Na pohovce Jožky Kubáníka
23. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Na pohovce Jožky Kubáníka: O Josefu Somrovi

V neděli 16. října 2022 zemřel Josef Somr a v Českém rozhlase jsme na něj v sobotu zavzpomínali Pohovkou, kterou jsme natočili loni pár dnů před jeho narozeninami.

26:35

Na pohovce Jožky Kubáníka

Vydává: Český rozhlas

Povídání Jožky Kubáníka se zajímavými hosty.

Web

Dnes 25:20

I zvířata mají své fyzioterapeuty. Renata Kvapilová pomáhá psům i kočkám s návratem k běžnému životu

Zvířecí fyzioterapie je mladý rostoucí obor, který pomáhá domácím mazlíčkům po úrazech, ale i dalších zdravotních trablech s návratem do běžného života. V Česku je aktuálně zvířecích fyzioterapeutů asi stovka a patří k nim i MVDr. Renata Kvapilová, která byla hostem v pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka.

Před týdnem 23:53

Marta Vančurová: Že jsem se dostala na DAMU byla velká náhoda. Zapracoval osud

Martu Vančurovou v médiích příliš nepotkáte. Rozhovory takřka nedává, neboť už prý všechno řekla a je jí trapné pořád opakovat stejné věci. Přesto přijala pozvání do pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka, s jehož autorem si povídala třeba právě i o své nemluvnosti a introvertní nátuře.

Před 2 týdny 31:13

Milena Steinmasslová přiznává, že herečkou původně být nechtěla

Hostem na rozhlasové pohovce Jožky Kubáníka byla herečka Milena Steinmasslová. Televizní diváci ji v současnosti vídávají v seriálu Ulice, její herecká kariéra ale začala už v roce 1970 oblíbeným filmem Už zase skáču přes kaluže.

Před 3 týdny 23:24

Zpěvačka Yvetta Simonová říká: Nebydlím ve vile, takže cvičím hlas, když jsou děti sousedů ve škole

Yvetta Simonová patří i ve pětadevadesáti letech k osobnostem, které diváky přitahují noblesním vystupováním, věčně dobrou náladou a chutí pořád zpívat. Co zatím tajemstvím úspěchů vězí? I o tom si legendární zpěvačka povídala na rozhlasové pohovce s Jožkou Kubáníkem.

1. listopad 2023 26:59

Věta „Bude líp“ je při paliativní péči zakázána, říká ředitelka PAHOPu Helena Schwarczová

Pozvání k rozhovoru na rozhlasové Pohovce Jožky Kubáníka přijala ředitelka Zdravotního ústavu PAHOP, který se věnuje paliativní péči, paní Helena Schwarczová.

25. říjen 2023 28:52

Karel Gott uměl i křičet. Když byl ale opravdu naštvaný, mluvil potichu, prozrazuje jeho tajemník

Host pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka Jan Adam byl přes 30 let blízkým spolupracovníkem Karla Gotta a od roku 2010 do roku 2016 dokonce jeho tajemníkem. Spolu s ním tedy můžete využít netradiční možnost na pěveckou hvězdu zavzpomínat.

18. říjen 2023 26:40

Světlana Witowská vzpomíná: Jednomu z hostů jsem musela položit 60 otázek, odpovídal jen jednoslovně

Hostem na rozhlasové Pohovce Jožky Kubáníka byla novinářka a moderátorka Světlana Witowská, kterou diváci dlouhá léta vídávali na obrazovkách České televize, kde byla při rozhovorech postrachem mnoha politiků.

11. říjen 2023 38:48

Z pohledu tvůrců reklamy žijeme v kmenech, říká odborník na reklamu profesor Jaroslav Světlík

Hostem na rozhlasové Pohovce Jožky Kubáníka byl profesor Jaroslav Světlík, který o médiích a především o reklamě přednáší na vysokých školách.

4. říjen 2023 31:23

Iva Hüttnerová má zahradu „vymazlenou“ do modra, opečovávaný trávník jí devastuje jen Růženka

Hostem na rozhlasové Pohovce Jožky Kubáníka byla herečka, malířka, spisovatelka a zahradnice Iva Hüttnerová. V rozhovoru se můžete přesvědčit, že je také zdatnou vypravěčkou a příjemnou a veselou společnicí.

27. září 2023 33:34

Alena Zárybnická říká: Vzpomínkám na počasí za našich mladých let se říká vzpomínkový optimismus

Hostem na rozhlasové Pohovce Jožky Kubáníka byla meteoroložka Alena Zárybnická, která je také moderátorkou rozhlasového pořadu Zálety Aleny Zárybnické, které můžete slýchávat na vlnách Českého rozhlasu i v podcastech.