absolvoval (a možná ne jednou), zcela jistě udělal tu zkušenost, že je to emocionální peklo a nápor, který jako by neměl žádná pravidla. Jenom je jednoduše k nesnesení. Dokud znovu nevycouváte, i když Vám všechno ve Vašich emocích, myšlenkách a možná i těle jednoznačně říká, že to nemáte dělat. To peklo VELKÝHO HOOVERU přesto pravidla má. A má i naprosto přesnou logiku a dynamiku, kterou si ve videu projasníme. Protože VĚDĚT a ORIENTOVAT se v tom zdánlivým chaosu, je tím prvním krokem a bodem, který ve finále vede k úspěchu. I přesto, že už jste tu chybu udělali a Váš narcistický protějšek o Vašich odchodových záměrech informovali předem 🙂 A ještě ve videu zmíněné odkazy: KOMUNITA: https://jakofenix.cz/produkty/komunita/ ZÁCHRANNÝ KRUH alias ZÁCHRAŇÁK: https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/ [https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/] FÉNIX: https://jakofenix.cz/produkty/fenix/ [https://jakofenix.cz/produkty/fenix/] DVACÍTKA: https://jakofenix.cz/produkty/dvacitka/ [https://jakofenix.cz/produkty/dvacitka/]

16. únor 2023 32:35

[Narcismus] - "Tak trochu je narcista každej" = hodně rozšířená, zato dost NEBEZPEČNÁ BLBOST

Proč "nebezpečná"? ... protože nás láká bagatelizovat a ignorovat problém, který je více než záhodno řešit a vyřešit ... a který se s postupem času povážlivě zhoršuje ... a toxický vztah s narcistickou osobností takový zcela reálný a zdraví likvidující problém skutečně představuje   Ve videu si proto povídáme o tom, v čem tedy spočívá rozdíl mezi narcisem (narcistickou osobností) a skutečně sebevědomým jedincem uspokojujícím svoje potřeby a prosazujícím si svojí vůli a hájícím si svoje zájmy ... a proč tvrzení, že "tak trochu narcista je každej" je opravdu úplná blbost ...   A ještě ve videu zmiňované odkazy:   FÉNIXÍ ESHOP : https://jakofenix.cz/eshop/   ZÁCHRANNÝ KRUH: https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/  WORKSHOP: https://jakofenix.cz/produkty/workshop/   #jakofenix #narcismus #narcistickaporucha #narcistickamanipulace #narcis #narcista #toxickevztahy #toxickyvztah #manipulace #manipulator #vztahy #kamilakmecova #kamilazfenixe #seberozvoj #sebevedomi #inverzninarcis #inverzninarcista #kodependent #kodependence #závislost #závislévztahy #závislývztah #zachrannykruh #zachranak

13. únor 2023 15:06

1 ÚČINNÝ TRIK, jak rozeznat manipulativního empata od narcisty

Chová se neuvěřitelně sebestředně až narcisticky, sleduje jenom svoje zájmy až Vám to ubližuje, manipuluje Vámi jen to duní, a jako kdyby vůbec neslyšel, co mu říkáte. Nebo mu na Vás vůbec nezáleželo. A jindy se zase projevuje úplně jinak. Reálně empaticky, emocionálně plnohodnotně a opravdově láskyplně. A pak zase znovu ...   Je to tedy narcista nebo ne?   Nebo jste to dokonce Vy, kdo se chová tímhle narcisticko-nenarcistickým způsobem?   Ve videu Vám proto napovím jeden velice účinný trik, jakým rychle rozeznáte, jestli máte čest s manipulujícím empatem a jeho pouze-naučenými vzorci chování, se kterými lze a má cenu postupně pracovat, nebo skutečně s narcistickou osobností, kde už je dílo zkázy dokonáno a nezbývá než vzít nohy na ramena a utíkat co nejrychleji co nejdál.   CHECKLIST - 32 poznávacích znamení narcisty (ZDARMA) : https://jakofenix.cz/eshop/   ZÁCHRANNÝ KRUH: https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/  OZBROJOVÁK: https://jakofenix.cz/produkty/odzbrojovak/    #jakofenix #narcismus #narcistickaporucha #narcistickamanipulace #narcis #narcista #toxickevztahy #toxickyvztah #manipulace #manipulator #vztahy #kamilakmecova #kamilazfenixe #seberozvoj #sebevedomi #inverzninarcis #inverzninarcista #kodependent #kodependence #závislost #závislévztahy #závislývztah #zachrannykruh #zachranak #záchraňák #odzbrojovák

31. prosinec 2022 40:26

[ Narcismus ] - Jak rozeznat inverzního narcise od kodependenta?

