• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 25. červenec 2022

Poslechněte si podcast: Trailer: Berte úplatky aneb Když něco chcete, tak si to vezměte

Má cenu poslouchat epizodu #65? 

00:38

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Antimotivační podcast

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 3Epizoda 88Před týdnem 36:43

Měl by být člověk upřímný? K ostatním buďte, vám ať klidně lžou (88)

Zkuste si představit svět, ve kterým jsou všichni upřímní. K ostatním i k sobě. Peklo, co? Opravdu chcete vědět, jak vypadá hamburger po měsíci a Pavlína Pořízková bez make-upu? Dát si Pepsi, když dojde cola? Řekli byste, kolik vyděláváte? Nebo teroristovi s pistolí, kde je šéf? Chcete slyšet, že jste přibrali? A co takhle nás recitovat? Myslíme to upřímně.

Sezóna 3Před týdnem 23:38

Aktualita: Proč by měla být v KPZ flaška vína a proč se lépe připravit na hospodský kvíz

V této aktualitě zásadně vylepšíme život lidem v Heřmanově Městci, naučíme vás rekonstruovat za hubičku, zapaříme s Bridget Jonesovou a ještě stihneme hospodský kvíz.

Epizoda 87Před 3 týdny 53:34

Pomůže nahota k úspěchu? Napoví bradavka Janet Jackson, paní Čvachtová i akty vzpěraček z Hané (87)

Vzpěračky z Náměště na Hané se svlíkly pro charitativní kalendář. Více než stoletý Sánchez ukázal v prosinci tradiční španělský vinný měch. Lady Godiva vyrazila nahá na koni na prostest proti daňové politice. Bradavka Janet Jackson. Paní Čvachtová. Marilyn Monroe vs. Meryl Streep. Nahá pravda Markéty Šichtařové. More Demi Moore. Stojka Karla Janečka. Co myslíte, pomůže nahota k úspěchu? A je normální mít Terezu Pergnerovou z Lea vyvěšenou vedle fotek svý rodiny?

Sezóna 3Před 3 týdny 25:03

Aktualita: Jak v práci pomůže lobotomie a proč je lepší být nahý bytný než přátelský mrož

Sledujete seriál Odloučení? Jste radši, když v práci víte, co děláte, nebo byste klidně podstoupili pracovní lobotomii? Měnili byste s Želvami ninja, nebo mrožicí Freyou? Zabijou vás spíš lidi, nebo kouření? Máte ve skříni kostým na Met Gala? Je nahý chlap na dvorku důvod ke snížení nájmu? To vše rozebíráme v Aktualitě.

Sezóna 3Epizoda 8625. duben 2023 44:17

Můžou za neúspěch geny? Přestaňte hledat vlastní chybu, obviňte rodiče! (86)

Jste plešatý Adolf s IQ devadesát? Ne a ne vás v práci povýšit? Dostali jste doživotí za špatné parkování? Za spoustu nepovedených věcí ve svém životě si samozřejmě můžete sami, i když tvrdíte opak. Ten zbytek klidně sveďte na rodiče. Geny určujou hranice vašich možností. Což je stejně dobrá jako špatná zpráva. Je vaší nadějí genetické inženýrství? Nebo spíš The Sims?

Sezóna 320. duben 2023 24:54

Aktualita: Proč by měl do Česka přijet Arnold Schwarzenegger a v čem jsme lepší než AI

Arnold Schwarzenegger zasypal vlastníma rukama díru na silnici. Kde zasype další? Jak často je potřeba prát oblečení? Budou mít fotografové co žrát? V čem jsme lepší než AI? Proč si nekupovat Kinder vajíčka? Pomůžou proti chrápání spíš špunty do uší, nebo vražda? A co dělat, když sedíte vedle někoho, kdo nepoužívá deodorant? V Aktualitě máme na všechno odpověď, ani se nás nemusíte ptát.

Sezóna 3Epizoda 8511. duben 2023 01:03:19

Tragéd měsíce: Bubeník Pete Best, matka Tereza, polárník Umberto Nobile a ztracený lovec Sergio Martinez (85)

Lůzři jsou všichni, ale Tragédem měsíce může být jen jeden. Kdo vás přesvědčí svým tragédským příběhem? Nezkušený lovec Sergio Martinez se ztratil v lese, ale byl by asi radši, kdyby ho nenašli (4:14). Bubeník Pete Best mohl zažít slávu s The Beatles, dneska je rád za koncert v Ústí (14:34). Polárník Umberto Nobile při cestě na severní pól nějak zamrzl (29:00). A ani světice matka Tereza není bez hříchu (43:10).

Sezóna 37. duben 2023 21:59

Aktualita: Vrať se do hrobu aneb Návod na zmrtvýchvstání (veselé Velikonoce)

Jak dlouho čekat na zmrtvýchvstání? Věří vaše zubařka, že se po smrti vypaříte? Potěšil by vás portrét, na kterém vypadáte jako zombie? Vstali byste z hrobu, když by nad ním zpívali Fergie a Miloš Zeman? Přidali byste si do přátel umírající vývozkyni kakaa z Hradce Králové? Fakt jsme to vůbec neměly v plánu, ale leitmotivem téhle Aktuality se stalo zmrtvýchvstání. Přitom je veselá jako Velikonoce.

Sezóna 3Epizoda 8428. březen 2023 33:50

Jak dosáhnout work-life balance? Zkuste okurku, umělou inteligenci a quiet quitting (84)

Úředník z Brna odešel z práce o 16 minut dřív. Karlee z Kanady 50 hodin pracovní doby stahovala filmy. Jak se snažíte dosáhnout work-life balance vy? Neptejte se, co můžete udělat pro svého zaměstnavatele, ale ptejte se, co může zaměstnavatel udělat pro vás. Připravte se na Hunger Games. Je práce váš život, nebo jste pro quiet quitting? Vaříte a uklízíte na houmáči? Máte karťáka? AI? Chystáte se na Bali? A nezapomněli jste na zdravou svačinku?

Sezóna 317. březen 2023 17:08

Aktualita: Proč si s Pavlem a Zemanem nedat svíčkovou a proč Jackson nenazpíval Tři čuníky

Dokázali byste složit prezidentský slib po vývaru a svíčkový? O čem byste se u stolu bavili s Petrem Pavlem a Milošem Zemanem? Proč je dobrý nevědět nic o Michaelu Jacksonovi, když máte oblíbený Tři čuníky? A co má společného Malá čarodějnice a NSDAP? To vše nás zajímá v aktuální Aktualitě.