Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Na place: Fotbalový bouřlivák a trenér Dukly Praha Petr Rada: Když přijdu do kabiny, tak se musí něco dít

Fotbalový trenér Petr Rada přijal pozvání stanice Radiožurnál Sport a v pořadu Na place ho vyzpovídal herec David Novotný. V rozhovoru vzpomínali na jeho fotbalové začátky v pražské Libuši, ale Rada také prozradil, co ho dokáže na mladých fotbalistech spolehlivě rozčílit. Jaká náhoda ho přivedla k angažmá v Německu? Jak se těší na to, že bude v pražské Dukle trénovat svého syna Filipa? Poslechněte si celý rozhovor s emotivním koučem.

35:59

Český rozhlas - Sport

Vydává: Český rozhlas

Aktuální události ze sportu. Rozhovory se sportovci, trenéry a manažery.

Web

Před šesti dny 30:25

Na place: Hokejista Jan Rutta: Musím si koupit zimní bundu. Jinak se do Pittsburghu hodně těším

Do stanice Radiožurnál Sport přijal pozvání hokejista Jan Rutta. Dvaatřicetiletý obránce Pittsburgh Penguins odpovídal ve středeční talkshow Na place na dotazy moderátora a herce Ladislava Hampla, kterému mimo jiné sdělil, jaký to je pocit prohrát ve finále Stanley Cupu, kdy ještě působil v dresu Tampy Bay. Jak se těší na nové angažmá do Pittsburghu? Jak vnímá bývalého spoluhráče a kamaráda Ondřeje Paláta? Poslechněte nebo si přečtěte celý rozhovor s českým reprezentantem.

Před týdnem 20:05

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

Před týdnem 41:52

Se svým hostem si povídá vodní slalomář, stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobný mistr světa

Moderuje Vavřinec Hradilek.

Před týdnem 15:14

Dog dancing je zábava pro psa i jeho pána. Chytrý pes se naučí trik i za deset minut

Líbí se vám tanec se psem a chtěli byste se této disciplíně věnovat? Jděte do toho! Finančně nenáročný sport zabaví vás i vašeho psa.

Před týdnem 43:58

Hosty hlavně ze sportovního prostředí zvou do studia přední čeští herci známí např

z rolí v seriálu a filmu Okresní přebor a sportovní fanoušci. Moderuje Ladislav Hampl.

Před 2 týdny 41:36

Čistá hra Martina Procházky: Jan Kovář: V první sezoně v Rusku nám dal trenér volnost a naše lajna se odvděčila dobrými výkony

Na debatu o Kontinentální hokejové lize pozvání hokejového experta Radiožurnálu Sport Martina Procházky přijali trenér Vladimír Vůjtek starší a dlouholetý český reprezentant a také dřívější opora Magnitogorsku Jan Kovář. Jak si úspěšný kouč Vůjtek sjednával respekt u ruských hráčů? Co bude pro KHL znamenat velký odchod cizinců? A jak na svoji krátkou anabázi v hodně specifickém prostředí vzpomíná náš moderátor? To vše v tradičním pořadu, který probírá hokejové dění.

Před 2 týdny 27:56

Na síti s Andreou Hlaváčkovou: Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

Před 2 týdny 26:10

Tribuna: Vidět Tour de France je zážitek. O dost bláznivější, než si myslíte

Tak jako každý červenec se i ti, kteří obvykle o kolo ani nezavadí, stali tak trochu cyklistickými experty. Ve Francii totiž právě vrcholí Tour de France. Jak to na slavném závodě vypadá, nebo přesněji řečeno jak to vypadalo v minulém týdnu v Alpách přímo na slavných stoupáních Galibier a Alpe d’Huez, nám prozradil Vojta Jírovec.

Před 2 týdny 32:00

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

Před 2 týdny 33:12

Na férovku s Vavřincem Hradilkem: Se svým hostem si povídá vodní slalomář, stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobný mistr světa

Moderuje Vavřinec Hradilek.