Pod včerejším videem na našem YouTube kanálu se včera objevil následující komentář: "Tak a teď mám v hlavě brouka. Celou dobu jsem žila v tom, že mám co do činění s grandiózním narcisem rodičem a rodičem narcistním kodependentem. A nyní se začínám bát, že je to inverzní narcis. Jak to poznat?" A protože jsem slíbila, že do konce roku budu zodpovídat hitparádu vašich nejčastějších dotazů na téma narcismu (a kolem inverzních narcistů se jich točí opravdu hodně), tenhle rozhodně patří nejenom do jejich TOP TEN, ale současně se i parádně hodí k novoročnímu bilancování a plánování, co a jak dál 😊 Proč?  Poslechněte si až do konce ... 😉😘❤️ ❗❗❗🥳 A ještě připomínám poslední hodiny, kdy společně slavíme 5000 odběratelů na našem fénixím YT kanálu a ZÁCHRAŇÁKEM do dnešní silvestrovské půlnoci o 40% (= 1000 Kč) levnějším 🥳🥳:  ZÁCHRANNÝ KRUH: https://jakofenix.cz/produkty/zachran [https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqbFZmWlAxd2RJNG1FVjY1UkZ3amNjemUyLTA5QXxBQ3Jtc0tsQldXRnVRSm1FOTZoelFXcTZhZi1fLS1rY1AwWm5NR0JJU1ItbV9pVGlmR0xwT0dlOXUzMW9zaXk0WmFKQVhJdDJMT1Y4aVpFbTMzWXIzaEMxamh1dGY1T2U3ZHB1blBoQTNqcXlTTHJHSWMyWkRQWQ&q=https%3A%2F%2Fjakofenix.cz%2Fprodukty%2Fzachranny-kruh%2F&v=je1YRbG9IuI]ny-kruh/ WORKSHOP: https://jakofenix.cz/produkty/workshop/ #jakofenix [https://www.youtube.com/hashtag/jakofenix] #narcismus [https://www.youtube.com/hashtag/narcismus] #narcistickaporucha [https://www.youtube.com/hashtag/narcistickaporucha] #narcistickamanipulace [https://www.youtube.com/hashtag/narcistickamanipulace] #narcis [https://www.youtube.com/hashtag/narcis] #narcista [https://www.youtube.com/hashtag/narcista] #toxickevztahy [https://www.youtube.com/hashtag/toxickevztahy] #toxickyvztah [https://www.youtube.com/hashtag/toxickyvztah] #manipulace [https://www.youtube.com/hashtag/manipulace] #manipulator [https://www.youtube.com/hashtag/manipulator] #vztahy [https://www.youtube.com/hashtag/vztahy] #kamilakmecova [https://www.youtube.com/hashtag/kamilakmecova] #kamilazfenixe [https://www.youtube.com/hashtag/kamilazfenixe] #vanoce [https://www.youtube.com/hashtag/vanoce] #vánoce [https://www.youtube.com/hashtag/v%C3%A1noce] #seberozvoj [https://www.youtube.com/hashtag/seberozvoj] #sebevedomi [https://www.youtube.com/hashtag/sebevedomi] #hoover [https://www.youtube.com/hashtag/hoover] #narcistickyhoover [https://www.youtube.com/hashtag/narcistickyhoover]

30. prosinec 2022 22:05

[ Narcismus ] - Mohou tvořit pár DVA NARCISTI?

Další z odpovědí na Vaše nejčastější otázky, které mi na téma narcismu kladete 🧐  Rovnou předem vám můžu prozradit, že ANO, dvě narcistický osobnosti tvořit pár můžou 😉 ... a to často velice (vražedně) soudržnej ☠️ A jak to celý může fungovat? O tom si povíme ve videu 😉❤️  ❗❗❗🥳 A ještě připomínám poslední hodiny, kdy společně slavíme 5000 odběratelů tady na kanálu a ZÁCHRAŇÁKEM do silvestrovské půlnoci o 40% (= 1000 Kč) levnějším 🥳🥳:  ZÁCHRANNÝ KRUH: https://jakofenix.cz/produkty/zachran... [https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqbkJJZjM0bjFxdjU2WkNqeGN5bVdGTnp2akpqUXxBQ3Jtc0tsY0JjVW9yMlItN1VValMyTEg5R0RSb1BjOUFJRlk5Ny1ETWdXNVpFSEd4b2hRUlEzVElQUm1ZZzl4MkdmekNZc0Z4dndMOUp2eUJKaHVqeXNRZjJHeW4xa2VLaVNfSnk1YWxOT19KNDNTQzBYM0pZUQ&q=https%3A%2F%2Fjakofenix.cz%2Fprodukty%2Fzachranny-kruh%2F&v=je1YRbG9IuI] #jakofenix [https://www.youtube.com/hashtag/jakofenix] #narcismus [https://www.youtube.com/hashtag/narcismus] #narcistickaporucha [https://www.youtube.com/hashtag/narcistickaporucha] #narcistickamanipulace [https://www.youtube.com/hashtag/narcistickamanipulace] #narcis [https://www.youtube.com/hashtag/narcis] #narcista [https://www.youtube.com/hashtag/narcista] #toxickevztahy [https://www.youtube.com/hashtag/toxickevztahy] #toxickyvztah [https://www.youtube.com/hashtag/toxickyvztah] #manipulace [https://www.youtube.com/hashtag/manipulace] #manipulator [https://www.youtube.com/hashtag/manipulator] #vztahy [https://www.youtube.com/hashtag/vztahy] #kamilakmecova [https://www.youtube.com/hashtag/kamilakmecova] #kamilazfenixe [https://www.youtube.com/hashtag/kamilazfenixe] #vanoce [https://www.youtube.com/hashtag/vanoce] #vánoce [https://www.youtube.com/hashtag/v%C3%A1noce] #seberozvoj [https://www.youtube.com/hashtag/seberozvoj] #sebevedomi [https://www.youtube.com/hashtag/sebevedomi] #hoover [https://www.youtube.com/hashtag/hoover] #narcistickyhoover [https://www.youtube.com/hashtag/narcistickyhoover]

