29. září 2021

Poslechněte si podcast: Když jsem se slyšela poprvé, byla jsem okouzlena. Prý se to nedalo vysílat, směje se Hanka Zagorová

Hostem pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka byla v povídání o ocenění a cenách zpěvačka Hanka Zagorová. V rozhovoru je opět znát její milá povaha a optimismus.

21:20

Na pohovce Jožky Kubáníka

Vydává: Český rozhlas

Povídání Jožky Kubáníka se zajímavými hosty na téma, které uvádí vlastním tematickým fejetonem.

Web

Před dvěma dny 27:02

V každé školní třídě jsou v průměru tři děti ze zkumavky, prozrazuje lékařka Hana Višňová

MUDr. Hanu Višňovou vyhledávají především páry, které se marně snaží počít dítě a ona jim, jak prozrazuje v rozhovoru s Jožkou Kubáníkem, nejenom poradí, ale i pomůže.

Před třemi dny 29:38

Učitelky mě posílaly k psychologovi, prozrazuje při vzpomínce na dětství zpěvák Matěj Ruppert

Zpěvák Matěj Ruppert patří k nejznámějším a nejrespektovanějším českým zpěvákům. Málokdo ale ví, že jako malý neměl na růžích ustláno.

Před týdnem 18:57

„Jak poznat kvalitní víno? Je dobré, nebo špatné,” směje se herec, myslivec a vinař Zdeněk Trčálek

Zdeňka Trčálka potkáte ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti, občas ho můžete zahlédnout také na televizních obrazovkách. Najdete ho ale i v lese nebo na koštu vína.

Před týdnem 23:30

Když se na sebe dívám v televizi, tak se často vypnu, říká muž mnoha talentů Ondřej Sokol

Ondřej Sokol je muž tolika talentů, že je snad ani nejde vyjmenovat. Na pozornost médií je zvyklý, ale poskytování rozhovorů není úplně jeho nejoblíbenějším koníčkem. „S každým rozhovorem jsem hrozně nervózní, bral bych obejmutí,” řekl hned v úvodu rozhovoru Na pohovce Jožky Kubáníka.

Před 2 týdny 26:12

V dětství jsem sama sebe nakreslila jako usedlou paní s brýlemi, směje se zpěvačka Leona Machálková

Ženy narozené ve znamení blíženců je údajně kreativní, přátelské, otevřené a veselé. Je taková i Leona Machálková, která se v tomto znamení narodila?

Před 2 týdny 17:11

Typický blíženec začne doktora poučovat, směje se astroložka Věra Várady

Věra Várady je astroložka, která spolupracovala s Filmovým studiem Barrandov nbo s charitativní organizací SOS dětských vesniček a cestovala po celém světě od Jeruzaléma až po Oxford. Přijala pozvání k rozhovoru na rozhlasovou pohovku Jožky Kubáníka, ve kterém byla řeč o znamení blíženců.

Před 3 týdny 23:14

Cesta k titulům mužské krásy u mě začala jako u tlustého nesebevědomého kluka, říká Jiří Kmoníček

Když se řekne ‚soutěž krásy‘, mnozí si představí krásné modelky. Česko se ale může pochlubit i krásnými muži. Pozvání k rozhovoru na rozhlasovou pohovku Jožky Kubáníka přijal Jiří Kmoníček, který se stal nejenom Mužem roku v Česku, ale také nejkrásnějším chlapem Evropy 2018 a čtvrtým nejhezčím mužem světa.

Před 3 týdny 33:59

Jsem ráda, že jsem hvězda pro svou rodinu. Jinak je fajn být obyčejnou holkou, říká Eva Burešová

Jako malá dostala knížku, kde byla rozmlouvadla pro herce a s nimi i úryvek z Shakespearova Romea a Julie. „A já jsem se do něj v šesti letech zamilovala a chtěla jsem to pořád hrát,” prozrazuje herečka a zpěvačka Eva Burešová na Pohovce Jožky Kubáníka, kde společně mluvili o tématu „hvězdy”.

31. březen 2022 33:32

Na kouzla jsem začal věřit díky Arabele, prozrazuje kouzelník Jiří Hadaš

Jiří Hadaš je profesionální kouzelník a iluzionista. Je jeden z nejlepších v České republice a od roku 2016 je také prezidentem Českého magického svazu. Magii se věnuje už více než 40 let a kouzlí nejen pro dospělé publikum, ale i pro děti.

21. březen 2022 19:29

Když Dalajláma zjistil, že jsme Češi, rozzářily se mu oči, říká o unikátním setkání Martin Rufr

Za světáka v tom nejlepším slova smyslu se může považovat teprve dvaadvacetiletý Martin Rufr. Ten zažil něco, co zní naprosto neuvěřitelně. Navštívil doma Dalajlámu.