EquiRadio.cz
Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Nabitý dostihový program nabídnou Pardubice a Chuchle Arena Praha

Velmi nabitý dostihový závěr týdne začne už v pátek 2. září, kdy bude v Pardubicích zahájen dvoudenní mítink. Sobota a neděle bude poté patřit dostihovému dění v Chuchle Areně Praha, kde se diváci mohou těšit na dostihy klusácké i cvalové.

11:44

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 04:10

Na soutěž tradičních zápřeží dorazilo do Kroměříže třináct vozatajů

Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží se v Kroměříži uskutečnila po třech letech poslední zářijový víkend. Zúčastnilo se jí nakonec třináct kočárů z České republiky, Polska a Německa, které se utkaly ve třech různých zkouškách.

Včera 07:18

Při drezurním finále KMK i Českého poháru uspěla Petra Miki Civišová

Ve dnech 23. až 25. září konalo ve Zduchovicích u Kamýku nad Vltavou finále drezurního seriálu Kritérium mladých koní a zároveň finále Českého poháru České jezdecké federace v této disciplíně. Úspěchy slavila Petra Miki Civišová, ale nejen ona.

Včera 06:13

Pražským lvům se letos v GCL daří. V New Yorku zvítězili již potřetí

Prague Lions vyhráli GCL v New Yorku a v průběžném pořadí série jsou před posledním kolem třetí. Ir Shane Sweetnam se kvalifikoval do Super Grand Prix v Praze ze čtvrtého místa. Letos podruhé LGCT vyhrál Daniel Deusser. Více prozradíme v reportáži.

Před třemi dny 07:42

Nesvačil: Generale Pastorella mě v tom nechal vykoupat. Exell je mistr

Jiří Nesvačil junior obsadil při mistrovství světa čtyřspřeží v italském Pratoni del Vivaro konečné 23. místo. V závěrečném parkuru byl jednadvacátý. V rozhovoru popsal, co bylo příčinou třech chyb a okomentoval také výkony nejlepších vozatajů.

Před třemi dny 12:38

Sobotní Chuchle nadchla, L' Estran a Gasparini psali v neděli historii

Jediná dostihová událost v Čechách byla tento týden k vidění v areálu Chuchle Arena Praha. S Martinem Cápem jsme rozebrali na EquiRadiu celý průběh a další zajímavosti pojící se s tímto mítinkem. Dostali jsme se i k zahraničním výjezdům a startům.

Před čtyřmi dny 06:46

Nesvačil: Udělal jsem dvě fatální chyby. Exell dva balonky neudělá

Sobotní maraton při mistrovství světa v italském Pratoni del Vivaro dokončil Jiří Nesvačil jako dvaadvacátý a průběžně je před parkurem dvacátý. Australan Boyd Exel sice stále vede, ale přiblížil se k němu na rozdíl šesti bodů Michael Brauchle.

Před pěti dny 06:55

S koňmi jsem moc spokojen, hodnotí Nesvačil drezuru na MS v Pratoni

Jiří Nesvačil dokončil drezurní úlohu při mistrovství světa čtyřspřeží v italském Pratoni del Vivaro s hodnocením 65,292 %, což znamená 55,64 trestných bodů a průběžné 16. místo. Chyby byly drobnějšího rázu, mnohem víc se toho povedlo,“ uvedl.

Před pěti dny 03:21

Riskalla přišel o nohy a část rukou. Přesto má doma sbírku medailí

Brazilec Rodolpho Riskalla může vzhledem ke svému hendikepu po onemocnění agresivním typem meningokoka v sedle používat pomůcky jen velmi omezeně. Doma má přesto sbírku světových medailí, a to zásluhou hřebce Dona Henrica.

Před šesti dny 10:57

Nesvačil na mistrovství světa v Pratoni: Chci si hlavně dobře zajezdit

Jezdce ve všestrannosti vystřídali v italském Pratoni del Vivaro vozatajové. Ve čtvrtek tam totiž startuje mistrovství světa čtyřspřeží. Jediným českým účastníkem je Jiří Nesvačil junior z Národního hřebčína. V rozhovoru se podělil o první dojmy.

Před šesti dny 08:26

Jediné dostihy proběhnou v Chuchli. Poběží se Velká cena českého turfu

Českou dostihovou scénu čeká v tomto týdnu pouze jedna sportovní událost, která se odehraje v areálu Chuchle Arena Praha. V sobotu je připravena 44. CPI Hotels Velká cena českého turfu a startovní listiny celého programu představil Martin Cáp.