26. prosinec 2022 23:31

[ Narcismus ] - Co se stane, když ŘEKNETE NARCISTOVI, ŽE JE NARCISTA?

🎁📣❗❗❗ Poděkování za Vašich 5000 odběrů ❤️❤️❤️❗❗❗   Do silvestrovské půlnoci ZÁCHRAŇÁK o 40% ( = 1000 Kč ) levnější ❤️❤️❤️  https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/   Pokud máme ve svým životě narcistickou osobnost a už to i VÍME, tak se prostě občas nevyhneme úplně nutkavýmu svrbění "mu to prostě říct" ... ať už proto, že  👉 se chceme obhájit  👉 se chceme bránit  👉 "mu to chceme vpálit" nebo  👉 ho chceme přimět k nějakýmu sebevhledu, na kterým bychom potom dál mohli nějak komunikačně stavět k nějakýmu posunu ve vztahu   Rovnou Vám můžu říct, že ať už máte kterejkoli z těchto důvodů - NEDĚLEJTE TO ... fakt to není dobrej nápad !!! ... místo toho nasaďte ZÁCHRAŇÁK ( https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/ ) a začněte věcma pohybovat vy sami konečně SKUTEČNĚ DOPŘEDU 😘❤️ ... TOHLE vám můžu prozradit rovnou a hned dopředu 😉🤫   A ve videu si potom rozebereme, JAK konkrétně bude kterej typ narcisty REAGOVAT a co můžete následně očekávat, když tomu pokušení neodoláte a přece jenom narcistovi řeknete, že o jeho narcismu víte 😉   A ještě ve videu zmíněné odkazy:  ZÁCHRANNÝ KRUH: https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/   #jakofenix #narcismus #narcistickaporucha #narcistickamanipulace #narcis #narcista #toxickevztahy #toxickyvztah #manipulace #manipulator #vztahy #kamilakmecova #kamilazfenixe #vanoce #vánoce #seberozvoj #sebevedomi #hoover #narcistickyhoover

19. prosinec 2022 50:02

[ Narcismus ] - 11 NEVĚDOMÝCH způsobů CHOVÁNÍ, které narcistu provokují k HOOVERu

O narcistickém hooveru koluje světem spousta mýtů a zkreslených představ. Nejčastější z těchto omylů, obíhajících světem, je, že “hoover narcista spouští, když chce oběť natáhnout zpátky do vztahu”.    Proto i spousta bývalých obětí toxických vztahů s narcistickými osobnostmi často mylně propadá iluzi bezpečí. A s ním souvisejícího přesvědčení, že “jim se to už nemůže stát”.   V dnešním videu si proto povídáme o tom,   👉 co to ten “narcistický (post-vztahový) hoover” vlastně je  👉 čím se, jako bývalé oběti, velmi často k takovému hooveru samy nevědomky nabízíme a  👉 jak se hooveru obecně můžeme skutečně a reálně vyhnout 🧐     A ještě ve videu zmíněné odkazy:  ZÁCHRANNÝ KRUH: https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/  DVACÍTKA: https://jakofenix.cz/produkty/dvacitka/  KOMUNITA: https://jakofenix.cz/produkty/komunita/  ESHOP jako takový: https://jakofenix.cz/eshop/   #jakofenix #narcismus #narcistickaporucha #narcistickamanipulace #narcis #narcista #toxickevztahy #toxickyvztah #manipulace #manipulator #vztahy #kamilakmecova #kamilazfenixe #vanoce #vánoce #seberozvoj #sebevedomi #hoover #narcistickyhoover